לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת צרעות

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת צרעות

נתקלתם בקן צרעות בסביבתכם? זה הזמן להזמין הדברת צרעות דרך חברת הדברה מקצועית. אצלנו בפסט-קונטרול אנחנו מספקים הדברת צרעות לבית ולחצר בפריסה ארצית עם שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בתחום ועם 100% אחריות לפתרון הבעיה. בכל הזמנת שירות הדברה ניתנת אחריות בכתב בסיומה. אז הזמינו עכשיו הדברת צרעות כדי להיפטר מהבעיה לאלתר.

אמנם צרעות נחשבות יעילות במיוחד נגד מזיקים בגינה ובענף החקלאות, אך נחשבות מזיקות לבני האדם, זאת בשל העקיצה העשויה לגרום לכאבים ואף במקרים מסוימים להוביל לסיכון חיי אדם בשל אלרגיה וכן בשל מיקום הקן בקרבת בני אדם, בשל כך אנשים רבים מזמינים שירותי הדברה הכוללים הדברת צרעות.

הדברת צרעות לבית, לחצר ולעסק – רק דרך פסט-קונטרול
אנו מספקים הדברות ירוקות
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ להיפטר מהצרעות בקרבתם.הדברת צרעות

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת צרעות שביצענו לאחרונה

הדברת צרעות היא אחת מפעולות הדברה שבהחלט עדיף לא לבצע בצורה עצמאית, עקיצה של צרעה יכולה לכאוב מאוד ולהיות קטלנית במצבים מסויימים, לכן יש לדאוג למדביר מוסמך המצויד בציוד מגן ובחומרי הדברה מתאימים. אנחנו בפסט קונטרול ביצענו כבר אלפי פעולות הדברת צרעות ברחבי הארץ והמדבירים שלנו הם מנוסים ומקצועיים.
חלק מפעולות הדברת הצרעות האחרונות שביצענו מופיעות בטבלה שלפניכם כמו גם מחיר השירות ואופן הפעולה:

פעולות הדברת צרעות שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת צרעות בחצר בית ספר בפתח תקווהההדברה בוצעה בשעות הערב על ידי ריסוס הקן בחומר הדברה, לאחר מכן עקר המדביר את הקן מהמקום.450 ₪
הדברת צרעות בחצר בית פרטי בירושליםהמדביר הגיע לחצר הבית בשעות הערב וריסס את הקן בחומר נגד צרעות, לאחר מכן עקר את הקן ממקומו.550 ₪
הדברת צרעות במחסן עסק ברעננההמדביר ריסס את פינות המחסן ואת הקן ולאחר מכן עקר את הקן.500 ₪

ניתן להבחין במספר סוגי צרעות

הדברת צרעה גרמנית – אורכה של הצרעה הגרמנית כ 1.3 ס"מ וצבעה שחור- צהוב כולל מספר נקודות שחורות בראש. את הקן של הצרעה הגרמנית ניתן לזהות באמצעות תנועה אווירית גדולה של צרעות באזור. הצרעה הגרמנית ניזונה משתייה מתוקה, עקיצת בני אדם ופירות. על המדביר לאתר את הקן של הצרעות ולהדביר באמצעות שימוש באיבוק וריסוס.

הדברת צרעה מזרחית – צרעה מזרחית מכונה גם דבור ונחשבת למאיימת מבין הצרעות השונות בשל הגודל וכן בשל העובדה כי בקן עשויות להיות מספר רב של דבורים אשר עשויים להוביל להתקפה מאסיבית. עם זאת, במרבית המקרים הצרעה המזרחית אינה תוקפת ללא סיבה וגם במסגרת ביצוע ההדברה היא ממשיכה בשגרה.

הדברת צרעת הפלך – כאשר צרעת הפלך מרגישה איום היא תוקפת ועוקצת את האנשים המאיימים עליה. מדובר בעקיצה כואבת במיוחד העשויה לגרום לנזקים בריאותיים , בייחוד לאנשים הסובלים מאלרגיות. הדברת צרעת הפלך מבוצעת באמצעות ריסוס חומר דביק או באמצעות פיתיון רעיל או ריסוס של חומרים כימיים לתוך הקן.

ריסוס חומר דביק: בעת הריסוס המדביר מבצע הדבקה של החומר אל הכנפיים של הצרעות. במצב בו הכנפיים של הצרעות מודבקות הן לא יכולות לבצע את עבודתן- לאסוף אוכל ולהביאו אל המלכה. בהיעדר אוכל, המלכה תמצא את מותה תוך מספר ימים, דבר אשר יוביל לפיזור הקן. פיתיון מורעל: מדובר בשיטה במסגרתה המדביר מניח בשר מורעל בפתח הקן. צרעות אוהבות בשר והן נושאות את הפיתיון לתוך הקן וכך המלכה והדיירים בקן אוכלים את הפיתיון ומוצאים את מותם.

מתי המדביר מבצע את פעולת ההדברה

בשל העובדה כי הצרעות לא פעילות בשעות הלילה, המדביר יבצע הדברת צרעות בשעות הערב. עם זאת, בעונת הקיץ. בה קיים ביקוש להדברות המדביר יבצע את העבודה בשעות היום. כאשר המדביר יבצע את עבודתו אין לשהות בסביבה , זאת על מנת לא להיות חשופים לעקיצתן של צרעות וכן לא להיחשף לחומרי הדברה אשר עשויים לכלול חומרים רעילים.

מהי הדברה ירוקה

בשנים האחרונות מדבירים רבים בוחרים לבצע הדברה ירוקה – הדברה ללא שימוש בחומרים רעילים. מדובר בפתרון נפלא לסביבה שאינו מהווה סכנה וגם מאפשר קבלת מענה מהיר. במסגרת הדברה ירוקה נעשה שימוש בחומרים ירוקים שאינם כוללים ריח וכן חומרים ידידותיים לסביבה אשר קיבלו רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, בעזרת חומרים אלו ניתן לבצע הדברת צרעות.

הדברה מקצועית תתבצע על ידי מדביר מוסמך בעל רישיון

אם חשבתם לטפל בבעיית הצרעות בכוחות עצמכם, הרי הדבר עשוי להוביל לשורה של נזקים לרבות ריסוס חומרים שאינם מתאימים לפתרון הבעיה ועד ניסיון לשרוף את הקן- במקרים מהסוג הזה הצרעות עשויות לחוש מאוימות וכתוצאה מכך לתקוף אתכם. על מנת לבצע את ההדברה יש להגיע אל המלכה המצויה בתוך הקן עצמו ולצורך כך יש לחלוף על פני צרעות רבות. כאשר הפעולה אינה מבוצעת על ידי מדביר מקצועיף, הדבר עשוי להוביל לשורה של כשלים בשל ביצוע לא מקצועי.

מכאן, קיימת חשיבות עליונה להזמין חברת הדברות מקצועית במסגרתה המדביר יגיע אל המקום ויזהה את מקור הבעיה תוך פיזור החומר המתאים למיגור הבעיה. מדביר מקצועי יגיע עם רישיון המיועד לביצוע הדברת צרעות וכן יבחר את שיטת ההדברה המתאימה ביותר בהתאם למערכת השיקולים אשר תעמוד לנגד עיניו.

שאלות ותשובות בנושא הדברת מעופפים

הדברת צרעות מתבצעת בשעות הערב כשהקן אינו פעיל על ידי ריסוס הקן בחומר הדברה ולאחר מכן עקירת הקן ממקומו.

מחיר הדברת צרעות נקבע בעיקר לפי הגישה לקן ורמת הנגיעות במקום.

כמובן, אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום