לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בירושלים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בירושלים

מחפשים חברת הדברה מקצועית שתספק הדברת מזיקים ירוקה לבית או לעסק? רוצים להיפטר מהמכרסמים בסביבה שלכם? אצלנו תמצאו את כל זה. שירות הדברה בירושלים של חברת פסט-קונטרול כולל את כל שירותי ההדברה הקיימים כיום מהדברה ירוקה למזיקים ועד לכידת מכרסמים ונחשים במקום, השירותים שלנו זמינים בכל שעה בכל יום. הזמינו עכשיו שירות הדברה בירושלים ותהינו מפיתרון פשוט ויעיל לבעיות המזיקים שלכם.

הדברה בירושלים מאפשרת לכם ליהנות מאורח חיים ללא מזיקים שונים. חברת הדברה מקצועית תספק שירותי הדברה ברמה הבטוחה ביותר בהתאם להנחיות של המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות תוך שימוש בחומרי הדברה מותרים לשימוש. חברה בעלת ניסיון רב בתחום ההדברה

מחפשים הדברה בירושלים? הגעתם למקום הנכון
אחריות בכתב לכל הדברה
הדברת כל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בירושלים להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה בירושלים

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בירושלים

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים שירותי הדברה בירושלים כבר שנים רבות, ביצענו עבור לקוחותינו תושבי ירושלים והסביבה אלפי פעולות הדברה שונות ומגוונות תוך הקפדה על שירות איכותי ואדיב והגעה מהירה לקריאות דחופות. בנוסף, אנו מספקים אחריות לכל הדברה שתבטיח לכם כי הבעיה תטופל.

לפניכם טבלה הכוללת חלק מפעולות ההדברה שביצענו בירושלים ומחירי השירות השונים:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בירושלים:אופן ההדברה:מחיר השירות:
לכידת עכבר בבית פרטי בירושליםלוכד העכברים ביצע סריקות בבית על מנת לאתר את העכבר, בסופו של דבר הצליח הלוכד לאתר וללכוד אותו והציב גם מלכודות נוספות במקומות אסטרטגיים בשטח הבית.500 ₪
הדברת טרמיטים בבית פרטי בירושליםהדברת הטרמיטים בוצעה על ידי החדרת חומר לקני הטרמיטים ולרצפת הבית בשיטת קידוחים. 2,500 ₪
ריסוס נגד ג'וקים בדירת 3 חדרים בירושליםביצענו ריסוס נגד ג'וקים בדירה בירושלים על ידי ריסוס שטח הבית, פתחי הניקוז ופינות הבית.350 ₪
הדברת יתושים במסעדה בירושליםביצענו הדברת יתושים בחצר מסעדה ובכניסות למסעדה על ידי ניקוז מקורות המים וריסוס חומר מיוחד קוטל יתושים במקומות האלו.400 ₪
הדברת צרעות בחצר בית פרטי בירושליםהמדביר הגיע לחצר הבית בשעות הערב וריסס את הקן בחומר נגד צרעות, לאחר מכן עקר את הקן ממקומו.550 ₪
לכידת נחש באולם אירועים בירושליםדווח לנו על נחש שמסתובב באולם האירועים, לאחר שביצע סריקות במקום איתר לוכד הנחשים את הנחש בחצר האולם ולכד אותו. 600 ₪

מהן שיטות ההדברה בירושלים?

אם הבחנתם במזיקים שונים בבית, הרי חשוב ביותר להיערך לכך ולבצע הדברה בירושלים על מנת להיפטר מהמזיקים השונים. 

בשנים האחרונות ניתן להבחין בסוגים שונים של הדברות וכעת נפרט על הסוגים השונים: 

הדברה כימית: הדברה כימית כוללת שימוש בחומרים כימיים המכילים רעלים בכמות גבוהה ונחשבים יעילים במקרה של הדברת מזיקים שונים כמו למשל תיקנים. 

הדברה ירוקה: במסגרת הדברה ירוקה המדבירים עושים שימוש בחומרים ירוקים המופקים מתמציות של צמחים. כאשר החומרים מופקים מתמציות של צמחים הם לא מזיקים לסביבה ולבני האדם ואין כל סכנה כי יאונה נזק במסגרת הדברה ירוקה

לכידה: במקרה של מכרסמים כמו עכברים או חולדות, מתבצעת לכידה המאפשרת לחברת ההדברה ללכוד את המזיקים השונים תוך שימוש בפיתיונות שונים. 

כך או אחרת, חברת הדברה מקצועית תבחר את שיטת ההדברה המתאימה בהתאם לרמת הנגיעות של המזיקים השונים.

מחירון הדברה בירושלים

במקרה בו אתם זקוקים לביצוע הדברה בירושלים לצורך הדברה של תיקנים או נמלים, יש לדעת כי אין מדובר על מחיר קבוע אלא על מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. כעת נציג בפניכם את הפרמטרים השונים אשר על פיהם נקבע המחיר: 

גודלו של השטח בו תתבצע ההדברה: יש לציין כי המחיר עבור הדברה יקבע בהתאם לשטח בו רוצים לבצע הדברה. אם מדובר על שטח גדול, הרי תשלמו יותר, לעומת זאת, אם מדובר על שטח קטן, הרי תשלמו פחות. 

בהתאם למצב של הדירה: אם מדובר על דירה ריקה לפני מעבר דירה,הרי המחיר יהיה נמוך יותר כי אין ממש צורך להזיז רהיטים. לעומת זאת, כאשר מדובר על דירה המאוכלסת וכוללת חפצים רבים, התשלום יהיה גדול יותר. 

רמת הנגיעות של המזיקים: נוסף על זאת, חשוב ביותר לוודא את רמת הנגיעות. ככל שרמת הנגיעות תהיה גבוהה יותר, אז תשלמו יותר עבור ההדברה.

מהן ההנחיות במסגרת הדברה באזור ירושלים?

רגע לפני ביצוע הדברה בירושלים, חשוב ביותר להיות ערוכים לכך. כאשר תהיו ערוכים לביצוע הדברה בצורה אפקטיבית, כך התוצאה תהיה ברמה גבוהה. 

כעת נפרט את ההנחיות השונות שיש לבצע טרם ההדברה: 

ניקיון הבית: רגע לפני ההדברה, חשוב ביותר לבצע ניקיון יסודי של הבית. חומרי ההדברה השונים יהיו במקומות כמו המטבח או חדר השינה ולכן חשוב ביותר לדאוג שהבית יהיה נקי על מנת שההדברה תהיה אפקטיבית. 

הרחקה של בעלי חיים: במידה ויש לכם בעלי חיים ואתם מעוניינים לבצע הדברה כימית למשל, חשוב להרחיק את בעלי החיים מהדירה על מנת לא לגרום להם נזק. 

הרעלה: נוסף על זאת, מדביר מקצועי יספק לכם הנחיות במקרה של הרעלה ומה יש לעשות. 

הזזה של רהיטים: נוסף על זאת, מדביר מקצועי ידאג לומר לכם האם יש צורך להזיז את הרהיטים לפני  על מנת שחומרי ההדברה יחדרו למקומות השונים. 

כניסה לדירה: לאחר ההדברה תאלצו לצאת מהבית לפרק זמן קצר. זמן היציאה מהבית שונה בהתאם לסוג ההדברה, בין אם מדובר על הדברה כימית או הדברה ירוקה ולכן חשוב ביותר לשאול את המדביר לכמה זמן אתם צריכים לצאת מהבית על מנת לדעת מתי תוכלו לחזור ולהגיש בטוחים בבית ללא כל חשש מפני הימצאות בסביבה של חומרים רעילים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בירושלים

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר הדברה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום.

בהרבה מקרים יש שיטות פעולה שמתאימות בדיוק למצב הנדרש, בכל אופן מומלץ להתייעץ עם מדביר לפני כן.

לוכד נחשים בירושלים
לוכד נחשים בירושלים
לוכד עכברים בירושלים
לוכד עכברים בירושלים
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום