לקבלת יעוץ ללא עלות

ריסוס אורגני

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ריסוס אורגני

זקוקים להדברה בבית או בעסק? מחפשים חברת הדברה מקצועית שמספקת פתרונות אורגנים? אנחנו בפסט-קונטרול מספקים גם ריסוס אורגני לבית, לחצר ולעסק בין שירותי ההדברה שלנו, כדי שתוכלו להיפטר מהמזיקים בסביבתכם בצורה ידידותית לסביבה, החומרים בהם אנו משתמשים הם ללא ריח, נספגים היטב בקרקע ומאפשרים כניסה לבית כבר לאחר שעה. הזמינו עכשיו ריסוס אורגני.

בשנים האחרונות לצד שימוש בחומרי הדברה הכוללים חומרים כימיים ניתן למצוא גם ריסוס אורגני. כאשר אתם מזמינים הביתה הדברה אורגנית חשוב ביותר לדעת באילו חומרים חברת ההדברה עושה שימוש וכן מה רמת הרעילות של החומרים.

מחפשים שירותי ריסוס אורגני? זה המקום בשבילכם
מגוון סוגי הדברות לטיפול בכל סוגי המזיקים
אחריות בכתב הניתנת בסיום כל הדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים ביחס לשוק ההדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות במרכז להיפטר מהמזיקים עם ריסוס אורגני.

 

ריסוס אורגני

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

שירותי ריסוס אורגני שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפסט-קונטרול מאז ומתמיד העדפנו לספק שירותים ירוקים עד כמה שניתן, לכן בין שירותינו ניתן למצוא הדברות ירוקות בכלל וריסוס אורגני בפרט, ריסוס אורגני מאפשר בין היתר לחזור לבית כבר לאחר שעה והוא ללא ריח, את שירות זה אנו מספקים כבר שנים רבות וסייענו לאלפי לקוחות בכל הארץ להיפטר מהמזיקים בסביבתם בעזרתו.
לפניכם טבלה המציגה חלק קטן מפעולות הריסוס האורגני שביצעו לאחרונה כמו גם את אופן הפעולה ומחיר השירות:

פעולות ריסוס אורגני שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
ריסוס אורגני נגד יתושים בחצר בית פרטי בקרית אונוהריסוס בוצע על ידי שימוש בחומר אורגני נגד יתושים, לא לפני שמקורות המים בחצר נוקזו.300 ₪
ריסוס אורגני נגד נמלים בעסק בחדרהריסוס חומר אורגני נגד נמלים בכל שטח העסק ובכניסות אליו, החומר נספג היטב בקרקע וקוטל את הנמלים.400 ₪
ריסוס אורגני נגד ג'וקים בדירה בתל אביבריסוס חומר אורגני נגד ג'וקים בדירת 3 חדרים בתל אביב, החומר רוסס בכל חלקי הבית בדגש על פינות הבית.350 ₪

מהו ריסוס אורגני?

בשנים האחרונות העולם צועד לכיוון אקולוגי יותר והשינוי הגיע גם לתחום ההדברה. אם בעבר היה נהוג לעשות שימוש בחומרי הדברה מזיקים לסביבה וכוללים כמות נכבדה של רעלים, הרי היום אין זה כך. היום יש אפשרות למצוא מגוון שיטות הדברה הנחשבות ידידותיות לסביבה. 

לשאלה מהו ריסוס אורגני, התשובה היא ריסוס הנעשה באמצעות חומרים טבעיים בלבד אשר בהם אין התערבות תעשייתית. הדברה אורגנית ידועה גם בתור הדברה ירוקה אשר במסגרתה נעשה שימוש בחומרים ללא ריח. מדובר בהדברה שאינה מהווה סכנה לבני אדם או חיות מחמד.

יתרונות של ריסוס אורגני

בעת ביצוע ריסוס אורגני יש יתרונות רבים אשר נפרט כעת. 

אין צורך לעזוב את הבית למשך זמן רב: אם בהזמנת הדברה כימית יש צורך לעזוב את הבית למספר שעות על מנת לתת לחומרי ההדברה להיקלט היטב, הרי בעת ביצוע הדברה אורגנית אין זה כך. בהדברה אורגנית לא נעשה שימוש בחומרים כימיים אשר מזיקים לבני אדם ובעלי חיים ואין כל חשש מפני פגיעה מהחומרים. 

למרות העובדה כי מדובר בחומרי הדברה אשר מתנדפים באוויר ולא נשארים, הדברה אורגנית מחייבת את הדיירים בבית להקפיד על ההוראות לצורך שמירה על בריאות פיזית. חשוב ביותר לפנות את המטבח מהכלים השונים ולהרים את הרהיטים בבית וכמובן להקפיד לצאת מהבית. אמנם מדובר על זמן יציאה קצר מהבית, אך הכרחי על מנת לאפשר לחומרים להיקלט בצורה טובה. 

ידידותי לסביבה: בבחירה של הריסוס יש היבט ידידותי לסביבה. מדובר בחומרים אשר מתנדפים במהירות רבה ואין כל חשש שהחומרים הנ"ל יגרמו לזיהום של מי התהום. 

המדביר לא חייב לשים על פניו מסכה: בשל העובדה כי אין מדובר על חומרים כימיים המסכנים את המדביר ודיירי הבית, אין המדביר חייב לשים מסכה על פניו במסגרת העבודה.

מחיר של ריסוס אורגני

אם ברצונכם לבצע ריסוס אורגני, אחת השאלות היא כמה עולה ריסוס מסוג זה. נציין כי אין מדובר על מחיר אחיד אלא על מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים הבאים. כעת נפרט את הפרמטרים השונים על פיהם נקבע המחיר: 

בהתאם לגודל השטח: המחיר עבור הדברה אורגנית נקבע בהתאם לגודלו של השטח. במידה ומדובר בשטח גדול, הרי תשלמו יותר עבור ההדברה ואילו כאשר מדובר על שטח מצומצם, תשלמו פחות. 

סקר מקיף בין חברות ההדברה: על מנת להיות בטוחים בנוגע למחיר, חשוב ביותר לבצע סקר מקיף בין החברות השונות. ביצוע סקר מקיף בין החברות יאפשר לכם לדעת מה המחיר המקובל. שימו לב, ההמלצה היא לא להתפתות למחיר נמוך יתר על המידה. מחיר נמוך יתר על המידה צריך להדליק לכם נורה אדומה ולכן יש לבחון היטב את המחירים טרם קבלת החלטה. 

פעילות בהתאם לתו תקן: בבואכם לברר את המחיר, חשוב ביותר לערוך שיחה מקדימה עם המדבירים ולוודא כי הם פועלים בהתאם לתו תקן מקצועי. פעילות ללא תו תקן משמעותה ביצוע ריסוס לא איכותי. 

המלצות מטעם לקוחות קודמים: נוסף על זאת, כדאי לבקש המלצות מטעם לקוחות קודמים על חברת הדברה אשר מציעה מחירים משתלמים. התייעצות עם לקוחות קודמים תאפשר לכם לדעת כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר ולא רק את החברה המציעה ריסוס במחירים משתלמים.

שאלות ותשובות בנושא ריסוס אורגני

מחיר ריסוס אורגני נקבע בעיקר לפי גודל השטח ורמת הנגיעות במקום.

ניתן לחזור לשטח המרוסס כבר לאחר שעה מסיום הריסוס, אלא אם כן מדובר בנשים בהיריון וילדים עד גיל 4 (4 שעות) או בבעלי חיים (8-12 שעות).

כמובן, אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום