לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת נמלים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת נמלים

הנמלים לא מפסיקות להטריד אתכם? נמאס לכם מנמלים שמטיילות לכם בבית, בחצר או בעסק? הגיע הזמן להיפטר מהן אחת ולתמיד עם הדברת נמלים דרך פסט-קונטרול, אצלנו תוכלו למצוא את הדברות הנמלים היעילות והאיכותיות ביותר, עם מדבירים בעלי ניסיון של שנים בתחום שייתנו את השירות האיכותי והמקצועי ביותר. הזמינו עכשיו הדברת נמלים.

יש לכם נמלים בבית? דעו כי קיימים סוגים שונים של נמלים וכל סוג עשוי להתמקם אצלכם. ישנן דרכים שונות להתמודדות עם בעיית נמלים וכל דרך תואמת לסיטואציה שונה. בכתבה הבאה נביא בפניכם טיפים להדברת נמלים.

 זקוקים להדברת נמלים? הגעתם למקום הנכון
הדברת נמלים על ידי שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה
שירות מקצועי ואיכותי
הדברות החל מ-200 ש"ח
אחריות בכתב הניתנת בסיום כל הדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי אנשים ברחבי הארץ להיפטר מהנמלים.הדברת נמלים

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת נמלים שביצענו לאחרונה

בין אם זה לבית, לחצר או לעסק הדברת נמלים היא אחת ההדברות הפופולריות והמבוקשות בשוק ההדברה, נמלים הן מטריד נפוץ שיש להדביר בצורה יסודית. אצלנו בפסט-קונטרול תוכלו למצוא מגוון דרכי פעולה להדברת נמלים, כולן אפקטיביות אך מתאימות למצבים שונים לכן יש להתייעץ עם מדביר מוסמך ומנוסה לפני הדברת נמלים.
לפניכם טבלה המציגה הדברות נמלים שהמדבירים שלנו ביצעו לאחרונה:

פעולות הדברת נמלים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת נמלים בחצר בית פרטי ברמת השרוןהדברת הנמלים בוצעה על ידי פיזור פיתיונות גרגירים בחצר הבית. פיתיונות אלו מחסלים את המלכה ובכך את הקן.350 ₪
הדברת נמלים ירוקה בבית פרטי בקרית אונוהדברת נמלים בבית ובחצר על ידי ריסוס חומר ירוק ללא ריח נגד נמלים.400 ₪
הדברת נמלים במחסן עסק בחולוןביצענו ריסוס נגד נמלים במחסן עסק מזון בחולון, הריסוס על שטח פנים המחסן ובכניסות אליו.350 ₪
הדברת נמלים בדירת 4 חדרים בגבעתייםהדברה נגד נמלים באמצעות פיזור ג'ל רעיל המחסל את כל קן הנמלים בקרבת הפיתיונות.400 ₪
הדברת נמלים בדירה בעכוההדברה התבצעה על ידי פיזור פיתיונות ג'ל במטבח הדירה.300 ₪
הדברת נמלים במסעדה בהוד השרוןההדברה בוצעה על ידי פיזור ג'לים במטבח המסעדה ופיזור פיתיונות גרגירים מסביב למסעדה.400 ₪

כך הנמלים מגיעות אל הבית שלכם

בעונת החורף הנמלים מקוננות באדמה מתחת לאבנים וכך הן שומרות על תנאי מחייה והתרבות. בסיום עונת החורף הנמלים יוצאות לחפש להן מקום נעים יותר. הנמלים נחשבות לפולשניות ולכן עשויות להופיע בבית שלכם ללא הודעה מוקדמת.

הנמלים מרגישות נוח מאד בסביבה הביתית ואף ניזונות מהחי והצומח אשר ניתן למצוא במטבח הביתי. חוש הריח המפותח של הנמלה יאפשרו לה לחזור לקן ולהביא את כל המשפחה. רגע לפני שהנמלה גוועת ברעב, יש לה טווח של 200 מטר ובו היא תנסה להשיג את האוכל בדרכים שונות.

איך ניתן להיפטר מהנמלים בצורה עצמאית

מדובר באחת השאלות החשובות ביותר אשר רבים שואלים. במידה והנמלים עדיין לא קבעו את מקומן בארון או בקיר, יש אפשרות להתחקות אחר המקום שלהן ולעשות שימוש בפיתיונות ג'ל . רגע לפני רכישת הפיתיונות , כדאי להיוועץ עם גורמים מקצועיים במטרה להתאים את החומר לסוג הנמלים ובהתאם לעונת השנה.

כיצד מדביר מקצועי יפעל להדברת הנמלים

מדביר מקצועי יעשה שימוש בחומרים פעילים בהתאם לתקן הקובע אילו חומרי הדברה ניתנים לשימוש. רגע לפני ביצוע הפעולה, המדביר יבצע סריקה מקיפה של הבית במטרה לאתר את המקומות אשר יש לאטום לאחר ההדברה במטרה להבטיח את ההצלחה של ההדברה ולהביא סוף לבעיית הנמלים בבית.

מדביר מקצועי יעשה שימוש בפיתון גרגירים או פיתיון ג'ל למטרת ההדברה. בין אם מדובר בג'ל או גרגירים- שני החומרים משמשים כפיתון עבור הנמלים אשר לוקחות את החומר אל הקן ומאבדות את התיאבון.

יש להדגיש כי ישנם פיתיונות המתאימים לעונות השנה. שימו לב כי התאמה לא נכונה של פיתיון לא תוביל להשגת התוצאה המתאימה בשל העובדה כי הנמלים לא ילכו אחר הפיתיון.

הדברה ירוקה לנמלים

היום קיימים שיטות גם לביצוע הדברה ירוקה לנמלים, בשיטה זו אנו משתמשים בג'ל (פיתיון) שמושך את הנמלים, הן לוקחות את הפיתיון איתן לקן ומכיוון שהן חרק חברתי (משתפות פעולה ולכל נמלה תפקיד בקן) הן מאכילות את המלכה ובך מרעילות אותה, הורגות אותה ומחסלות את הקן.

שימוש בהדברה אלקטרונית

דרך נוספת היא לעשות שימוש בהדברה אלקטרונית תוך שימוש במכשור אלקטרוני הנועד לשבש את השדות האלקטרומגנטים באזור מושב הנמלים, דבר אשר מאלץ את הנמלים לחפש מקום אחר.

מדובר במכשור אשר מטרתו להבריח את הנמלים מומחים מצאו כי נמלים רגישות לשדות אלקטרומגנטיים ואינן מצליחות לנווט בהימצאות בסביבה אלקטרומגנטית. המכשיר יוצר את הסביבה והנמלים מתרחקות .

שיטה נוספת היא הדברה באמצעות ריסוס

דרך נוספת בה המדביר יבחר להעלים את הנמלים היא באמצעות ריסוס הנועד להמית את הנמלים. על מנת להרחיק את הנמלים לאורך זמן רב יש לבצע את הריסוס בדרכי הגישה דרכן הנמלים מגיעות אל הבית. כאשר מדובר על בית פרטי, יהיה צורך בבחירת חומר הדברה באזור הגינה תוך שילוב שיטות נוספת מלבד ריסוס במטרה לספק פתרון קבוע להרחקה של הנמלים.

מה לגבי נמלת האש

בהשוואה לנמלים האחרות העשויות להוות מטרד, נמלת האש עשויה לגרום לכאבים כתוצאה מהעקיצות שלה העשויות לגרום לכוויות. מקום מוצאה של הנמלה בדרום אמריקה.

על מנת להדביר את הנמלה מהסוג הזה קיימת שיטה נוספת של הדברה הכוללת החדרה של אבקה ייחודית אשר ניתן לפזר בתור פיתיון. הנמלה תחשוב כי מדובר במקור מזון וכך תוביל אותו לקן ותמצא את מותה.

חשוב לדעת מה כוללת האחריות על הדברת נמלים

אין זה מספיק לבחור במדביר מקצועי אשר יעשה שימוש בחומרים איכותיים אלא גם לדרוש אחריות על ביצוע ההדברה. מדבירים מקצועיים יספקו אחריות לתקופה של שלושה חודשים עד שישה חודשים.

שאלות ותשובות בנושא הדברת נמלים

ישנן מספר דרכים להדברת נמלים: ריסוס, פיתיונות גרגירים ופיתיונות ג'ל.

מחיר הדברת נמלים נקבע בעיקר לפי שיטת ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות.

כמובן, אנו מספקים את כל שירותינו לכל סוגי הלקוחות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום