לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת מעופפים

תוכן עניינים

אנו מספקים הדברת מעופפים

זקוקים להדברת מעופפים בבית או בעסק? רוצים להיפטר מהחרקים המעופפים המקיפים אתכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו בפסט-קונטרול אנו מספקים שירותי הדברת מעופפים בפריסה ארצית, תוך מתן שירות מקצועי, שימוש באמצעים ובחומרים המתקדמים ביותר בתחום שיספקו תוצאות מעולות באופן מידי. הזמינו עכשיו הדברת מעופפים

מעופפים אשר מתגלים בחצר או בבית עשויים להטריד את המנוחה שלכם. כאשר החלטתם לשבת בשעות הערב בגינה ולפתע אתם שומעים זמזומים מטרידים, הרי מדובר בחוויה שאינה נעימה במיוחד. אם ניסתם את כל השיטות השונות לרבות מלכודות או תאורה סגולה, הרי כדאי להזמין שירותי הדברת מעופפים.

זקוקים להדברת מעופפים לבית, לגינה או לעסק? זה המקום
אנו מספקים את כל סוגי ההדברות
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מדבירים בעלי ניסיון רב בתחום
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ להיפטר מבעיית המעופפים שלהם.הדברת מעופפים

  

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת מעופפים שביצענו לאחרונה

ישנן פעולות הדברה כלליות המספקות פתרון לכמה בעיות במקביל, אחת העיקריות שבהן היא הדברת מעופפים. אצלנו בפסט-קונטרול תוכלו למצוא מגוון שירותי הדברה שונים וביניהם הדברת מעופפים. כמו כל שירותי ההדברה באתר גם את שירותי הדברת מעופפים אנו מספקים בפריסה ארצית ועל ידי מדבירים מקצועיים ומנוסים.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות הדברת המעופפים שביצענו בתקופה האחרונה:

פעולות הדברת מעופפים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת מעופפים בבית מלון בתל אביבההדברה בוצעה על ידי ריסוס לובי המלון, חדר האוכל וכניסותיו בחומר מיוחד המרחיק את המעופפים.700 ₪
הדברת יתושים בחצר בית פרטי בבאר שבעהדברת היתושים בוצעה על ידי ניקוז מקורות המים בחצר הבית ולאחר מכן ריסוס החצר בחומר הדברה ירוק נגד יתושים.350 ₪
הדברת זבובונים במסעדה בבת יםהמדביר ריסס את המטבח וכניסותיו בחומר מיוחד נגד זבובים ומעופפים ובכך פתר את הבעיה.350 ₪
הדברת צרעות בחצר בית פרטי בירושליםהמדביר הגיע לחצר הבית בשעות הערב וריסס את הקן בחומר נגד צרעות, לאחר מכן עקר את הקן ממקומו.550 ₪

מעופפים מגיעים דרך החלון

אותם מעופפים מגיעים אליכם דרך החלון או הדלת ונחשבים למטרד רציני למדי בעיקר בעונת הקיץ. מעבר לפתרון הבעיה באמצעות התקנת רשתות, חשוב ביותר להקפיד על ריסוס וסגירה של פתחי הביוב. התדירות של המעופפים אינה קבועה ולכן חשוב ביותר לטפל בבעיה- שיטת ההדברה אינה קבועה אלא נעשית בהתאם לסוג המעופף. כך לדוגמה, ריסוס של תיקן אמריקאי יעשה בבורות ואילו ריסוס של עש יתבצע במקומות שונים בבית בהתאם להימצאו.

מה חשוב לדעת בעת הזמנת מדביר

בעת הזמנה של מדביר חשוב מאד לשאול אותו כמה שיותר שאלות בנוגע לשימוש בחומרים מסוכנים וכמובן לשאול אותו לגבי שנות הניסיון שלו. נציין כי מרבית המעופפים מקורם במרחב הפתוח בבית. כך למשל, אשפה שלא פונתה או עצים מסוג מסוים אשר מושכים אליהם צרעות. כאשר מדובר על בעיה אשר מקורה במרחב הציבורי אין זה מספיק לבצע הדברת מעופפים בשטח הבית, אלא יש לדאוג גם לביצוע ריסוס גם בשטח הציבורי על מנת למנוע הופעה של מעופפים.

הריסוס יבוצע על ידי חומרים באישור משרד הבריאות

בשנים האחרונות ניתן לראות תכשירי ריסוס רבים הכוללים שימוש בחומרים רעילים. טרם הזמנת המדביר יש לוודא כי מדובר בחומרים אשר קיבלו אישור מטעם משרד הבריאות. מדביר מוסמך יעשה שימוש בחומרים אשר קיבלו אישור מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. בין המכשירים השונים ניתן למנות : סנטור, סיפרמקס ותכשירים נוספים.

שילוב של הדברה ירוקה יסייע להיפטר מהמעופפים

על מנת להיפטר מהמעופפים בצורה הטובה ביותר ניתן לשלב בין הדברה ירוקה לבין שיטות הדברה אחרות. רגע לפני כן, ההמלצה היא להתייעץ עם מדביר מקצועי במטרה לבחור את השיטה המתאימה ביותר. כדאי לדעת כי קיימים הבדלים בין תקופות דגירה שונות בקרב המעופפים ולכן הבחירה בחומרים שאיתם נעבוד ונבצע בעזרתם הדברת מעופפים צריכה להיות מדויקת.

שילוב פעולות מנע ימנעו את הופעת המעופפים

יתרה מכך, שילוב של פעולות מנע ימנעו את הופעת המעופפים. מדובר בפעולות כמו איטום סדקים או חריצים בחלל המטבח ועד לניקיון החצר והבית ופינוי אשפה בזמן. מה עוד כדאי לעשות? ההמלצה היא להפחית את השימוש בחומרים הכימיים הנמכרים בחנויות השונות, זאת מתוך ידיעה כי מדובר בחומרים שאינם מהווים תחליף לשירותי הדברה מקצועיים הניתנים על ידי מדביר מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום . מדביר מקצועי יעשה שימוש בחומרי הדברה איכותיים אשר קיבלו אישור מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

מתי אסור לכם להתפשר בעת הזמנת מדביר

במידה ואתם מבחינים במעופפים שונים בבית או בחצר, הרי יש לשים לב לבעיה בזמן ולא לאפשר להם להתרבות. מדביר מקצועי ישמח להגיע עם חומרי הדברה מתאימים לטובת ביצוע הדברת מעופפים. בעת הזמנה של מדביר אסור לכם בשום אופן להתפשר על הניסיון והוותק. מדובר בהליך הדורש מיומנות אשר נצברת כתוצאה משעות עבודה רבות והיכרות עם חומרים שונים. יתרה מזאת, מדביר העובד עם רישיון מטעם משרד הבריאות יבצע בחירה מדויקת של חומרי הדברה תוך בחינת המעופפים השונים. מדביר מקצועי ידע לנצל בחוכמה את ארגז הכלים אשר עומד לרשותו לטובת ביצוע עבודה ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות, דבר אשר יבטיח לכם שקט נפשי לאורך זמן רב.

שאלות ותשובות בנושא הדברת מעופפים

הדברת מעופפים כללית יעילה נגד מגוון סוגי מעופפים כמו: יתושים, עשים, זבובים ועוד.

הדברת מעופפים מתבצעת באמצעות ייבוש וניקוז מקורות המים בשטח המרוסס ואחר מכן ריסוס חומר הדברה מיוחד נגד מעופפים.

מחיר הדברת מעופפים נקבע בעיקר לפי גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום