לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה ירוקה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה ירוקה

זקוקים לשירותי הדברה ירוקה על ידי חברת הדברה מקצועית? רוצים להרחיק את המזיקים מהבית ומהעסק בדרכים יעילות וידידותיות לסביבה? אצלנו בפסט-קונטרול תוכלו למצוא מגוון הדברות מזיקים ירוקות להרחקת מזיקים שונים. הדברות אלו מבוצעות על ידי המדבירים המנוסים שלנו, כל שירות נעשה במקצועיות ועם התחייבות להרחקת המזיק.

הדברה ירוקה זה סוג של הדברה הנעשית ללא שימוש בחומרים כימיים והשיטה כוללת שימוש ברכיבים אורגניים אשר באמצעות השימוש בהם ניתן לגרום להסתה של האיזון הטבעי במתחם והתוצאה תהיה גרימת אי נחת למזיקים השונים, דבר אשר יגרום להם לעזוב את האזור. בשנים האחרונות הדברה ירוקה הפכה פופולרית במיוחד וכיום ניתן לראות שורה של תכשירים יעילים במיוחד.

זקוקים לשירותי הדברה ירוקה? זה המקום
הדברות ירוקות למגוון סוגי מזיקים
שימוש בחומר הדברה ירוק ללא ריח 
שירות מקצועי ואיכותי
מחירים הוגנים ביחס לשור ההדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל הארץ להיפטר מהמזיקים עם הדברה ירוקה.
הדברה ירוקה

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה ירוקה שביצענו לאחרונה

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים מגוון שירותי הדברה ירוקה לטיפול בבעיות מזיקים שונים כמו: נמלים, תיקנים דגי כסף, פרעושים ועוד.
חשוב לוודא לפני שאנו מזמינים הדברה לבית או לעסק לוודא שאכן הם משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. אצלנו בפסט-קונטרול המדבירים משתמשים בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמח החרצית ומכילים פירוטראידים ונספגים היטב בקרקע.
בטבלה הבאה מוצגות חלק מפעולות ההדברה הירוקה השונות שביצענו בתקופה האחרונה, אופן ההדברה ומחירה:

פעולות הדברה ירוקה שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברה ירוקה נגד יתושים בחצר בית פרטי ביהודההדברה בוצעה על ידי ניקוז מקורות המים בחצר ולאחר מכן ריסוס חומר ירוק נגד יתושים ומעופפים בחצר הבית.350 ₪
הדברה ירוקה נגד תיקנים בעסק בנס ציונהההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר טבעי ללא ריח בשטח העסק, חומר זה קוטל את התיקנים.400 ₪
הדברה ירוקה נגד דג הכסף בדירה ברחובותהדברת דג הכסף לפני כניסה לדירה באמצעות חומר ירוק נגד דג הכסף המרוסס בפינות הדירה ובאזור המשקופים והדלתות.300 ₪
הדברה ירוקה נגד נמלים במסעדה בבאר שבעההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר הדברה ירוק נגד נמלים, חומר הדברה זה נספג היטב בקרקע וקוטל את הנמלים. 350 ₪
הדברה ירוקה נגד פרעושים בדירה בעפולהההדברה בוצעה בעזרת חומר מיוחד נגד פרעושים המופק מצמח החרצית ומכיל פירוטראידים.450 ₪

מה ההבדל בין הדברה ירוקה להדברה כימית

רגע לפני שנסביר על היתרונות של הדברה ירוקה, נדגיש כי הדברה ירוקה נחשבת לשיטה אפקטיבית במיוחד אשר במסגרתה לא נעשה שימוש בחומרים רעילים, זאת בניגוד להדברה כימית. בעת הדברה כימית נעשה שימוש בחומרים כימיים אשר גורמים נזק לסביבה ואף פוגעים בבריאות האדם והחיות. בשנים האחרונות ניתן לראות כי חברות הדברה עוברות לשיטת הדברה ירוקה בשל היתרונות השונים.

קיימים מספר סוגים של הדברה ירוקה

הדברה אלקטרונית: קיימים מכשירים אלקטרוניים אשר מרחיקים ומשמידים את החרקים. ישנם מכשירים אשר מפיצים אור כחול אשר גורם למזיקים להימשך אל האור ולמצוא את מותם. עוד יצוין כי ישנם מכשירים אשר מפתים את המזיקים להיכנס אליהם באמצעות ריח ובעת הכניסה הם לא ימצאו את הדרך החוצה.

עוד מכשירים אשר פועלים בשיטת הדברה ירוקה הם מכשירים אשר מופעלים באמצעות צלילים אשר מזיקים אינם יכולים לשמוע וכתוצאה מכך הם מתרחקים מהמקום. קיימים מכשירים הכוללים קולות בתדרים שונים המותאמים להדברה של מזיקים שונים.

הדברה ביולוגית: הדברה ביולוגית כוללת את שינוי מאזן הכוחות בטבע. הרעיון העומד מאחורי הדברה מסוג זה להוסיף את המזיקים הטבעיים של החרקים וכך לגרום להם לברוח מהמקום. כך למשל עכברים מפחדים מחתולים ולכן ההימצאות של חתולים בגינה עשויה להבריח את העכברים. יצויין כי במקרה הזה ההדברה אפקטיבית במשך הזמן בו האוייבים הטבעיים של המזיקים נמצאים באזור ויש להביא בחשבון כי יש מזיקים אשר יעדיפו להילחם על המקום שלהם וכך לחמוק מהאויבים שלהם.

הדברה אורגנית: שימוש בחומרים טבעיים אשר גורמים לדחות את המזיקים וכך הם מבינים כי הסביבה בה הם מצויים אינה הסביבה המתאימה להם. כך למשל הדברה טבעית נגד נמלים כוללת שימוש בג'ל ייחודי אשר מאפשר מניעה של הנמלים להגיע למקומות שונים בבית.

אילו יתרונות יש להדברה ירוקה

קיימים מספר יתרונות להדברה ירוקה- מדובר בחומרים ידידותיים לסביבה ואינם מזיקים לבני אדם וחיות המחמד המצויות בבית. יתרה מכך, החומרים אינם גורמים נזק למזיקים אותם אתם מבקשים להרחיק. מדובר בחומרים אשר נועדו להרחיק את המזיקים בשיטה אשר לא תביא למותם אלא תגרום להרחקה.

למה חשוב לבחור מדביר מקצועי

בעת השימוש בהדברה ירוקה המדביר חייב לגלות מקצועיות והבנה מקיפה בתחום על מנת לא לגרום נזקים. על המדביר להבין את אורח החיים של המזיק וכן את הצרכים הטבעיים שלו וכך לייצר מצב נוח ולגרום למזיק להבין כי הוא התיישב במקום שאינו מתאים לו .

אין זה מספיק לרכוש חומר מקצועי ולפזר אותו במקום, אלא על המדביר להבין היטב את הסביבה בה מתגורר המזיק. מדביר מקצועי יבין את תנאי המחייה של המזיק וידע כי לכל מזיק תנאי מחייה שונים וסביבת גידול שונה.

לסיכום

הדברה ירוקה דורשת ידע מקיף מטעם המדביר וכך ניתן להתאים את החומר המתאים בצורה הטובה ביותר לטובת מציאת פתרון יעיל.

שאלות ותשובות בנושא הדברה ירוקה

הדברה ירוקה זו הדברה שנעשה בה שימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמחים ומכילים פירוטראידים.

הדברת מזיקים ירוקה יעילה נגד מגוון סוגי מזיקים כמו: נדלים, עכבישים, תיקנים, נמלים, דגי כסף ועוד.

ניתן לחזור לשטח המרוסס כבר לאחר שעה מסיום ההדברה הירוקה, אלא אם כן מדובר בנשים בהיריון וילדים עד גיל 4 (4 שעות) או בבעלי חיים (8-12 שעות).

כמובן, אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום