לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת עש

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת עש

מחפשים חברת הדברה מקצועית המספקת שירותי הדברת עש? פסט-קונטרול זה המקום בשבילכם. אצלנו בפסט-קונטרול תוכלו למצוא את כל סוגי ההדברות, בין היתר גם הדברת עש. את הדברות אלו אנו מספקים בפריסה ארצית תוך מתן שירות מקצועי ואיכותי ושימוש בחומרים ובאמצעים המתקדמים ביותר, כמובן שכל שירות מבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים.

עש נחשב לאחד המזיקים המטרידים ביותר וקשה להיפטר ממנו. למרות העובדה כי אינו מהווה מטרד , הזחלים ניזונים מחומרים אורגניים הגורמים נזק רב. על שיטות ההדברה השונות בכתבה לפניכם.

זקוקים להדברת עש? אנחנו כאן לספק זאת
כל סוגי ההדברות תחת קורת גג אחת
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי אנשים ברחבי הארץ להיפטר מהעשים בביתם.הדברת עש

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת עש שביצענו לאחרונה

עשים יכולים להימצא בסביבתנו ממגוון סיבות, אך אם נתקלנו בעשים חשוב לקרוא למדביר בכדי לפתור את הבעיה מהשורש, בין אם העש הוא עש מזון, עש בגד או כל סוג עש, ההדברה צריכה להיעשות על ידי מדביר מקצועי שיודע איך לגשת לבעיה ובאלו חומרים להשתמש.
לאורך השנים ביצענו הדברות עש רבות בכל חלקי הארץ, החלטנו לקבץ חלק מפעולות הדברת העש האחרונות שביצענו לטבלה המציגה בנוסף את אופן ההדברה ומחיר השירות:

פעולות הדברת עש שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת עש המזון במסעדה בטבריהההדברה בוצעה על ידי הצבת מלכודות "פורומון" במסעדה.400 ₪
הדברת עש בבית פרטי במושב זיתןהלקוח התלונן על עשים המטרידים את בני הבית, המדביר ריסס את שטח הבית, הכניסות לבית ואת המרפסת בעזרת חומר מיוחד נגד עשים.500 ₪
הדברת עש הבגד בדירת 2 חדרים בנתניההלקוחה התלוננה על עשים בארון הבגדים שבחדר השינה. המדביר הגיע לביתה וריסס את חדר השינה ואת פנים הארון בעזרת חומר קוטל עשים.350 ₪

הדברת עש המזון

עש המזון חי בתנאי לכלוך ולכן חשוב ביותר להקפיד ולנקות את ארונות המטבח והמזווה בצורה יסודית על מנת למנוע את הופעתו. העש עשוי לחדור דרך קופסאות פלסטיק ואטבים אשר נועדו לשמור על טריות המזון. מכאן במסגרת הדברת עש המזון, ההמלצה היא לאחסן את המזון במקרר ולשמור על האוכל באריזות זכוכית. הדברת עש המזון מטרתה להוביל לחיסול העש.

ההמלצה היא לזרוק שקית נגועה או מחוררת. כאשר מדובר בבעיה רצינית יותר, הרי ניתן לתלות מלכודות ניטור הפעולות באמצעות חומר בשם פרומון. תוך שעה העש מתעופף מחוץ לארונות וניתן לגלותו.

הדברת עש הבגד

הדברת עש הבגד על ידי מדביר מקצועי תכלול מספר פעולות:

שימוש בפירוטראידים: מדביר מקצועי יתמודד עם הופעה של עש הבגד באמצעות קופסה של פלסטיק הכוללת גליל ובתוכה חומר הדברה בשם פירטרואיד, חומר זה מדמה חומר המופרש מגופם של העשים וגורם להם להמשך. 

ריסוס: במסגרת הניסיון למנוע את הופעת העש המדביר יבצע ריסוס באמצעות חומר הדברה.

ההמלצה היא לטפל בבגדים העשוים להיות נגועים. כדאי לקחת את כל הבגדים ולהכניסם לתוך שקית ניילון ולאחר הוצאת הבגדים להניחם בשמש. הפעולה יכולה להציל את הגדים ולחסל את העש. בשלב הבא, חשוב ביותר להקפיד ולכבס את הבגדים בטמפרטורה מקסימלית בהתאם לסוג הבד.

הדברת עש הבית

רגע לפני הדברת עש הבית על ידי מדביר מקצועי, ניתן לעשות פעולות מניעה כמו למשל להוציא את כל תכולת הארון ולנקות תוך ייבוש שקיות פתוחות. יש להקפיד על שאיבה וקרצוף של שטיחים וריהוט מרופד. נוסף על כך, ניתן לעשות שימוש בחומץ הנחשב לאחד החומרים היעילים ביותר אשר יכול לגרום להרחקה של העש מהארונות. עוד שיטה יעילה היא לאטום את הסדקים המצויים בארונות אשר שם העש אוהב להתחבא.

שימוש בהדברה ירוקה

בשל העובדה כי לעש יש לא מעט שימושים חיוביים בעיקר נגד תולעת המשי התורמת לאדם בייצור של חוטי משי, העש מהווה מרכיב משמעותי באיזון האקולוגי בטבע. מכאן, ניתן לעשות שימוש בהדברה ירוקה אשר תוביל לחיסולו בלי להפריע להתנהלות התקינה של הטבע.

בשנים האחרונות נהוג לעשות שימוש בהדברה ירוקה- הדברה אשר אינה מכילה חומרים רעילים. מדובר במלכודות פרומון הכוללת הורמון נקבי אליו נמשכים הזכרים של העש. המלכודות כוללות משטח דביק אשר ניתן להציבו במקומות שונים בבית וכאשר העש נמשך אל המלכודות הוא נדבק.

קיימות שיטות הדברה נוספות

יתרה מכך ניתן למצוא שיטות הדברה נוספות כמו למשל מכשירי אולטרה סגול- מדובר במנורות אשר ניתן לחבר אותן לחשמל והן מושכות את פרפרי העש.

ההדברה מצריכה טיפול עוקב

יצוין כי הדברת עש מצריכה טיפול עוקב על מנת לוודא כי אכן העש אינו מופיע עוד. היות והריסוס אינו פוגע בעש הבגדים בגלגולו הראשון, יש אפשרות לביצוע טיפול נוסף. שימו לב כי אורך החיים של עש כולל 19 ימים ולכן יש לבצע את הטיפול הנוסף 19 יום לאחר הטיפול הראשון.

במסגרת הטיפול העוקב יהיה שימוש בערפול בלבד ללא הוצאה של בגדים מהארונות. חשוב לציין כי במסגרת ההדברה אין להימצא בבית לפרק זמן של 6 שעות.

חשוב להזמין הדברה מקצועית

חשוב לציין כי יש להקפיד על הזמנת מדביר מקצועי ממאגר אמין אשר כולל מדבירים מורשים בלבד. שימו לב כי השימוש בחומרי הדברה עשוי להיות מסוכן, לרבות במקומות הכוללים מזון ולכן יש להקפיד על הזמנת איש מקצוע . בסיומה של ההדברה , חשוב ביותר להישמע להוראות של המדביר באשר להתנהגות בעת החזרה לבית לאחר ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברת עש

כמובן, הדברת העש שלנו יעילה נגד כל סוגי העשים.

מחיר הדברת מעופפים נקבע בעיקר לפי גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום