לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת תיקנים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת תיקנים

נמאס לכם מהתיקנים בבית או בעסק? רוצים להיפטר פעם אחת ולתמיד מהמזיקים עם הדברת תיקנים מקצועית? פסט-קונטרול זה המקום בשבילכם. אצלנו תוכלו למצוא הדברות תיקנים לכל סוגי התיקנים, הדברות ירוקות ללא ריח ובכולן ניתנת אחריות בסוף ההדברה. ההדברה מבוצעת על ידי מדבירים מנוסים ומקצועיים בעלי ותק של שנים בתחום. אז הזמינו עכשיו הדברת תיקנים והיפטרו מהתיקנים לאלתר.

כולנו מכירים את הבעיה של הופעת תיקנים אשר מטרידים את המנוחה. התיקנים יוצאים לרוב בימי הקיץ ואוהבים מקומות לחים ומעופשים וזה אף פעם לא נעים להיתקל בהם בסביבתנו, ישנן כמה שיטות לטפל בתיקנים חלקן גם על פי סוג התיקן. בכתבה הבאה תמצאו את כל השיטות להדברה של תיקנים:

מחפשים חברת הדברה מקצועית להדברת תיקנים – זה המקום
הדברות ירוקות מכל הסוגים
שירות איכותי ומקצועי
התחייבות בכתב לאחר כל הדברה 
שירותי הדברה החל מ-200 ש"ח
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
עזרנו לאלפי לקוחות פרטיים ובעלי עסקים להיפטר מהתיקנים בסביבתם.הדברת תיקנים

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת תיקנים שביצענו לאחרונה

בין אם מדובר בהדברה לעסק או לבית ולחצר ובין אם מדובר בהדברת תיקן גרמני או אמריקאי, הדברת תיקנים היא אחת ההדברות הנפוצות ביותר ואנו בפסט-קונטרול מספקים הדברה זו על כל סוגיה ועם מגוון דרכי הדברה שונות בפריסה ארצית. הדברת תיקנים דרך פסט-קונטרול מבוצעת על ידי מדבירים מנוסים שביצעו הדברה זו מספר רב של פעמים.
יצרנו את הטבלה הבאה בכדי להציג את פעולות הדברת התיקנים האחרונות שביצענו כמו גם את דרך ההדברה שנבחרה ומחיר השירות:

פעולות הדברת תיקנים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת תיקן גרמני בבית קפה בחולוןההדברה בוצעה על ידי פיזור פיתיונות ג'ל במטבח בית הקפה.450 ₪
הדברת תיקנים בחדר כושר ברעננהההדברה בוצעה על ידי ריסוס כל שטח חדר הכושר ובמיוחד פינות המתחם.750 ₪
הדברת תיקנים ירוקה בדירת 3 חדרים בקרית חייםהדברת תיקנים ירוקה באמצעות שימוש בחומר ירוק ללא ריח המכיל פירוטראידים וקוטל את התיקנים.350 ₪
הדברת תיקנים בבניין משרדים בתל אביבההדברה בוצעה על פני קומה אחת בבניין וכללה שימוש בחומר הדברה מיוחד נגד תיקנים.650 ₪
הדברת תיקנים בבית פרטי בגבעת שמואלההדברה בוצעה על ידי ריסוס פינות הבית בחומר נגד תיקנים.400 ₪
הדברת תיקנים במסעדה בפתח תקווההדברת התיקנים בוצעה על ידי ריסוס חומר מיוחד ללא ריח נגד תיקנים בפינות המסעדה ובכניסות אליה.400 ₪

מה הנזק הנגרם מהופעת התיקנים

אם חשבתם כי התיקנים מהווים אך ורק פגיעה אסתטית, אז דעו כי הם עשוים להוות פגיעה בריאותית- הם אוכלים את שאריות האוכל מקופסאות פתוחות ומפרישים שם את הצואה שלהם העשויה לכלול חיידקים מסוכנים.

הדברת תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי נחשב לתיקן הגדול ביותר בארץ. וגודלו כ4 ס"מ , אך ישנם תיקנים המגיעים ל5 ס"מ. במרבית המקרים נמצא אותם בביוב או במקומות בעלי תנאים זהים הכוללים לחות , חום או חושך. התיקן האמריקאי מצוי בבתים ובדירות וניתן להבחין בו בעונת הקיץ החל מחודש מאי עד סוף ספטמבר.

כיום ניתן להתמודד עם הימצאו של התיקן באמצעות ריסוס אשר יש לבצע כל שנה לפני עונת הקיץ. ההדברה המומלצת ביותר היא הדברה הכוללת שילוב של חומרי הדברה שונים וכן טיפול בסביבה על מנת למנוע את הופעת התיקנים. במקרה של הופעת תיקן אמריקאי, חשוב להימנע ממקומות בהם יש חומרים אורגנים ולחות גבוהה ולהקפיד על ריסוס בתוך הביוב.

הדברה לתיקן הגרמני

סוג נוסף של תיקן הוא התיקן הגרמני המצוי במפעלים ומסעדות. שיטת הדברה לתיקן הגרמני כוללת בין היתר שימוש במלכודות וג'לים.

הדברת תיקן פסים חום

הדברת תיקן פסים חום מבוצעת באזורי המחייה של התיקן לרבות פנלים בבית ומגירות על מנת למנוע את הופעתו.

כיצד לרסס בבית

אם ברצונכם לרסס בבית, הרי כיום ניתן להבחין במספר דרכי הדברה נגד התיקנים השונים. השיטה המסורתית היא ריסוס המבוססת על פרטרואיד מיקרוקפסולרי אשר מתשחרר בצורה איטית ונשמר לתקופה ארוכה. חשוב ביותר להגיע לכל המקומות של התיקנים ולדאוג להחדרה של החומרים השונים.

מהו החידוש של השנים האחרונות

בשנים האחרונות ניתן למצוא חידוש הכולל הדברה ירוקהפיתיון ג'ל- שיטת הדברה הכוללת חומרים אורגניים לצד אחוז מזערי של חומרים פעילים אשר מדבירים את התיקנים דרך מערכת העיכול שלו ובתוך הקנים אותם הוא מקים.

מה חשוב להקפיד בעת ביצוע ריסוס

בעת ביצוע הריסוס חשוב ביותר ללחוץ חזק במטרה לאפשר לחומרים לחדור לסדקים. כמו כן, יש להקפיד על הרחקת כלים של מזון וכלי אוכל ולהקפיד לכסותם לאחר ביצוע ההדברה. יתרה מזאת, יש להקפיד על רחיצה בסבון שטחי מזון כמו שולחנות אשר באו במגע עם החומרים.

כיצד יש לרסס את מערכת הביוב

הרשויות המקומיות צריכות להקפיד על החזקה תקינה של מערכות הביוב תוך שמירה על דפנות חלקות ונקודות הביקורת על מנת להקטין את הופעת התיקנים. יש לדאוג לניקוי יבש וחשיפה לאור של אזורי המחיה ומסתור של התיקנים.

הטיפול הטוב מבוסס על מניעה

שימו לב, הטיפול הטוב ביותר מבוסס על מניעה. מדובר על טיפול אשר עשוי לחסוך חשיפה לחומרי הדברה שונים. כדאי להקפיד על סתימת חריצים בבניין ובדירה במטרה לא לאפשר לתיקנים להסתתר שם וכן להקפיד על ניקוי יבש או חשיפה לאור של מקומות מסתור כמו פחי אשפה. את הפעולות כדאי לבצע לפני עונת הקיץ טרם ביצוע ההדברה. יש להדגיש כי פעולות ההדברה נחשבות יעילות יותר כאשר מדובר בסביבה שאינה אידיאלית לתיקנים.

לאחר ההדברה קיימת חשיבות רבה לערוך מעקב

לאחר ההדברה יש חשיבות רבה לערוך מעקב ולבדוק את הופעת התיקנים. ביצוע הדברה נוספת יש לעשות בהתאם להתחדשות התיקנים ולהמתין חודש לאחר הריסוס הראשון.

שאלות ותשובות בנושא הדברת תיקנים

אם אלו תיקנים קטנים שמתרכזים באזור המטבח כנראה שמדובר בתיקן גרמני, אם אלו תיקנים גדולים שנראים בכל שטח הבית סביר להניח כי מדובר בתיקן אמריקאי.

מחיר הדברת תיקנים נקבע בעיקר לפי שיטת ההדברה שננקטה, סוג התיקן, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום.

ניתן להדביר תיקנים במגוון דרכים, הנפוצות ביותר הן ריסוס חומר הדברה או פיזור פיתיונות ג'ל.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום