לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת יתושים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת יתושים

הזמזום מפריע לכם לישון בלילות? הלקוחות מתלוננים על עקיצות? יש מצב שיש לכם יתושים בסביבה. חברת פסט-קונטרול הינה חברת הדברה אשר מבצעת לכל לקוח המעוניין, הדברת יתושים בבית ובחצר. מעוניין להזמין שירות הדברה נגד יתושים בגינה? צור קשר כעת עם הנציג שלנו וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת במיוחד.

ניתן למצוא מגוון רחב של יתושים בישראל החל מהיתוש הבית ועד יתוש אנופלס. אם הבחנתם ביתוש, הרי הדברת יתושים נחוצה על מנת לא לראות את היתושים יותר. היתושים מהווים מטרד רציני למדי ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה על ידי חברה מקצועית בתחום.

זקוקים להדברת יתושים? אנחנו פה בשבילכם
כל סוגי ההדברות והלכידות תחת קורת גג אחת
מטפלים בכל בעיות המכרסמים
שירות מקצועי ואיכותי
אחריות בכתב בסיום כל שירות
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות פרטיים ובעלי עסקים להיפטר מהיתושים.הדברת יתושים

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת יתושים שביצענו לאחרונה

אצלנו בפסט-קונטרול מספקים שירותי הדברת יתושים כבר שנים רבות, שירותי הדברת היתושים שלנו הם בפריסה ארצית והם מבוצעים ביעילות ומקצועיות, הדברת יתושים בבית או בחצר לכל סוגי הלקוחות.
למקרה של שאלות כלשהן בנושא הדברת יתושים יצרנו את הטבלה הבאה, טבלה זו כוללת את חלק מפעולות ההדברה האחרונות שביצענו, אופן ההדברה ומחירה:

פעולות הדברת יתושים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת יתושים בחצר בית פרטי באשדודההדברה התבצעה על ידי שימוש בחומר הדברה מיוחד במקומות המרבץ של היתושים בחצר.350 ₪
הדברת יתושים ירוקה בדירה בכרמיאלההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר ירוק נגד יתושים בכניסות האפשריות של היתושים לבית.400 ₪
הדברת יתושים בעסק בנהריה ההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר יעיל נגד יתושים בכניסה לעסק, חומר זה קוטל את היתושים ומרחיק אותם לצמיתות.350 ₪
הדברת יתושים בחצר בית פרטי ברמלהההדברה בוצעה על ידי ייבוש מקורות המים וריסוס החצר בחומר הקוטל את היתושים.400 ₪

מה כוללת הדברת יתושים?

זקוקים לביצוע הדברת יתושים על ידי חברה מקצועית? במקרה הזה, חשוב ביותר לפנות לשירות של חברת הדברה מקצועית בתחום אשר תגיע עם חומרי ההדברה הטובים ביותר לצורך ביצוע הדברה יעילה והרחקה של היתושים לזמן ארוך.

כאשר חברת הדברה מקצועית תגיע אליכם היא תתחיל במספר פעולות על מנת להדביר את היתושים:

שאיבה של המים במרתפים וכיסוי בורות: במסגרת הפעולות של חברת ההדברה הם יבצעו פעולות הכוללות בין היתר שאיבה של המים במרתפים, זאת במטרה לצמצם את ההגעה של היתושים.

הדברה של יתושים באמצעות שימוש בחומרים כימיים: ההדברה של היתושים נעשית באמצעות שימוש בחומרים כימיים. מדובר בריסוס הכולל חומר בשם אינסקטיצידים. ומיועד לצורך הדברה של יתושים.

זיהוי המקומות של היתושים: נוסף על זאת, המדבירים מזהים את מקום ההימצאות של היתושים. הם מחפשים אחר מקומות מים או צמחים- מקומות בהם היתושים מתרבים ומגיעים אליהם.

בחירת שיטת הדברה מתאימה: הדברה של יתושים נעשית באמצעות מספר שיטות- באמצעות  ביולוגית הכוללת שימוש בחרקי מים על מנת להרחיק את היתושים. ההדברה השנייה היא הדברה אורגנית תוך שימוש בשמנים אשר פוגעים ביכולת של היתושים לנשום.

החשיבות של הדברת יתושים

במדינה חמה כמו ישראל היתושים נחשבים מטרידים רציניים הגורמים לא רק לאי יכולת לישון בשם הרעשים שהם משמיעים, אלא גם בשל העקיצות הרבות.

הנה מספר סיבות לבצע הדברת יתושים על ידי חברת הדברה מקצועית בתחום:

מניעה של מחלות: היתושים אמנם מהווים מטרד רציני, אבל ביכולתם גם להעביר מחלות שונות. היתושים אחראים להעברת מחלות לאלפי אנשים באוכלוסייה ולכן חשוב ביותר למנוע את הגעתם באמצעות הדברה מקצועית.

טיפול יסודי ימנע את ההגעה שלהם: שימו לב, טיפול יסודי ימנע את הגעת היתושים למקום. אם אתם לא רוצים לראות יתושים יותר, הרי חשוב ביותר לקרוא לשירות של חברת הדברה מקצועית בתחום.

הדברה עצמית או הדברה באמצעות חברת הדברה

מתלבטים מהי הדרך הנכונה להרחיק את היתושים? האם באמצעות הדברה עצמית או באמצעות חברת הדברה? הדברת יתושים זה עסק למקצוענים בלבד ולא לחובבנים אשר אין להם את האפשרות לעשות שימוש בחומרים מתאימים לצורך ביצוע ההדברה בצורה המקצועית ביותר. 

כעת נפרט לכם את הסיבות השונות המצריכות אתכם לבחור חברת הדברה ולא לבצע את ההדברה בכוחות עצמכם:

פתרון זמני: אם תנסו לעשות שימוש בחומרי הדברה שונים, חשוב לנו לציין כי אין מדובר על פתרון קבוע אלא על פתרון זמני בלבד. אם תעשו שימוש בחומרי הדברה שאינם איכותיים, הרי תמצאו את היתושים אצלכם בבית.

טיפול יסודי: הדברה של יתושים חייבת להיעשות בצורה יסודית ולא לטפל רק ביתושים בוגרים אלא גם בזחלים על מנת למנוע הופעה של יתושים.

שיטות הדברה ייחודיות: חברת הדברה מקצועית תבחר לעשות שימוש בשיטות הדברה ייחודיות ומתקדמות הכוללות שימוש בחומרי הדברה אשר יגרמו להרחקה של היתושים.

אחריות על ביצוע ההדברה: זאת ועוד, חברת הדברה מקצועית תציע לכם אחריות על ביצוע ההדברה. כאשר חברה מקצועית תציע לכם אחריות על ההדברה, הרי תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר אשר עושה שימוש בחומרים איכותיים ומציעה לכם אחריות.

שאלות ותשובות בנושא הדברת יתושים

בוודאי, חומר ההדברה בו המדבירים שלנו משתמשים להדברת יתושים הוא חומר הדברה ירוק המכיל פירוטראידים.

מחיר הדברת יתושים לבית או לחצר נע בין 250-650 ש"ח.

הדברת יתושים מתבצעת קודם כל על ידי ייבוש או ניקוז מקורות המים מכיוון שאלו המקומות העיקריים המושכים יתושים, לאחר מכן יש להדביר את המקומות הנחוצים בחומר הדברה נגד יתושים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום