לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת עכבישים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת עכבישים

יש לכם עכבישים במרחב הביתי או העסקי? הקורים לא מפסיקים ואתם כבר לא יכולים יותר? זה הזמן להיפטר מהבעיה הזו במהירות ויעילות. הזמינו עכשיו הדברת עכבישים דרך חברת פסט-קונטרול! אנחנו מספקים שירותי הדברת עכבישים במחיר זול ומשתלם במיוחד, אל תחכו עוד – צרו קשר כעת ותגרמו לבעיה להיעלם. שירותי הדברה של פסט-קונטרול, שירות שמספק לכם מרחב נקי ממזיקים.

הדברת עכבישים נועדה על מנת להדביר עכבישים אשר הבחנתם בהם במקומות שונים בבית. העכבישים נוטים להסתרר במקומות שונים בהה יש אבק כמו מיטות, מכשירי חשמל ומקומות נוספים. אם אתם לא רוצים להגיע למצב בו העכבישים מתרבים, הרי יש להזמין חברת הדברה מקצועית בתחום.

מחפשים חברת הדברה מקצועית להדברת עכבישים – זה המקום
כל סוגי ההדברות והלכידות
שירות איכותי ומקצועי
התחייבות בכתב לאחר כל הדברה 
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
עזרנו לאלפי לקוחות פרטיים ובעלי עסקים להיפטר מעכבישים בסביבתם.הדברת עכבישים

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת עכבישים שביצענו לאחרונה

בחברת ההדברה פסט-קונטרול ניתן למצוא מגוון שירותי הדברת מזיקים, בין השירותים שלנו תוכלו למצוא גם שירותי הדברת עכבישים. עם שיטות הדברה חדשניות ואחריות להרחקת העכבישים משטח הבית. המדבירים שלנו יגיעו במהירות בכל קריאה על מנת לפתור כל בעיית מזיקים כזו או אחרת, כמו כל שירותי ההדברה שלנו גם הדברת עכבישים מסופקת בפריסה ארצית ובזמינות מיידית בכל ימות השבוע.
קיבצנו לכבודכם בטבלה הבאה חלק מפעולות הדברת העכבישים שביצענו לאחרונה, דרכי הביצוע בהן פעלו המדבירים ומחיר השירות:

פעולות הדברת עכבישים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת עכבישים במחסן עסק בחולוןביצענו ריסוס נגד עכבישים במחסן עסק מזון בחולון, הריסוס על שטח פנים המחסן ובכניסות אליו.350 ₪
הדברת עכבישים בחצר בית פרטי ברמת השרוןהדברת העכבישים בוצעה על ידי ריסוס בחצר הבית.350 ₪
הדברת עכבישים ירוקה בבית פרטי בקרית אונוהדברת עכבישים בבית ובחצר על ידי ריסוס חומר ירוק ללא ריח נגד עכבישים.400 ₪

איך מתבצעת הדברת עכבישים?

הדברת עכבישים מקצועית תתבצע על ידי חברת הדברה אשר פעילה שנים רבות בתחום ובקיאה במגוון חומרי ההדברה המיועדים להדברה של עכבישים. ההדברה תתבצע באמצעות השלבים הבאים:

אבחון מקום הימצאם את העכבישים: צוות הדברה מקצועי יבצע אבחון מקיף היכן נמצאים העכבישים בבית ולאחר מכן יבצע את ההדברה. 

הדברה בשאר חלקי הבית: נוסף על זאת, החברה תבצע גם הדברה בשאר החלקים בבית, זאת על מנת לוודא כי אין עכבישים אשר מסתתרים במקומות שונים. 

שימוש בחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות: חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות.

מה חשוב לעשות לפני ההדברה של העכבישים?

רגע לפני הדברת עכבישים, חשוב ביותר לנקוט במספר פעולות, זאת במטרה להבטיח כי ההדברה תתבצע על הצד הטוב ביותר. כאשר תבצעו את הפעולות השונות, תוכלו להיות בטוחים כי לא תראו עכבישים בבית. 

ריקון ארונות: במקרה של רמת נגיעות גבוהה במסגרתה אתם מבחינים במספר רב של עכבישים, יהיה צורך לבצע ריקון של הארונות. כאשר תבצעו ריקון של הארונות, תהיה לכם האפשרות לאפשר לצוות של חברת ההדברה לבצע את העבודה ולהדביר את המקום באמצעות שימוש בחומרי הדברה מורשים.

ריקון של ארגזי מצעים: נוסף על זאת, לעיתים תתבקשו לרוקן גם ארגזי מצעים על מנת לאפשר לחברת ההדברה לבצע את ההדברה. 

כך או אחרת, אין ספק כי כאשר תקפידו על הפעולות השונות ותעקבו אחר ההוראות של חברת ההדברה, הרי תיווכחו לדעת כי התוצאה תהיה חיים ללא עכבישים. כאשר תבצעו את ההוראות השונות הניתנות לכם על ידי חברת ההדברה תדעו כי המדבירים בעלי ניסיון רב בתחום והם מעניקים לכם הוראות על מנת לסייע לכם.

איך לדעת האם בחרתם בחברת הדברה איכותית?

בשנים האחרונות תמצאו לא מעט חברות הדברה המציעות את השירות של הדברת עכבישים. עם זאת, חשוב ביותר לבצע תחקיר מקיף על מנת לבחור את החברה המקצועית ביותר. 

כעת נציג בפניכם את הפרמטרים לבחירה של חברת הדברה איכותית:

מדבירים מוסמכים: חשוב ביותר לבדוק האם המדבירים בחברה הינם מדבירים מוסמכים לביצוע הדברה. כאשר יהיה מדובר על מדבירים מוסמכים, תוכלו לדעת כי מדובר באנשי מקצוע לכל דבר אשר רכשו את ההשכלה המתאימה בתחום. 

חוות דעת של לקוחות אחרים: יתרה מכך, חשוב ביותר לחפש חוות דעת של לקוחות אחרים. ככל שתחפשו חוות דעת של לקוחות אחרים, כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם את אנשי המקצוע הטובים ביותר. 

קבעו פגישה טלפונית: עוד דבר, אפשר לקבוע פגישה טלפונית על מנת להתרשם מצוות המדבירים. כאשר תשוחחו טלפונית עם המדבירים, תהיה לכם האפשרות להתרשם מההיצע ותוכלו לדעת כי בחרתם את החברה הטובה ביותר. 

חומרים הכוללים תו תקן: יתרה מזאת, יהיה עליכם לוודא כי החומרים בהם המדביר עושה שימוש הם חומרים אשר כוללים תו תקן איכותי.

אחריות על ההדברה: חשוב ביותר לוודא כי חברת ההדברה תעניק לכם אחריות על ההדברה. כאשר החברה תעניק לכם אחריות על ביצוע על ההדברה, תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר בחברה מקצועית אשר תוכלו לפנות אליה לביצוע ההדברה ולקבל אחריות אשר תהיה תקפה לזמן רב.

שאלות ותשובות בנושא הדברת עכבישים

הסכום נע בין 300-900 ש"ח , השינויים במחיר יכולים לנבוע בעקבות מצב המקום הנגוע במזיק, יכולת הגישה למקום וכדומה.

בוודאי, כחלק משירותי ההדברה הירוקה שלנו אנו מספקים הדברת עכבישים ירוקה בשימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה.

כן, אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו כולל להדברת עכבישים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום