לקבלת יעוץ ללא עלות

סוגי הדברה

תוכן עניינים

אנו מבצעים מגוון סוגי הדברות

אצלנו בפורטל ההדברות פסט-קונטרול אנו מספקים מגוון אפשרויות בחירה של סוגי הדברה, בחירת ההדברה היא חלק אינטגרלי בהרחקת המזיקים מהבית או מהעסק. לכל סיטואציה ישנו סוג הדברה המתאים לה יותר ומתאים פחות.

על מנת להקל עליכם ולתת לכם את המידע הנחוץ לבחירת סוג ההדברה המתאים לכם פירטנו את סוגי ההדברות אותן אנו מספקים בפריסה ארצית עם הסברים על כל סוג הדברה, כדי שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה עבור בעיית המזיקים שלכם: 

 

הדברה ירוקה: הדברה ירוקה נחשבת לאחת השיטות האפקטיביות שיש כרגע בשוק ההדברה למרות שאינה יעילה נגד כל סוגי המזיקים, נעשה בה שימוש בחומר המופק מצמחים, אנו משתמשים בחומר הדברה ירוק המופק מצמח החרצית ומכיל פירוטראידים, חומר זה הוא ללא ריח ומאפשר כניסה לבית כבר לאחר שעה אלא אם כן יש בעלי חיים, תינוקות או נשים בהיריון בבית במקרים כאלו יש לקחת מקדם ביטחון גדול יותר.

הדברה ביולוגית: הדברה ביולוגית היא ההדברה הטבעית ביותר מכיוון שהיא פועלת כדרך הטבע, כלומר, נעשה בה שימוש ביצורים חיים בכדי לחסל יצורים אחרים. לדוגמה: שימוש בדגי גמבוזיה בכדי לחסל את היתושים. שיטה זו נחשבת לפחות אפקטיבית מיתר השיטות.

הדברה כימית: הדברה כימית כוללת שימוש בחומרים רעילים חזקים במיוחד, היתרון בשיטה זו הוא שהתוצאות מבחינת הרחקת המזיקים הן טובות השיטה עצמה מאוד יעילה ומרחיקה את המזיקים לאורך זמן, אך מצד שני מכיוון שנעשה שימוש בחומרים חזקים המסוכנים לאדם הכניסה חזרה למקום המודבר מתאפשרת רק לאחר 24 שעות.

 הדברה אלקטרונית: הדברה אלקטרונית נעשית לרוב להרחקת מטרדים כמו יונים או עטלפים, בהדברה זו נעשה שימוש במכשירים אלקטרוניים המרחיקים את המטרד, כך לדוגמה, כשנרצה להרחיק עטלפים נתקין מערכת אולטרה-סונית המשדרת גלי קול המשבשים את התקשורת וחוש הניווט של העטלפים ובכך מרחיקים אותם מהמקום.

איוד בגז: איוד בגז נעשה במקרה שנרצה להדביר חפץ או רהיט ספציפי בצורה יסודית ממזיקים, הרהיט נלקח למקום אטום ושם מדבירים אותו בעזרת גז רעיל. לאחר שבוע ניתן יהיה להוציא את הרהיט כאשר הוא נקי ממזיקים.

הדברה אורגנית: הדברה אורגנית היא בעצם מין שם נרדף להדברה ירוקה , לכן אין בעצם הבדל בין הדברות אלו.


 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
הדברה ביולוגית
הדברה ביולוגית
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום