לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת פרעושים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת פרעושים

מרגישים שאתם לא מפסיקים להתגרד לאחרונה? הבחנתם בפרעושים בסביבתכם? ייתכן ואתם זקוקים להדברת פרעושים. בפסט-קונטרול תוכלו למצוא הדברת פרעושים לבית ולחצר המתבצעת בצורה יסודית ומקצועית על ידי מדבירים בעלי ותק של שנים. אצלנו גם תקבלו שירות מקצועי ואחריות בסיום כל הדברה, אז הזמינו עכשיו והיפטרו מהפרעושים.

פרעושים הנם חרקים מזיקים לבעלי החיים אשר מחפשים מזון באשפה באזור המגורים. העקיצות של הפרעושים מציקות ומעבירות מחלות ולכן חשוב מאד לדאוג לפעולת הדברה. לפרעושים רגליים אחוריות חזקות במיוחד, דבר המאפשר להם להגיע לגבהים משמעותיים.

רוב בעלי הכלבים והחתולים לא מודעים לעובדה כי החיות שלהן עשויות לחזור עם פרעושים כתוצאה מהידבקות מבעלי חיים אחרים. כאשר חיות המחמד חוזרות הביתה הן מורידות את הפרעושים על המיטה והבגדים וכך נוצר מעגל של הטלת ביצי הפרעושים בבית.

זקוקים להדברת פרעושים?אנחנו כאן בשבילכם
אנו מספקים גם הדברות ירוקות ללא ריח
מדבירים מקצועיים בעלי ניסיון של שנים בתחום
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים ביחס לשוק ההדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ להיפטר מהפרעושים.הדברת פרעושים

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת פרעושים שביצענו לאחרונה

פרעושים יכולים לחדור לבית שלנו במגוון דרכים, דרך בעלי החיים שבבית או דרך בני האדם. הפרעוש מחפש פונדקאי שיוכל לקבל ממנו את מנות הדם והוא מהווה מטרד גם לאנשי הבית וגם לחיות המחמד. לכן אם שמנו לב לפרעושים בבית יש לקרוא למדביר מנוסה שיבצע הדברה יסודית ומקצועית שתרחיק את כל הפרעושים מהבית.
בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות הדברת הפרעושים שביצענו לאחרונה, אופן ההדברה ומחיר השירות:

פעולות הדברת פרעושים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברה נגד פרעושים בבית פרטי בראשון לציוןהדברת הפרעושים בוצעה על ידי ריסוס הבית, החצר ומלונת הכלב בחומר נגד פרעושים.500 ₪
הדברה ירוקה נגד פרעושים בדירת 3 חדרים בתל אביבההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר ירוק נגד פרעושים המכיל פירוטראידים בכל שטח הדירה.400 ₪
הדברת פרעושים בדירת סטודיו ברמת גןהדברה באמצעות חומר הדברה הקוטל את הפרעושים ומרחיק אותם לאלתר.300 ₪

מה חשוב לעשות רגע לפני ביצוע ההדברה

על מנת לשים סוף לפרעושים בבית קיימת חשיבות רבה להיערך בהתאם- חשוב מאד לבצע שאיבה מקיפה של המקומות בהם בעלי החיים נוהגים להסתתר , לרבות סדקים. במסגרת השאיבה באמצעות שואב אבק יש להקפיד על ניעור וחשיפה של שטיחים לשמש. ההמלצה היא לעשות שימוש בשקיות חד פעמיות ולאחר מכן למסור את השקיות למדביר במטרה לרסס אותן בחומר ייחודי המיועד לקטילה של פרעושים.

המדביר מבצע את ההדברה באמצעות ריסוס הרצפה , השטיחים והריפודים השונים. ביום בו נערך הריסוס, כדאי לשטוף את בעל החיים ולאחר מכן למרוח עליו חומר נגד פרעושים או לענוד לחיית המחמד קולר דוחה פרעושים.

אילו סוגי פרעושים נפוצים

קיימים סוגים שונים של פרעושים כאשר אחד הסוגים אשר ניתן להיתקל בהם בבתים הוא פרעוש החתול. למרות השם, הפרעוש אינו מזיק רק לחתולים אלא גם לכלבים וחיות אחרות.

הדברה מקצועית תעשה תוך הבנה של מחזור החיים של הפרעושים

כאשר ההדברה מבוצעת בצורה מקצועית, החומר בו עושים שימוש מוסת גדילה, כלומר מונע מהביצים של הפרעושים להתפתח וכך שמים סוף לבעיה. מדובר בתכשיר כימי אשר מכונה מבקר גדילת חרקים- Insects growth regulator ומבוססים על מעכבי אנזים בשם כיטינאז. מדובר באנזים אשר אחראי על בניית דופן גופם של החרקים בשלב בזחל והבוגר. אותם חומרים גורמים לעיכוב הפעילות של האנזים ומונעים את התפתחות הזחל לשלב הבוגר.

החומרים בהם עושים שימוש במסגרת ההדברה

הדברת פרעושים יעילה מצריכה חזרה על הפעולה בתום הטיפול הראשון. את הטיפולים יש לערוך בחצר הבית וגם בחיות המחמד, כאשר המטרה היא זיהוי מקורות קינון של הפרעושים או זיהוי התנאים להיווצרות גלמים.

הדברת פרעושים מחייבת לחזור על הפעולה

אם ברצונכם לרסס בבית, הרי כיום ניתן להבחין במספר דרכי הדברה נגד התיקנים השונים. השיטה המסורתית היא ריסוס המבוססת על פרטרואיד מיקרוקפסולרי אשר מתשחרר בצורה איטית ונשמר לתקופה ארוכה. חשוב ביותר להגיע לכל המקומות של התיקנים ולדאוג להחדרה של החומרים השונים.

מהי הדברה ירוקה

לצד חומרי הדברה כימיים, בשנים האחרונות ניתן לראות שימוש בחומרי הדברה ירוקה אשר אינה מזיקה לבני אדם ובעלי החיים. בדומה לחומרים כימיים, גם חומרי הדברה ירוקה כוללים חומרים מווסתי גדילה אשר תפקידם לפגוע במחזור החיים של הפרעושים. החומרים אשר נכללים במסגרת הדברה ירוקה כוללים בין היתר חומרים מקבוצת פרטרואידים- חומרים אשר אינם כוללים רעלים לבני האדם ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

חשיבות האחריות בסיום ביצוע העבודה

חברת הדברה מקצועית המעסיקה מדבירים אשר עברו הסמכה תעניק אחריות לתקופה של 6 חודשים, זאת במקרה של היעדר בעל חיים בבית. יתרה מכך, בסיום העבודה המדביר ימסור חשבונית ובה פרטים על ביצוע העבודה לרבות סוגי החומרים בהם עשה שימוש.

שאלות ותשובות בנושא הדברת פרעושים

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר הדברת פרעושים נקבע בעיקר לפי גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום