לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת חפרפרת

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת חפרפרת

הבחנתם במחילות שנחפרו בחצר הבית? כנראה שאתם צריכים הדברת חפרפרת  אצלנו בפסט-קונטרול אנו מספקים שירות הדברה זה בפריסה ארצית ועם הגעה מהירה, ההדברה מבוצעת על ידי מדביר מנוסה ומקצועי באמצעות שימוש בחומרים איכותיים ובסופה תקבלו אחריות כי לא תראו את החפרפרות יורת אצלכם בחצר הבית או העסק. אז הזמינו עכשיו הדברת חפרפרת דרך פסט-קונטרול.

במרבית המקרים אנשים מתקשרים להזמין את השירות של הדברת חפרפרת כאשר הם זיהו בגינה סימני בורות גדולים. החפרפת פעילה בעיקר בעונת החורף אז היא יוצאת מעל פני השטח במטרה לצוד מקור מזון כמו תולעים ושאר מקורות מזון אחרים. לצורך הדברה יש להזמין מדביר מקצועי בעל ניסיון בתחום.

זקוקים להדברת חפרפרת? פסט-קונטרול זה המקום בשבילכם
מטפלים במגוון בעיות המכרסמים
שירות מקצועי ואיכותי
מחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה
זמינות 24/7 והגעה מהירה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי אנשים בכל הארץ להיפטר מבעיית החפרפרות שלהם.הדברת חפרפרת

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת חפרפרת שביצענו

הדברת חפרפרת היא פעולה שיש לבצע דרך חברת הדברה מקצועית המספקת שירות הדברה איכותי ויעיל, אנו בפסט-קונטרול מספקים שירותי הדברת מכרסמים בכלל והדברת חפרפרת בפרט, הדברת חפרפרת לחצר הבית או לחצר העסק בכל מקום בארץ, המדבירים שלנו ביצעו שירות הדברה זה מספר רב של פעמים.
בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות הדברת העכברים האחרונות שביצענו, בנוסף תוכלו לראות את דרכי הפעולה שננקטו ועלות השירות:

פעולות הדברת חפרפרת שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת חפרפרת בגינה פרטית ביהודההדברה בוצעה על ידי הטמנת כמוסות רעל במחילות שנחפרו ברחבי הגינה.500 ₪
הדברת חפרפרת בחצר עסק באור עקיבאההדברה בוצעה על ידי הטמנת רעל מיוחד בבורות שבחצר.450 ₪
הדברת חפרפרת בחצר בית פרטי בכרמיאלההדברה בוצעה על ידי הטמנת חומר רעיל במחילות שבחצר הבית.400 ₪

איך מבצעים הדברת חפרפרת?

הדברת חפרפרת נעשית במגוון רחב של שיטות במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר אשר תוביל למיגור ההופעה של החפרפרת בצורה מלאה ללא חזרתה לאזור.  מדביר מקצועי יבצע את ההדברה תוך שהוא מכיר את דפוסי ההתנהגות של החפרפרת ויש ביכולתו לזהות את הדפוסים ולגרום לה לעזוב את המקום. 

שימוש ברעל: מדביר ינסה לעשות שימוש ברעל במטרה להרחיק את החפרפרת. את הרעל הוא יציב במחילות. יש לציין כי השימוש ברעל יעשה בצורה מבוקרת על מנת לא להוביל להשפעה של הצמחייה במקום. 

הריסה של המחילות: דרך נוספת לביצוע הדברה היא לגרום להרס המחילות של החפרפרת על מנת למנוע ממנה להגיע למקום. הריסה של המחילות תגרום לחפרפרת להתרחק מהמקום ולא תאפשר את ההגעה שלה למקום. 

שימוש בפיתיונות: דרך נוספת היא שימוש בפיתיונות במטרה ללכוד את החפרפרת. מדביר מקצועי ידע לשלב בין שיטות שונות במטרה להרחיק את החפרפרת בלי לגרום נזק לגינה וללכוד את החפרפרת בצורה מקצועית תוך זמן קצר. 

שימוש בגז: נוסף על זאת, ניתן לבצע הדברה גם באמצעות שימוש בגז אשר חודר למחילות של החפרפרת ומרעיל את החפרפרת בשעה בה היא לכודה בתוך האדמה. שימו לב, השימוש בגז יעשה אך ורק על ידי מדביר מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום על מנת להשיג את התוצאה הרצויה אשר יש ביכולתו לאתר את כל הפתחים במחילות.  מכאן, חשוב ביותר לבחור במדביר מקצועי אשר לו רישיון הדברה וניסיון רב בתחום.

חשיבות הדברת חפרפרת

קיימת חשיבות רבה לבצע הדברת חפרפרת בשל הנזקים הרבים אשר החפרפרת גורמת. 

פגיעה בתשתיות: אמנם החפרפרת מנסה לאתר מזיקים אחרים כמו תולעים או חרקים, אך בשעה בה היא מנסה לאתר חרקים היא גורמת נזק משמעותי ביותר לצינורות במערכת הביוב וגם לתשתיות החשמל וכל מיני חוטים העוברים מתחת לפני השטח ועשויים להפריע לה במהלך החפירות של המחילות מתחת לאדמה. 

פגיעה בשטח חקלאי: כאשר החפרפרת מצויה בשטח חקלאי היא עשויה לגרום לשורה של נזקים ביבול וכן בכל צמח במקום. נדגיש כי מדובר בנזקים משמעותיים ביותר העשויים להגיע לממדים רחבים ביותר.

מתי מדביר מקצועי יעשה שימוש במלכודת?

הדברת חפרפרת תעשה באמצעות בחירה באמצעי ההדברה המתאימים לאחר לכידתה. על מנת ללכוד את החפרפרת יהיה צורך להכניסה למלכודת. 

לשימוש במלכודת יש מספר יתרונות: 

לכידה באופן וודאי: על ידי הלכידה של החפרפרת במלכודת יהיה ניתן לדעת כי החפרפרת נלכדה בוודאות וניתן לעבור לשלב הבא – שלב ההדברה. להבדיל מהשיטות האחרות, אין למדביר דרך לדעת כי אכן החפרפרת נלכדה לאחר ביצוע ההדברה במקום. 

ללא גרימת נזק מיותר למקום בו בוצעה ההדברה: בעת הלכידה יהיה ניתן לראות את החפרפרת וכך לא לגרום נזק מיותר למקום בו בוצעה ההדברה, אלא לדעת בוודאות כי ההדברה תבוצע בצורה יעילה לאחר התפיסה של החפרפרת. 

בחירת מלכודת מתאימה: במסגרת עבודתו המדביר יבצע בחירה מושכלת של המלכודת על מנת לבחור את המלכודת הטובה ביותר ללכידה של החפרפרת. כיום קיימות מלכודות שונות, אך בחירה של מדביר מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום תבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

שאלות ותשובות בנושא הדברת חפרפרת

הדברת חפרפרת מתבצעת על ידי הטמנת רעלים במחילות החפרפרת.

מחיר הדברת חפרפרת נקבע בעיקר לפי גודל השטח ורמת הנגיעות במקום.

כמובן אנו מספקים את כל שירותי ההדברה שלנו בפריסה ארצית.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום