לקבלת יעוץ ללא עלות

ריסוס נגד ג'וקים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ריסוס נגד ג'וקים

נמאס לכם כבר מהג'וקים שמתרוצצים ברחבי הבית או העסק? רוצים לחסל אותם לאלתר באמצעות ריסוס נגד ג'וקים? זה המקום הנכון. ריסוס נגד ג'וקים דרך חברת הדברה מקצועית המספקת את שירותיהם של מדבירים בעלי ניסיון רב בתחום שיבצעו ריסוס יעיל נגד ג'וקים. אנו מספקים גם דרכים נוספות להיפטר מהג'וקים. אז הזמינו עכשיו ריסוס נגד ג'וקים לבית, לחצר או לעסק.

ג'וקים או בשמם המקצועי תיקנים ידועים כמזיקים אשר מעוררים אי נחת בקרב רבים ונפוצים בעיקר בעונת הקיץ. מדובר במזיקים בעלי כושר הישרדות יוצא דופן ונחשבים ליעד מרכזי בקרב חברות הדברה אשר מציעות פתרון של ריסוס נגד ג'וקים.

זקוקים לשירותי ריסוס נגד ג'וקים? זה המקום הנכון
מגוון הדברות לטיפול בכל סוגי המזיקים
אחריות בכתב הניתנת בסיום ההדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים ביחס לשוק ההדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל הארץ להיפטר מהג'וקים בסביבתם עם 
ריסוס נגד ג'וקים.ריסוס נגד ג'וקים

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

שירותי ריסוס נגד ג'וקים שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים שירותי ריסוס והדברה לבעיות מזיקים שונות, בין שירותינו באתר נמצא גם ריסוס נגד ג'וקים, הדברת ג'וקים היא אחת ההדברות המבוקשות ביותר בשוק ההדברה ויש לבצע אותה באופן יסודי. המדבירים שלנו ביצעו ריסוס מסוג זה מספר רב של פעמים וטיפלו בבעיות הג'וקים של לקוחותינו.
לפניכם מופיעות בטבלה פעולות ריסוס נגד ג'וקים שביצענו לאחרונה, כמו גם את אופן הפעולה ומחיר השירות:

פעולות ריסוס נגד ג'וקים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
ריסוס ירוק נגד ג'וקים בדירת 3 חדרים ברמת השרוןהריסוס בוצע על ידי שימוש בחומר ירוק ללא ריח נגד ג'וקים בכל חדרי הבית, עם דגש על ריסוס פינות הבית וכניסותיו.350 ₪
ריסוס נגד ג'וקים בבית קפה ביבנהביצענו ריסוס נגד ג'וקים בבית קפה ביבנה, הריסוס בוצע על ידי שימוש בחומר נגד ג'וקים בפינות בית הקפה, בפתחי הניקוז ובכניסות למטבח.400 ₪
ריסוס אורגני נגד ג'וקים בדירת גן בגבעתייםביצענו ריסוס אורגני גנד ג'וקים על ידי ריסוס חומר טבעי ללא ריח בדירה ובכניסות אליה ובכך פתרנו את הבעיה.300 ₪

הסכנה של ריסוס נגד גו'קים באופן עצמאי

ריסוס נגד ג'וקים צריך להיעשות על ידי חברת הדברה מקצועית ובה מדבירים אשר עברו הכשרה ויש ביכולתם לבחור את החומר הטוב ביותר. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט אנשים הבוחרים לבצע ריסוס באופן עצמאי ויש לכך סכנות רבות: 

חשיפה ממושכת עשויה לגרום לבעיות במערכת העצבים: כאשר אתם הולכים לחנות לבניין ורוכשים תרסיסים זמניים, מדובר על תרסיסים המכילים חומרים העשויים לגרום לבעיות במערכת העצבים בשל חשיפה ממושכת. רק לידיעה, בארצות הברית מדובר בחומרים אשר הוצאו משימוש בשל הסכנה. 

לא פתרון לטווח הארוך: אין מדובר על פתרון לטווח ארוך אלא על פתרון נקודתי בלבד. מדובר על פתרון זמני בלבד אשר לאחריו יהיה צורך לדאוג לביצוע הדברה מקצועית אשר תחזיק מעמד לאורך זמן רב. 

אילתור חומרי הדברה: ישנם אנשים אשר בוחרים לאלתר חומרי הדברה באמצעות שימוש בחומרים המותרים לשימוש בחקלאות בלבד והדבר עשוי לגרום נזק רב. יש חשיבות רבה להקפיד על הפרדה בין חומרי ריסוס המיועדים לבית לבין חומרי ריסוס המיועדים לחקלאות.

הדברת ג'וקים מקצועית

כאשר אתם מזמינים חברת הדברה לצורך ריסוס נגד ג'וקים אתם יכולים להיות בטוחים כי ההדברה תתבצע בצורה הטובה ביותר תוך הקפדה על תוכנית עבודה אשר כוללת את השלבים הבאים: 

איתור הבעיה: במקרה של איתור הבעיה המדבירים ינסו להבין מהיכן מגיעים התיקנים- האם מדובר בפתח ביוב שאינו אטום כמו שצריך או שאריות מזון ולכלוך המצטברים בבית. 

הכרת סוגי התיקנים: מדביר מקצועי יבחין בסוגי התיקנים השונים- תיקן גרמני ותיקן אמריקאי ויבחר את אמצעי הריסוס המתאים ביותר. 

מגוון אמצעי ריסוס: בשנים האחרונות ניתן לראות מגוון אמצעי ריסוס לרבות ריסוס הכולל חומרים כימיים או ריסוס הכולל חומרים ירוקים שאינם פוגעים באיכות הסביבה. מדביר מקצועי יבחר את אמצעי הריסוס בהתאם לרמת הנגיעות ולבקשות של הלקוחות. 

זמן שהייה מחוץ לבית: מדביר מקצועי צריך למסור לכם את זמני השהייה מחוץ לבית בעת ההדברה וכן למסור לכם את זמני החזרה. 

יומן הדברה הכולל פירוט של חומרי ההדברה: נוסף על זאת, מדביר מקצועי ימסור לכם יומן הדברה ובו כל הפרטים אודות השימוש בחומרים השונים. 

בחינת רמת נגיעות: כמה ימים לאחר העבודה המדביר ידאג להגיע למקום  במטרה לבחון את רמת הנגיעות ולראות האם חל שינוי ובעקבות הריסוס או שמא יש לבצע ריסוס פעם נוספת במטרה להפחית את כמות התיקנים.

המלצה על מדביר מוסמך

מחפשים מדביר מוסמך אשר יבצע ריסוס נגד ג'וקים?  היום ישנם לא מעט מדבירים, אבל בעת החיפוש כדאי לבחון את הפרמטרים הבאים אשר יסייעו לכם באיתור מקצוען אמיתי: 

המלצות: כדאי ביותר לבחון המלצות אודות המדביר, יש לשאול לקוחות קודמים האם מדובר במדביר אשר זכה לשבחים רבים מצד הלקוחות. 

אמינות: נוסף על זאת, כדאי לוודא כי הזמנתם מדביר מקצועי אשר ידאג לעדכן אתכם בכל שלבי ההדברה. 

ניסיון: זאת ועוד, כדאי לבחור במדביר אשר לו ניסיון רב בתחום וביכולתו לבצע את ההדברה בצורה אפקטיבית בשל הניסיון אשר צבר. 

הכרת המזיקים: מדביר מוסמך ידע לזהות את תנאי המחייה של המזיקים השונים וכך לבצע את ההדברה בצורה יעילה על מנת לאפשר לכם חיים ללא תיקנים.

שאלות ותשובות בנושא ריסוס נגד ג'וקים

בוודאי, ניתן לבצע הדברת ג'וקים באמצעות פיזור פיתונות גרגירים או פיתיונות ג'ל.

מחיר ריסוס ג'וקים נקבע בעיקר לפי גודל השטח ורמת הנגיעות במקום.

כמובן, אנו מספקים את שירותינו לכל סוגי הלקוחות, פרטיים עסקיים ומוסדיים.

כמובן, לכל פעולת הדברה שלנו אנו מספקים אחריות בסיומה.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום