לקבלת יעוץ ללא עלות

לוכד עכברים במודיעין

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים במודיעין

עכברים בבית זה עניין מטריד שיש להפטר ממנו במהירות לפני שהם מתרבים. לוכד עכברים במודיעין מטעם חברת פסט קונטרול מגיע במהרה לכל קריאה, בכל עת ובכל שעה, גם בלילה. חברת פסט קונטרול, חברת הדברה מקצועית, מספקת שירותי הדברה במודיעין. הזמינו עכשיו והתהנו מהצעה משתלמת וזולה. 

אין ספק כי זה לא נעים לראות עכברים בבית. בניגוד לסרטים מצויירים, עכברים בבית אינם נחמדים במיוחד ואף מסוכנים. מכאן, אם הבחנתם בעכברים בבית, הרי לוכד עכברים במודיעין יסייע לכם באמצעות אמצעי לכידה שונים. הזמנת לוכד עכברים מנוסה תאפשר לכם להיות רגועים.

מחפשים לוכד עכברים מקצועי במודיעין? זה המקום בשבילכם
עם התחייבות ללכידת המכרסם
לוכדים מנוסים ובעלי ותק
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות במודיעין ללכוד את העכברים בסביבתם.לוכד עכברים במודיעין

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות לכידת עכברים במודיעין שביצענו לאחרונה

בעיר מודיעין חברת פסט קונטרול מעניקה שירות כבר שנים רבות ונצבר בעיר נסיון רב עם המכרסמים השונים. לוכד עכברים במודיעין נדרש בכל רחבי העיר במגוון מקרים כמו עכברים או חולדות. אנו מגיעים לכל יעד עם צוות לוכדים מוסמך המכיר את סביבת העיר ואת המזיקים השונים. לנוחותיכם צירפנו טבלה שמכילה מספר דוגמאות לפעולות של לוכדי עכברים במודיעין מטעם חברת פסט קונטרול:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה במודיעין:אופן ההדברה:מחיר השירות:
לכידת מספר עכברים בעסק במודיעיןלוכד העכברים הגיע לעסק במודיעין, ומיקם באופן אסטרטגי מספר מלכודות. העכברים נלכדו.650₪
לכידת עכבר במשרד גדול במודיעיןלוכד העכברים הגיע למשרד, ולאחר סריקת האזור, איתר את מקום העכבר, ופעל לתפיסתו באופן זריז ומהיר תוך שימוש במלכודת. 400 ₪
לכידת עכבר בדירת קרקע במודיעיןנקראנו לדירת קרקע. לוכד העכברים הגיע ואיתר במהרה את העכבר. 300 ₪

סיבות ללכידת עכברים במודיעין

משוכנעים שיש לכם עכברים בבית? בניגוד לסרטים מצויירים, עכברים אינם נחשבים לחביבים במיוחד ואף מזיקים לבני אדם בשל סיבות שונות אשר נפרט כעת. 

נושאים מחלות רבות: עכברים נושאים עימם מחלות רבות ולכן בעת ההגעה שלהם לבית שלכם הם עשויים לגרום לכם לחלות. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם חולים, הרי חשוב ביותר לפנות לשירות של לוכד עכברים במודיעין. פנייה אל לוכד עכברים בעיר מודיעין תאפשר לכם לדעת כי לא תחשפו לשורה ארוכה של מחלות וכך תשמרו על הבריאות שלכם.

כרסום חפצים שונים בבית: זאת ועוד, העכברים ידועים ביכולת הכרסום שלהם ולכן חשוב ביותר לעצור זאת על ידי לוכד עכברים מוסמך. אם אתם לא רוצים להגיע למצב ובו העכברים מכרסמים כל דבר בבית שלכם, הרי חשוב ביותר להזמין לוכד עכברים מקצועי.

לכידת עכברים תתבצע במספר שלבים

לכידת עכברים תתבצע במספר שלבים. לוכד עכברים במודיעין יקפיד לא לדלג על שלבים שונים על מנת ללכוד את העכבר במהירות תוך שימוש באמצעי לכידה מתקדמים. 

כעת נציג בפניכם את השלבים השונים:

איתור המסלול של העכבר: לוכד עכברים מוסמך יאתר את המסלול של העכבר באמצעות יכולת לזהות את סימני הזיהוי של העכברים כמו למשל גללי צואה או סימני נשיכה. כאשר הלוכד יבחין בסימנים הללו הוא יבין כי עליו לבצע את הלכידה.

בחירת מלכודת מתאימה בהתאם לפרמטרים שונים: בשלב הבא, לוכד העכברים יבצע בחירה מושכלת של מלכודת . הוא לא יבחר במלכודת אחידה אלא יבחר במלכודת מתאימה בהתאם לפרמטרים שונים כמו למשל גודל המקום ורמת נגיעות של העכברים- האם התגלו עכברים רבים או שמא מדובר על רמת נגיעות נמוכה.

הנחת המלכודת במקום מתאים: בשלב הבא לוכד העכברים יניח את המלכודת במקום המתאים- המלכודת לא תהיה קרובה מדי לרצפה אלא תהיה בפינות של החדר על מנת ללכוד את העכבר בצורה חכמה.

בחירת פיתיון מתאים: זאת ועוד, במסגרת הלכידה, על הלוכד לבחור את הפיתיון המתאים ביותר ללכידה. העכברים מעדיפים מאכלים שונים ויש צורך לדעת מה המאכל אשר ימשוך אותם למלכודת כמה שיותר מהר. 

פינוי פגרים: ישנם מקרים בהם לוכד העכברים יבצע פינוי פגרים. השירות ניתן במסגרת הלכידה ומתבצע במהירות רבה.

איך תדעו כי מדובר בלוכד עכברים מוסמך?

עכברים נחשבים למכרסמים מסוכנים ולכן חשוב ביותר לבחור לוכד עכברים במודיעין אשר לו ידע וניסיון רב בתחום. 

כיצד תדעו כי מדובר בלוכד עכברים מוסמך? הנה מספר פרטים אשר יסייעו לכם להבחין:

שיחה מקדימה: חשוב ביותר לערוך עמו שיחה מקדימה. ככל שתערכו עימו שיחה מקדימה, כך תהיה לכם האפשרות לדעת האם מדובר בלוכד עכברים מוסמך. במסגרת השיחה עמו חשוב ביותר לתאר לו את המצב ולהסביר לו כמה עכברים מצויים אצלכם על מנת שידע כיצד להיערך ולבחור את המלכודת המתאימה ביותר.

הסמכה מטעם המשרד לאיכות הסביבה: לשאלה כיצד תדעו כי מדובר בלוכד מוסמך מטעם חברת הדברה מקצועית, התשובה היא כי עליו לעבור בהצלחה קורס מטעם המשרד לאיכות הסביבה ולדעת לבצע הדברת עכברים בין היתר  תוך הקפדה על משנה זהירות וכך הקפדה על שימוש ברעל המתאים וכן הקפדה על בחירת אמצעי לכידה מתאים.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים במודיעין

כל לוכדי העכברים שלנו הם בעל רשיון עבודה ובעל ידע מקיף בתחום ההדברה הביולוגית וגם במודיעין.

הלכידה של עכברים במודיעין לא מפריעה ולא מזיקה לבני אדם ולא לחיות מחמד, אלא מיועדים לגרום לאי נוחות למכרסמים.

כאשר מזמינים לוכד עכברים במודיעין, התמחור נעשה בהתאם למשך העבודה, לסוג הקושי ולחומרים השונים שייבחרו כדי לפתור את בעיית העכברים. 

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום