לקבלת יעוץ ללא עלות

שירותי הדברה

תוכן עניינים

אנו מספקים מגוון שירותי הדברה

אף אחד לא רוצה לחלוק את הבית שלו עם מזיקים שונים ולכן חשוב מאוד להזמין שירותי הדברה על מנת לסלק את המזיקים השונים ולמנוע פלישה מחודשת.
הדברה מקצועית על ידי חברת הדברה תוביל לחיסול המזיקים השונים.

שירותי הדברה

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

בשנים האחרונות חלו שינויים משמעותיים בתחום ההדברה

בשנים האחרונות חלו שינויים משמעותיים בתחום שירותי הדברה, דבר הבא לידי ביטוי בפיתוח של סוגי הדברה שונים אשר לא היו קיימים בעבר כגון הדברה ירוקה. מדובר בפיתוח הדברה של חולדות, נמלים ועוד באמצעות שיטות שאינן פוגעות בבני אדם ובחיות מחמד המצויות באזור ותורמות להרחקת המזיקים.

משמעות הדבר היא היכולת לפגוע רק במזיקים ללא השמדה של זנים נוספים של בעלי החיים. במסגרת פיתוח הדברה ירוקה ניתן לראות כי פותחו מספר שיטות כגון הדברה אורגנית והדברה ביולוגית, כאשר השיטה המתקדמת ביותר היא הדברה אלקטרונית- מדובר בשיטה מתקדמת המבוססת על גירויים המופקים באמצעות מכשור אלקטרוני הגורם למזיקים השונים להתרחק מהאזור.

כיום ההדברה הכימית נתונה לפיקוח מחמיר

במסגרת שירותי הדברה ניתן למנות גם הדברה כימית אשר ניתנת על ידי מדבירים בעלי רישיון עסק הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי. כך או אחרת, מדובר בהדברה אשר נתונה כיום לפיקוח מחמיר וחברת ההדברה חייבת בקבלת אישור על מנת לעשות שימוש בחומרים השונים. בסיום קבלת הרישיון יתאפשר לחברה  לבצע את ההדברה תוך שימוש בחומר.

אילו שירותי הדברה ניתנים

אלו חלק משירותי ההדברה הניתנים על ידינו:

הדברת תיקנים – כאשר מדובר על הדברה של תיקנים יש צורך לאתר את מקומות המסתור שלהם, בין אם מדובר בבית או בין אם מדובר במערכת הביוב. ברוב המקרים התיקנים מגיעים לבית בגלל הימצאות של שאריות מזון ולכן ניתן לראותם לא רק בבתים פרטיים אלא גם במוסדות ציבוריים.

הדברת נמלים – הנמלים נחשבות לחיה ידידותית במיוחד והמשמעות היא כי אם ראיתם בבית או בעסק נמלה אחת, ייתכן ובעקבותיה תמצאו נמלים נוספות אשר הגיעו ליהנות מפירורי מזון. הדברה של נמלים צריכה להתבצע ביסודיות במטרה להבטיח יעילות רבה ותכלול בין היתר ריסוס באמצעות ג'ל על מנת להביא לחיסול קן הנמלים.

הדברת פרעושים – הימצאות של פרעושים בבית עשויה לגרום לגירודים ואי נעימות בגוף לא רק לבעלי החיים אלא גם לבני האדם. הסכנה הממשית בעקבות הימצאות פרעושים היא העברה של מחלות העשויות לסכן את בני האדם. הדברה של פרעושים תעשה באמצעות מכשור ייעודי ומציאת מקום המסתור שלהם.

הדברת מכרסמים – מאז ומתמיד חולדות ועכברים נהנו מהאפשרות של השגת מזון בקלות רבה באמצעות מבנים אשר הקימו. הדברה של מכרסמים תכלול בין היתר שימוש במלכודות שונות כמו למשל : מלכודות קפיץ, שימוש ברעלים אשר מורשים מטעם המשרד להגנת הסיבה וכן שימוש במלכודות הומניות.

מה חשוב לדעת בעת הזמנת מדביר

במסגרת שירותי הדברה על המדביר להפגין ידע רב וניסיון תוך היכרות עמוקה עם מגוון שיטות ההדברה וההתאמה למזיקים השונים. מדביר בעל ניסיון רב בתחום יהיה איש מקצוע אשר יכיר את תחום ההדברה שנים ארוכות ואף יהיה חשוף לשינויים אשר חלו בתחום במטרה לספק לקהל הלקוחות את השירות הטוב והמתקדם ביותר.
יתרה מזאת, על המדביר להצטייד במגוון האישורים הדרושים לביצוע ההדברה כמו רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה לצורך הדברה של בתים פרטיים ומשרדים.

קיבלתם אחריות? וודאו עם המדביר מהי כוללת

בסיומה של ההדברה קיבלתם אחריות? עליכם לוודא עם המדביר מה כוללת האחריות. יש לוודא כי המדביר משאיר לכם יומן הדברה ובו כל המידע ובין היתר החומרים בהם הוא עשה שימוש במסגרת ההדברה וכן הנחיות לגבי ההתנהלות שלכם בבית או במשרד בתום ההדברה.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום