לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת מכרסמים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת מכרסמים

נמאס לכם מהמכרסמים בסביבתכם? ראיתם עכבר בבית? רוצים להיפטר מהחולדה במחסן העסק שלכם? אצלנו בפסט-קונטרול מספקים גם שירותי הדברת מכרסמים בפריסה ארצית, הצבת מלכודות ולכידה במקום של לוכדים מוסמכים ומנוסים, כדי להיפטר מכל בעיית מכרסמים המטרידה את לקוחותינו. הזמינו עכשיו הדברת מכרסמים דרך פסט-קונטרול.

מכרסמים הם יונקים אשר להם מבנה הכולל לסת ושיניים אשר מאפשר להם לכרסם ביעילות רבה במטרה לשרוד בתנאי השטח. מבנה השיניים של המכרסמים כולל שתי שיניים ארוכות וחדות וכן זוג שיניים חדות וארוכות במרכז החלק התחתון של הלסת. במידה והבחנתם בסוגים שונים של מכרסמים, הרי יש לקרוא ללוכד מקצועי אשר יבצע הדברת מכרסמים באמצעות שיטות שונות.

מחפשים חברת הדברה מקצועית להדברת מכרסמים – זה המקום
כל סוגי ההדברות והלכידות
שירות איכותי ומקצועי
התחייבות בכתב לאחר כל הדברה 
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
עזרנו לאלפי לקוחות פרטיים ובעלי עסקים להיפטר מהמכרסמים בסביבתם.הדברת מכרסמים

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת מכרסמים שביצענו לאחרונה

אצלנו בפסט-קונטרול ניתן למצוא מגוון דרכי הדברה ולכידת מכרסמים ממגוון סוגים, עם מגוון שיטות הדברה ולכידה ואחריות ללכידת והרחקת המכרסם. המדבירים והלוכדים שלנו יגיעו מהר לבית או לעסק בכל קריאה על מנת לפתור כל בעיית מכרסמים כזו או אחרת, כמו כל שאר שירותי ההדברה שלנו גם הדברת מכרסמים מסופקת בפריסה ארצית.
בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות הדברת המכרסמים שביצענו לאחרונה, דרכי הפעולה ומחיר השירות:

פעולות הדברת מכרסמים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
לכידת חולדה בדירת 2 חדרים בתל אביבלוכד החולדות הגיע במהירות למקום ולכד את החולדה ללא צורך בסריקות.400 ₪
לכידת עכבר בבית פרטי בראשון לציוןלוכד העכברים הגיע למקום וביצע סריקות במקום, לאחר מכן איתר ולכד את העכבר בחצר הבית.550 ₪
לכידת עכבר בעסק בירושליםלוכד העכברים לכד את העכבר לאחר סריקה קצרה, לאחר מכן אטם הלוכד את המחילה ממנה נכנס העכבר לעסק.600 ₪
הדברת מכרסמים במסעדה בחיפההדברת המכרסמים בוצעה על ידי פיזור תיבות האכלה במקומות אסטרטגיים במסעדה ומסביב לה.500 ₪

אילו סוגי מכרסמים ניתן למצוא

טרם הדברת מכרסמים, לוכד מקצועי נדרש להבחין בין הסוגים השונים על מנת להתאים לכם את החומרים המתאימים. 

חולדות: החולדות שייכות למשפחת העכבריים. כיום בארץ ניתן למצוא מגוון חולדות, כאשר הפופולריות ביותר הן חולדת החוף וכן חולדה מצויה. 

עכברים: עכברים משתייכים למשפחת העכבריים גם כן ולתת משפחה עכברים. בהשוואה לחולדות, לא ניתן למצוא כל כך הרבה עכברים בעולם וברוב המקרים יהיה זה מדובר בעכבר מצוי. 

חפרפרת: בהשוואה לסוגי המכרסמים הקודמים עכברים וחולדות, החפרפרת משתייכת למשפחת חפרפרתיים.  בישראל ניתן להבחין במספר סוגים של חפרפרת כמו חולד ארצישראלי, אך גם נמצא סוגים כמו חולד כרמלי או חולד יהודה.

מלכודת מכרסמים

הדברת מכרסמים נעשית באמצעות מלכודות מכרסמים. בשנים האחרונות ניתן למצוא שלל מלכודות ואף ניתן למצוא מלכודות לקניה בחנויות שונות או ניתן להכין מלכודות בבית. נציין כי למרות קלות ההכנה של המלכודות, אין תחליף לעבודה מקצועית של לוכד מכרסמים אשר יבצע בחירה מושכלת של המלכודת. 

בין היתר ניתן למצוא מלכודת מסוג תיבת האכלה אשר עובדת על מכלול החושים של המכרסמים ובנויה בצורה חכמה ביותר אשר מאפשרת הגנה לילדים ובעלי חיים. הכניסה לתיבת האכלה מזכירה מבוך קטן אשר בסופו של המבוך הדלת נעולה, מה שמאפשר כניסה רק מצד אחד. העובדה כי המזון הוצב בתור פיתיון במלכודת, מאפשר למכרסמים לגשת אל המלכודת ולהיכנס לתוכה בלי לחשוש מאוימים. לוכד מקצועי ידע לבחור את המלכודת הטובה ביותר מבין המלכודות על מנת ללכוד את המכרסמים.

מכאן, גם אם אתם משוכנעים שיש ביכולתכם ללכוד את המכרסמים בכוחות עצמכם, הרי כדאי להימנע משימוש במלכודות שונות כמו מלכודת קפיץ אשר עשויה להיסגר על האצבע שלכם כתוצאה משימוש לא נכון. אם אתם לא רוצים להיפצע, הרי השאירו את העבודה לכדי מומחה בתחום.

מחירון הדברת מכרסמים

היה לכם נגיעות של מכרסמים בבית? חשוב ביותר להזמין הדברת מכרסמים. הדברה אשר תבוצע על ידי חברה  מקצועית תמנע את הגעת המכרסמים לבית שלכם. באשר למחיר, חשוב לציין כי אין מדובר על מחיר קבוע אלא על מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים: 

רמת נגיעות: המחיר עבור ההדברה כולל את רמת הנגיעות. האם היה מדובר ברמת נגיעות גבוהה או שמא היה מדובר על רמת נגיעות נמוכה. 

ניסיון: חברת הדברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום תגבה מחיר שונה בהשוואה לחברת הדברה מתחילה ויש להביא זאת בחשבון. אם אתם רוצים ליהנות משקט ללא מכרסמים, הרי יש לבחור בחברה בעלת ניסיון ולשלם קצת יותר. 

בהתאם לסוג המכרסמים: נוסף על זאת, חברת הדברה תגבה תשלום בהתאם לסוג המכרסמים. הדברת עכברים אינה דומה להדברה של חולדות. 

בהתאם למיקום: עוד נציין כי החברה תגבה מחיר גם בהתאם למיקום של המכרסמים. האם מדובר בבית או שמא מדובר בביוב? בין אם מדובר בבית או בביוב, המחיר שונה ואינו זהה. 

בהתאם למלכודת: כיום  ניתן להבחין במלכודות שונות ללכידת מכרסמים, חלקן כוללות רעל ואחרות כוללות פיתיון. המחיר לא יהיה זהה אלא יקבע בהתאם לסוג המלכודת אשר תבחר על ידי לוכד מקצועי ומוסמך בעל ניסיון רב בתחום.

שאלות ותשובות בנושא הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים יכולה להתבצע על ידי פיזור תיבות האכלה, פיזור מלכודות דבק או לכידה ישירה.

מחיר הדברת מכרסמים נקבע בעיקר לפי גודל השטח, רמת הנגיעות, ביצוע סריקות אם היה בכך צורך ושעת הקריאה ללוכד.

כמובן, אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים
לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו.

הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברת עכברים
הדברת עכברים
הדברת חפרפרת
הדברת חפרפרת
לוכד עכברים
לוכד עכברים
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום