לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת זבובונים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת זבובונים

זבובונים הם מספר סוגי מזיקים אשר מזכירים במראה שלהם זבובים , אך קטנים יותר בהשוואה לזבובים. הזבובונים הנפוצים הם זבובי תסיסה יתוש העש וזבוב הפירות. מדובר במזיקים אשר מצויים בעיקר במקומות לחים, כאשר את זבובי התסיסה ניתן למצוא גם בפירות רקובים. מדובר במזיקים אשר מגיעים מהחוץ אל הבית, אך במידה והם ימצאו את המקום בתור סביבה נוחה הם עשויים להתרבות ואתם תזדקקו לבצע בביתכם הדברת זבובונים.

מבין המזיקים הקיימים זבוב הפירות נחשב למזיק ביותר ואף גורם נזק לחקלאות. אדם עשוי לראותו בסביבה של פירות בשלים או פירות רקובים. החומרים אשר נפלטים מהפירות גורמים למשיכה בקרב הזבובים והנקבה מטילה את הביצים בתוך הפרי ותוך זמן קצר יהיה ניתן לראות זבובונים רבים אשר ירחפו בבית.

זקוקים להדברת זבובונים בבית או בעסק? אנו מספקים זאת
כל סוגי הדברות המעופפים אצלנו
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
שירות 24/7 והגעה מהירה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר למאות לקוחות ברחבי הארץ להיפטר מזבובונים עם ההדברה הנכונה.הדברת זבובונים

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת זבובונים שביצענו

באתר פסט-קונטרול תוכלו למצוא את כל סוגי הדברות המזיקים, בין הדברות אלו אנו מספקים גם שירותי הדברת זבובונים לבית, לחצר או לעסק. הדברת זבובונים תרחיק את המטרדים המעופפים מהשטח אותו תרצו להדביר וכמובן תיעשה על ידי מדביר מקצועי ומוסמך בעל ניסיון רב בתחום. את שירות זה כמו כל שאר שירותי ההדברה שלנו אנו מספקים בפריסה ארצית.
בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות הדברת הזבובונים שביצענו לאחרונה ומחיריהן:

פעולות הדברת זבובונים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת זבוב פירות בבית פרטי בכרמיאלההדברה בוצעה על ידי ריסוס הבית והקירות במיוחד בחומר ריסוס נגד זבובונים ובכך נפטרה הבעיה.400 ₪
הדברת זבובונים בבית פרטי בלודההדברה בוצעה על ידי ריסוס הבית בחומר הדברה מיוחד נגד מעופפים.350 ₪
הדברת זבובונים במסעדה בבת יםהמדביר ריסס את המטבח וכניסותיו בחומר מיוחד נגד זבובים ומעופפים ובכף פתר את הבעיה.350 ₪

כיצד להדביר זבובי תסיסה

במידה ויש זיהוי כי אכן מדובר בזבובי תסיסה בוגרים, יש לעשות שימוש בדפי דבק צהובים אשר כוללים חומר אשר מושך אליהם את הזבובים, אגב – גם פעולה זו נחשבת להדברת זבובונים. עוד נציין כי ניתן לעשות שימוש במכשירים חשמליים וכן מלכודות נוספות. כאשר מדובר בזלחיי הזבובים, אז כבר יהיה צורך לעשות שימוש בתכשירים מתאימים הכוללים חומרים כימיים.

הדברת יתוש עש

יתוש העש בעל מחזור חיים הכולל גלגול מלא כלומר ביצה- זחל- גולם- בוגר , כאשר המחזור נמשך בין 8- 24 ימים בהתאם לגורמים שונים.

כיצד תמנעו מהופעת זבובונים

רגע לפני הזמנת הדברה מקצועית לצורך טיפול בבעיה, ניתן לבצע מספר פעולות מנע לצורך סילוק הזבובונים בכוחות עצמכם. בין הפעולות יש לחפש מקומות הכוללים לחות ורטיבות כמו פתחי ניקוז או ארונות מתחת לכיור וכן פחי זבל המצויים מתחת לבית. נציין כי במידה וקיימת גינה בבית, הרי חשוב ביותר לדאוג לניקוז תקין של עציצים הכוללים אזורי מים עומדים. במידה והבעיה אינה נפתרת במהירות, הרי כדאי להזמין שירותי הדברה מקצועית הכוללים שימוש בחומרים כימיים ומלכודות.

המדביר יבחר בשיטות הדברה שונות

במידה והזבובונים מצויים בחצר הבית, הרי במסגרת עבודתו המדביר יבחר להטמין מלכודות זבובונים המיועדות בשטחים פתוחים וכוללות נוזל אשר מושך אותם להיכנס פנימה וכך להביא ללכידתם המהירה. שיטה נוספת הנחשבת יעילה במיוחד היא הדברת זבובונים תוך שימוש בחומרים איכותיים אשר קיבלו אישור מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. שימו לב, בהיעדר מדביר מקצועי, אין לעשות שימוש בחומרים הללו על דעת עצמכם כי הדברה לא נכונה עשויה לגרום נזק ואינה תוביל לתוצאה הרצויה.

הריסוס נחשב לאחד הפתרונות המוכרים ביותר בבית ומהווה לצד פתרונות נוספים אמצעי לחיסול הזבובונים. ריסוס מקצועי יעשה על ידי מדביר בעל ניסיון רב במקומות בהם הזבובונים בוחרים להימשך אליהם כמו למשל מקורות מים- מדובר במקומות בהם הזבובונים עשויים להתרבות בכמויות גדולות במיוחד. הריסוס יוביל למיגור הבעיה ולצורך כך יש לקבל ייעוץ מטעם חברת הדברה אשר תנחה אתכם כיצד יש לפעול טרם הריסוס.

מדביר מקצועי יעשה שימוש בחומר איכותי

מדביר מקצועי יבחר לעשות שימוש בחומר איכותי כמו פרמיס אשר יעלים את הטרמיטים- מדובר בטיפול אפקטיבי ביותר אשר מוביל לחיסול הטרמיטים. הטיפול נעשה באמצעות חגורה אשר מפרידה בין הקן לבין האזור הנוגע- כל טרמיט אשר עושה את דרכו חזרה אל הקן עובר דרך החגורה הספוגה בחומר ומעביר זאת לטרמיטים האחרים.

מדובר בחומר אשר פעיל זמן רב והמשמעות היא השמדה של כל הטרמיטים. מדובר בחומר שאינו מהווה סיכון לאנשים ולכן בעת ההדברה ניתן לזהות בבית לאחר איטום החורים.

שימוש בחומרי הדברה ירוקה

באמצעות שימוש בחומרי הדברה ירוקה הכוללים בין היתר חומרים העשויים על בסיס צמחים מתמצית החרצית ניתן לבצע הדברה אשר אינה פוגעת בבעלי חיים אחרים ובבני אדם המצויים באזור. בהשוואה להדברה כימית- מדובר בהדברה אשר מהווה אמצעי יעיל לסילוק המזיקים והמשך הפעולה ללא גרימת נזק לסביבה. יתרה מזאת, הדברה ירוקה מקטינה את החשש להתפתחות זיהומים והרעלות בשל העובדה כי מדובר בחומרים שאינם רעילים.

שאלות ותשובות בנושא הדברת זבובונים

כמובן, אנחנו מספקים את כל שירותי ההדברה שלנו בפריסה ארצית.

מחיר הדברת זבובונים נקבע בעיקר לפי גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום