לקבלת יעוץ ללא עלות

לוכד חולדות

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד חולדות

ראיתם חולדה מתרוצצת לה בסביבת הבית או העסק? רוצים לטפל בבעיית המכרסמים אחת ולתמיד? בפסט-קונטרול תוכלו למצוא שירותי לוכד חולדות בפריסה ארצית. לוכד חולדות מקצועי שילכוד את החולדות שמטרידות אתכם. עם התחייבות ללכידת החולדה, זמינות 24/7 והגעה מהירה. לוכד חולדות מזמינים רק דרך פסט-קונטרול.

חולדות המצויות בסביבה של בעלי חיים או בני אדם עשויות להעביר מחלות שונות ואף לנשוך. כאשר נמצאה חולדה, יש לטפל בבעיה באמצעות לכידת החולדה בדרכים שונות. הימצאות חולדות בבית עשויה לגרום לנזקים רבים כגון כרסום כבלים חשופים או כרסום ציוד.

זקוקים לשירותי לוכד חולדות? זה המקום בשבילכם
עם התחייבות ללכידת המזיק
זמינות 24/7 והגעה מהירה
שירות מקצועי ואיכותי
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו לאלפי לקוחות בארץ ללכוד את החולדות שהטרידו אותם.לוכד חולדות

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות לכידת חולדות שביצעו לאחרונה

החולדות הן מזיק נפוץ שלא קל להיפטר ממנו לאחר שהוא משתכן במקום מסוים, אם נתקלתם בחולדה בעסק או בחצר הבית חשוב להזמין לוכד חולדות מקצועי שידאג ללכוד את החולדה ויוכל לבדוק בנוסף האם יש עוד חולדות באזור או מאיפה היא הגיעה ואיך למנוע מחולדות אחרות להגיע. הלוכדים שלנו הם מנוסים והשירות הוא איכותי ובהגעה מהירה.
בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות לכידת החולדות האחרונות שביצענו ומחיר השירות: 

פעולות לכידת חולדות שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
לכידת חולדה במקלט בפתח תקווהלוכד החולדות הגיע במהירות למקום ולכד את החולדה לאחר סריקה קצרה.500 ₪
לכידת חולדה בדירת 3 חדרים בראש העיןלוכד החולדות הגיע למקום וביצע סריקות בדירה, בסופו של דבר איתר הלוכד את החולדה מתחת לאחד הרהיטים בסלון ולכד אותה.500 ₪
לכידת חולדה במשרד בהרצליההחולדה התרוצצה ברחבי המשרד, לוכד העכברים הגיע למקום ולכד אותה ללא צורך באיתור.400 ₪
לכידת חולדה במועדון נוער בגבעתייםלוכד החולדות הגיע במהירות למקום ולכד את החולדה.450 ₪

מה ההבדל בין לוכד עכברים לבין לוכד חולדות

אמנם גם עכברים וגם חולדות נחשבות לחכמות במיוחד, אבל החולדות ניחנות בכושר למידה טוב וממהרות להכיר היטב את הסביבה שלהן תוך זיהוי מקומות מסתור פוטנציאליים. כמו כן החולדות נחשבות למהירות ובעלות יכולת הישרדות גבוהה ולכן קיים קושי לתפוס אותן.

לוכד חולדות מקצועי ובעל ניסיון רב מכיר את ההרגלים של החולדות תוך איתור מקומות המסתור של החולדות ולכידה באמצעות מכשירים שונים. לכידת החולדות נעשית לאחר בדיקה מקיפה לגבי מקום הימצאותן תוך טיפול בנקודה במטרה למנוע חדירה של חולדות נוספות.

השימוש במלכודות השונות דורש מיומנות

לוכד מקצועי יעשה שימוש במגוון מלכודות לכידה כגון מלכודות דבק, מלכודות קפיץ או מלכודות רשת באמצעות שימוש בפיתיון על מנת למשוך את החולדות למלכודות. מדובר באמצעי לכידה מהיר ביותר תוך מניעת נזקים משמעותיים או חשיפה לרעלים מסוכנים.

בו ברגע שהחולדות מזהות מפגע הן מזהות כי מדובר במלכודת ולכן הן לא תתקרבנה לאזור. החולדות ימצאו דרכים שונים לעקוף את המלכודת תוך הסבת נזקים חמורים בבית.

מכאן, יש להשאיר את מלאכת הלכידה לידי לוכד מקצועי אשר ילכוד את החולדות במהירות. עם זאת, כאשר אדם שאינו מיומן יניח מלכודת לחולדה והיא תזהה כי מדובר במלכודת היא תדע לצאת מהמלכודת המיועדת עבור, זאת בניגוד ללוכד מקצועי.

שימוש בפיתיונות מורעלים

מדובר באחת השיטות היעילות ביותר בקרב מבנים הכוללים מזון או מבני תעשייה. מדובר בשיטה במסגרתה הלוכד מגיע למקום פעם בחודש לצורך ביצוע הלכידה תוך הצבה של פיתיונות רעל נעולות על מנת שחיות אחרות לא יגיעו לרעל.

מדובר ברעל מסוג אנטיקואגולנט אשר פוגע במערכת קרישת הדם של החולדות והן מתות תוך מספר ימים. ביצוע פיזור הרעל על ידי לוכד מקצועי יעשה תוך הקפדה על משנה זהירות והודעה לאנשים כי מדובר בחומר רעיל.

שימו לב כי כאשר מדובר בלכידת חולדות באופן פיזי או בהדברה על ידי רעלים לא קיים המושג הדברה ירוקה, מושג זה קיים כאשר משתמשים בריסוס כנגד מזיקים פרוקי רגליים ולא כנגד מכרסמים למיניהם.

מערכת אלקטרונית ללא שימוש ברעל

בשנים האחרונות ניתן לראות את הכניסה של שימוש בחומרים שאינם פוגעים באיכות הסביבה ובבני אדם. מלבד השיטות השונות ללכידה, נציין גם את השימוש במערכת אלקטרונית ללא שימוש ברעל. מדובר בשיטה מתקדמת ביותר אשר לא כוללת שימוש ברעלים או השארה של פגרים.

מדובר במערכת המפיצה רעש בעוצמה גבוהה ביותר אשר אינו מפריע לבני האדם, אך מפריע מאד לחולדות ואף גורם להן למצוקה רבה. לוכד מקצועי יבצע את הפעולה תוך אזהרה כי מבוצעת פעולה ללכידת חולדות באזור.

כיצד ניתן למנוע כניסה של חולדות לבית

באמצעות פעולות איטום הבית ניתן למנוע כניסה של חולדות לאזור הבית. במידה ואתם בונים בית חדש, ההמלצה היא להתייעץ עם לוכד מקצועי לצורך ביצוע איטום למניעה של חולדות לבית וכך להביא לצמצום היקף הנזק העשוי להיגרם.

לוכד מקצועי הוא מי שיש לו ניסיון רב בתחום וביכולתו לבחור את השיטה המתאימה ביותר תוך התבססות על שנות ניסיון רבות בתחום וביצוע לכידה של חולדות למגוון רחב של אנשים, הן אנשים פרטיים והן חברות המעוניינים לבצע לכידה של חולדות במקום העבודה.

בעת ההזמנה של של לוכד מקצועי אשר יעשה שימוש בשיטה המתאימה בהתאם לצרכים של הדיירים תוביל למיגור הבעיה והיעלמות החולדות. יתרה מכך, לוכד מקצועי יגיע שבוע לאחר מכן לביקורת על מנת לבחון את טיב העבודה.

שאלות ותשובות בנושא לוכד חולדות

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר לכידת חולדות נקבע בעיקר לפי כמות הסריקות שהיה צריך לבצע, רמת הנגיעות במקום ושעת הקריאה ללוכד.

כמובן, אנו מספקים את שירותינו לכל סוגי הלקוחות, פרטיים עסקיים ומוסדיים.

לוכד חולדות בפתח תקווה
לוכד חולדות בפתח תקווה
לוכד חולדות בחיפה
לוכד חולדות בחיפה
לוכד חולדות באילת
לוכד חולדות באילת
לוכד חולדות בעפולה
לוכד חולדות בעפולה
לוכד חולדות בנהריה
לוכד חולדות בנהריה
לוכד חולדות בקריית אונו
לוכד חולדות בקריית אונו
לוכד חולדות בטבריה
לוכד חולדות בטבריה
לוכד חולדות ביבנה
לוכד חולדות ביבנה
לוכד חולדות בהוד השרון
לוכד חולדות בהוד השרון
לוכד חולדות בתל אביב
לוכד חולדות בתל אביב
לוכד חולדות בהרצליה
לוכד חולדות בהרצליה
לוכד חולדות ברעננה
לוכד חולדות ברעננה
 לוכד חולדות בראשון לציון
לוכד חולדות בראשון לציון
לוכד חולדות בגבעת שמואל
לוכד חולדות בגבעת שמואל
לוכד חולדות ברמלה
לוכד חולדות ברמלה
לוכד חולדות במודיעין
לוכד חולדות במודיעין
לוכד חולדות בבת ים
לוכד חולדות בבת ים
לוכד חולדות בנתניה
לוכד חולדות בנתניה
לוכד חולדות בירושלים
לוכד חולדות בירושלים
לוכד חולדות בבאר שבע
לוכד חולדות בבאר שבע
לוכד חולדות בכפר סבא
לוכד חולדות בכפר סבא
לוכד חולדות באשדוד
לוכד חולדות באשדוד
לוכד חולדות באשקלון
לוכד חולדות באשקלון
לוכד חולדות ברחובות
לוכד חולדות ברחובות
לוכד חולדות ברחובות
לוכד חולדות ברחובות
לוכד חולדות בחולון
לוכד חולדות בחולון
לוכד חולדות ברמת השרון
לוכד חולדות ברמת השרון
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום