לקבלת יעוץ ללא עלות

חרקים בבריכות שחייה

חרקים בבריכות שחייה

חרקים בבריכות שחייה

אחד ממקומות הבילוי הפופולריים ביותר בחודשי הקיץ ובמיוחד בתקופת החופש הגדול היא בריכת השחייה, משפחות שלמות אורזות פירות וחטיפים ונוסעות לבריכה, אולם ברגע שמגיעים למקום הבילוי לא פעם נתקלים במזיקים שונים שמאיימים על ההנאה, למה זה קורה ואיך בעלי הבריכות יכולים למזער את התופעה? כל המידע לפניכם:

למה החרקים מגיעים לבריכה?

חרקים בבריכה זה דבר לא נוח בהחלט, במיוחד לכאלו החוששים מהכירות קרובה עם המזיקים, למה החרקים מגיעים בכלל לבריכה? מה מושך אותם לשם? החרקים המעופפים אותם ניתן למצוא מעל פני המים הם היתושים והצרעות, היתושים מגיעים הרבה פעמים מפני שהם מחפשים היכן להטיל את הביצים שלהם, ביצי היתושים מוטלים בתוך מאגרי מים עומדים, מי הבריכה אינם מתאימים להטלת ביצי יתושים מכיוון שהמים כל הזמן בתנועה אך בכל זאת היתושים מתקרבים לשם.
לצרעות יש תוכניות קצת אחרות, הצרעות משתמשות במי הבריכה לצורך קירור הקן, הן אוספות מים מן הבריכה ומובילות את המים בפיהן אל הקן ושם שופכות את המים, הן לא עושות את זה תמיד – רק בימים מאוד חמים, צרעות עלולות להגיע גם מסיבות אחרות כמו לכלוך רב במים או שאריות בשר בשטח הבריכה, הצרעות נמשכות מאוד למים מלוכלכים או לבשר.

מים עכורים בבריכות שחייה

חרקים בבריכות שחייה מהוות מטרד רב למתרחצים אך לא רק, מעבר למטרד הסביבתי החרקים גם מורידים מאיכות המים וגורמים לזיהומם, הם גורמים למים להיות פחות נקיים ולהראות פחות צלולים, אך לא רק החרקים אשמים בכך, ישנן סיבות נוספות לכך שמי הבריכה הופכים לעכורים.
אבק במים – אחד הדברים השכיחים ביותר שקורים למים עם הזמן זה חדירה של אבק למי השחייה, האבק הורס את מראה המים.
שאריות לכלוך וזבל במים – הלכלוך והזבל הורס את מראה המים ללא ספק אך יתרה מכך – הוא עלול לסתום את המעברים של מערכות הניקוי והחיטוי של המים ובכך לפגוע עוד יותר בניקיון המים.
כלור בבריכה – הכלור חשוב מאוד לשמירה על ניקיון המים, הרחקת חרקים ומניעת התפתחותם, כמות כלור נמוכה בבריכה עלולה לפגוע באיכות המים.

השמירה על איכות המים הינה ערך עליון בכל הקשור לרחצה במים, איכות המים חשובה לבריאות המתרחצים במיוחד כאשר מדובר על חוגי שחייה לילדים למשל, הרי ידוע כי ילדים רגישים יותר והמערכת הבריאותית שלהם חשופה יותר לסכנות מאשר מבוגרים.

חרקים בבריכות שחייה הסיכום

לסיכום ביצוע פעולות הדברה מוקדמות נגד המזיקים המזיקים השונים בסביבת בריכות השחייה תעזור לשמור על איכות וניקיון המים אך לא די בכך, ישנן פעולות נוספות שעלינו לבצע כדי לוודא שהמים יהיו נקיים ומתאימים לרחצה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
לקבלת הצעת מחיר מהירה
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!
מידע נוסף

איך למנוע חולדות ועכברים בדירה

חולדות ועכברים בדירה זהו מחזה נורא, אנשים רבים מפחדים מהופעתם של החולדות והעכברים וברוב המקרים קוראים מיד למדביר שיבוא ויטפל בבעיה, ניתן למנוע מהחולדות והעכברים

הדברה ירוקה מחיר

הדברת נמלים, הדברת תיקנים, הדברת צרעות, הדברת נמלת האש, הדברת עש המזון, הדברת עש הבגד, הדברת עכברים, הדברת חולדות, לכידת עכברים, לכידת חולדות, הדברת קרציות

חרקים בבריכות שחייה
מאמרים

חרקים בבריכות שחייה

חרקים בבריכות שחייה אחד ממקומות הבילוי הפופולריים ביותר בחודשי הקיץ ובמיוחד בתקופת החופש הגדול היא בריכת השחייה, משפחות שלמות אורזות פירות וחטיפים ונוסעות לבריכה, אולם

נחש בשטח
מאמרים

התמודדות עם מזיקים בטיולי שטח

התמודדות עם מזיקים בטיולי שטח אין כיף כמו טיולי השטח, בג'יפים או ברגל, עם המשפחה או עם חברים, בצפון או בשפלה, בערבי גיבוש או סתם

הרחקת מזיקים בזמן אירוע בטבע
מאמרים

הרחקת מזיקים בזמן אירוע בטבע

הרחקת מזיקים בזמן אירוע בטבע רבים בוחרים לחגוג בטבע אירועים מסוימים כמו ימי הולדת, הצעות נישואין ואפילו חתונות, הטבע מלא בשלל מזיקים שעלולים קצת לקלקל

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום