לקבלת יעוץ ללא עלות

ריסוס ירוק

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ריסוס ירוק

המזיקים לא נונתים לכם מנוחה? מחפשים להיםטר מבעיות המזיקים בעזרת דרך יעילה וידידותית לסביבה? זה הזמן להזמין ריסוס ירוק. ריסוס ירוק לבית, לחצר או לעסק על ידי מדבירים בעלי ותק בתחום המשתמשים בחומרים האיכותיים ביותר, חומרי ריסוס ירוקים ללא ריח הנספגים היטב בקרקע ומאפשרים כניסה לשטח המרוסס כבר לאחר שעה מסיום ההדברה. הזמינו עכשיו ריסוס ירוק.

ג'וקים או בשמם המקצועי תיקנים ידועים כמזיקים אשר מעוררים אי נחת בקרב רבים ונפוצים בעיקר בעונת הקיץ. מדובר במזיקים בעלי כושר הישרדות יוצא דופן ונחשבים ליעד מרכזי בקרב חברות הדברה אשר מציעות פתרון של ריסוס נגד ג'וקים.

מחפשים שירותי ריסוס ירוק? זה המקום הנכון
מגוון הדברות וריסוסים לטיפול בכל סוגי המזיקים
אחריות בכתב הניתנת בסיום ההדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל הארץ להיפטר ממגוון בעיות מזיקים בסביבתם עם 
ריסוס ירוק.ריסוס ירוק

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

שירותי ריסוס ירוק שסיפקנו לאחרונה

אנו בפסט-קונטרול מספקים שירותי ריסוס והדברה לבעיות מזיקים שונות, ביניהם גם ריסוס ירוק, ריסוס למגוון בעיות מזיקים מתיקנים ונמלים ועד דגי כסף, ריסוס המבוצע על ידי שימוש בחומר ירוק ללא ריח המכיל פירוטראידים ומופק מצמח החרצית. את שירות זה כמו כל שירותינו אנו מספםקים בפריסה ארצית וביצענו מספר רב של פעמים.
לפניכם טבלה המציגה חלק משירותי ריסוס ירוק שביצענו לאחרונה ומחיר השירות:

פעולות ריסוס ירוק שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
ריסוס ירוק בדירת 4 חדרים בגבעתייםריסוס חומר ירוק נגד מגוון מזיקים בכל שטח הדירה. חומר זה מרחיק את המזיקים לאלתר.400 ₪
ריסוס ירוק נגד נמלים בדירת 3 חדרים בגן יבנההריסוס בוצע על ידי שימוש בחומר ירוק נגד נמלים בכל חדרי הבית ובכל פינות המטבח.350 ₪
ריסוס ירוק נגד ג'וקים בדירת 3 חדרים ברמת השרוןהריסוס בוצע על ידי שימוש בחומר ירוק ללא ריח נגד ג'וקים בכל חדרי הבית, עם דגש על ריסוס פינות הבית וכניסותיו.350 ₪

מהו ריסוס ירוק?

ריסוס ירוק או בשמו הנוסף הדברה ירוקה כולל הדברה של מזיקים באמצעות שימוש מחומרים בטבע ללא שימוש בחומרים כימיים הכוללים ריכוז גבוה של רעלים. בין אם מדובר על הדברת תיקנים או עכברים, ניתן לעשות שימוש בריסוס  זה. 

עם זאת, מדובר בחומרים אשר מתאימים לריסוס במשטחים קטנים ואם תרצו לבצע ריסוס במשטחים אחרים, ייתכן ויהיה צורך לבחור בריסוס אחר.

מה כולל ריסוס ירוק?

במידה והחלטתם לבחור באופציה של ריסוס ירוק, הרי עליכם לדעת מה כולל הריסוס על מנת להבטיח את שלומם של הדיירים בבית: 

חומרים טבעיים: מדובר על שימוש בחומרי הדברה טבעיים אשר לא פוגעים בסביבה , בבני אדם ובבעלי חיים. 

חומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה בבואכם לבחור באופציה הנ"ל, כדאי שתדעו כי מדובר בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. 

אפשרות לשהות בבית באותו יום: אם במסגרת הדברה כימית יש צורך לעזוב את הבית לכמה שעות, הרי בביצוע הדברה ירוקה אין זה כך. באמצעות הדברה מסוג זה ניתן לצאת מהבית ולהיכנס לאחר זמן קצר. משמעות הדבר כי אין לכם צורך  לחכות זמן רב מחוץ לבית אלא יש לכם אפשרות להיכנס לבית לאחר זמן קצר ולהמשיך את העיסוקים שלכם. 

קבלת תעודת אחריות: בסיום הריסוס על המדביר להעניק לכם תעודת אחריות על ביצוע העבודה. שימו לב, במידה ותראו מזיקים לאחר הפעולה, יהיה ניתן להגיע אליכם פעם נוספת לטובת חיזוק הריסוס.

הדברה ירוקה לגינה

יש לכם גינה בבית ואתם חוששים מפני מזיקים? בעונת האביב המזיקים יוצאים החוצה והמפגש עימם לא נעים בכלל. אין ספק כי מפגש עם מזיקים בגינה עשוי לעורר חששות ופחדים רבים. מכאן ריסוס ירוק הכולל הדברה ירוקה לגינה עשוי להיות הפתרון המתאים ביותר- גם ריסוס וגם שמירה על איכות הסביבה. 

התאמת סוג ההדברה בהתאם למזיק: שימו לב, בבואכם לבחור באופציה הירוקה על פני הדברה כימית, גם כאן יש להתאים את סוג ההדברה בהתאם למזיק. מה הכוונה? הדברת תיקנים אינה דומה להדברת נמלים ולכן יש לתת את הדגש על סוג המזיק על מנת למנוע ממנו להגיע שוב לגינה. 

מעקב אחרי המזיקים: בשלב הבא המדבירים יעקבו אחרי המזיק על מנת להתחקות אחר המסלול שלו במטרה לבצע את ההדברה בצורה טובה ביותר. 

ריסוס המזיק: לאחר שהמדבירים איתרו את המסלול של המזיקים, בשלב הבא הם מבצעים את ההדברה. מדובר בהדברה ידידותית לסביבה.

 חשוב ביותר לבצע הדברה באמצעות מדביר מוסמך אשר ברשותו תעודת מדביר בתוקף וידע רב בתחום.  רק מדביר מקצועי אשר למד בהצלחה את התחום ועבר בהצלחה את הקורסים יהיה ביכולתו לבצע את עבודת ההדברה. 

שימו לב, כיום ישנם מדבירים רבים אשר בוחרים באופציה הירוקה ולכן החיפוש אחר מדביר צריך להיות מושכל ולכלול מספר פרמטרים כמו ניסיון, אמינות וכמובן אחריות. 

אחרי הכל, אתם מכניסים מישהו לבית הפרטי שלכם ולכן חשוב ביותר שתרגישו בנוח ותהיה לכם האפשרות לדעת כי ביצעתם את הבחירה הטובה ביותר בכל הקשור להדברה בגינה ובבית שלכם. בחירה מושכלת הכוללת שימוש בחומרים ירוקים תאפשר לכם לומר שלום למזיקים.

שאלות ותשובות בנושא ריסוס ירוק

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר ריסוס ירוק נקבע בעיקר לפי גודל השטח ורמת הנגיעות במקום.

ניתן לחזור לשטח המרוסס כבר לאחר שעה מסיום הריסוס, אלא אם כן מדובר בנשים בהיריון וילדים עד גיל 4 (4 שעות) או בבעלי חיים (8-12 שעות).

ריסוס ירוק יעיל נגד מגוון סוגי מזיקים כמו: נמלים, ג'וקים, עכבישים, דגי הכסף, נדלים ועוד.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום