לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברת מזיקים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת מזיקים

המזיקים מטרידים אתכם בבית, בעסק או בחצר? מחפשים להיפטר מהמטרדים המעופפים והזוחלים בדרך הנקייה והמקצועית ביותר? הגעתם למקום הנכון. אנחנו בפורטל ההדברות פסט-קונטרול אנחנו מספקים שירותי הדברת מזיקים בפריסה ארצית, שירותי הדברת מזיקים בריסוס חומר הדברה ירוק ללא ריח שאפילו מאפשר לחזור למקום הריסוס כבר לאחר שעה. אז הזמינו עכשיו הדברת מזיקים.

 נוכחותם של מזיקים רבים גורמת נזקים שונים לבני האדם והחיות ואין מדובר רק בחשש מפני המראה החיצוני שלהם אשר גורם לרתיעה בקרב רבים. מזיקים כמו פרעושים או קרציות לדוגמא, עשויים לפגוע בחיות הבית וכך גם בבני האדם ולכן חשוב ביותר לטפל בתופעה ולהזמין מדביר מוסמך שיבצע הדברת מזיקים מקצועית.

 מחפשים מדביר להדברת מזיקים? אנחנו כאן לספק זאת
הדברת כל סוגי המזיקים
זמינות 24/7 והגעה מהירה
אחריות בכתב בסיום כל הדברה
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי אנשים בכל רחבי הארץ עם בעיות המזיקים בבית, בעסק או בחצר.הדברת מזיקים

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברת מזיקים שביצענו לאחרונה

אצלנו בפסט-קונטרול מספקים את כל סוגי הדברות המזיקים, באתר שלנו תוכלו למצוא הדברות נגד נמלים, תיקנים, נדלים, פרעושים, דגי הכסף, פרעושים ועוד. המדבירים שלנו משתמשים גם בחומרי הדברה ירוקים המפיקים מצמח החרצית ומכיל פירוטראידים. את השירותים שלנו אנו מספקים בפריסה ארצית כך שאנו מגיעים לכל מקום בארץ
לפניכם טבלה הכוללת חלק מהדברות המזיקים שביצענו לאחרונה ומחיריהן:

פעולות הדברת מזיקים שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת צרעות בחצר בית ספר בפתח תקווהההדברה בוצעה בשעות הערב על ידי ריסוס הקן בחומר הדברה, לאחר מכן עקר המדביר את הקן מהמקום.450 ₪
הדברת דג הכסף בדירת 4 חדרים בגבעת שמואלהדברה לדירה חדשה לפי כניסת הדיירים, ההדברה בוצעה על ידי ריסוס כל פינות הבית והמשקופים בחומר מיוחד הדוחה את דגי הכסף ומונע את שהייתם בדירה.350 ₪
הדברת חדקונית הדקל באולם אירועים באור יהודהההדברה בוצעה על ידי ריסוס 6 צמרות עצי הדקל והשקיית העצים בחומר נגד חדקונית הדקל.1,100 ₪
הדברת נמלים בחצר בית פרטי בפתח תקווההדברת הנמלים בוצעה על ידי פיזור פיתיונות גרגירים בחצר הבית, פיתיונות אלו מרעילים את הנמלים ואת המלכה ובכך מפרקים את הקן.350 ₪
הדברת טרמיטים בספריית בית ספר ברמת גןההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר נגד טרמיטים בספרייה ללא שימוש בקידוחים.500 ₪
הדברת נדלים בבית פרטי ברמלההדברת נדלים על ידי ריסוס הבית בחומר הדברה מיוחד נגד זוחלים.400 ₪
הדברת פרעושים בבית פרטי בקרית מוצקיןההדברה בוצעה בבית ובחצר הבית על ידי ריסוס חומר נגד פרעושים.450 ₪

מדוע יש בעיה לעשות שימוש בחומרי הדברה ביתיים

רבים מאיתנו שואפים להיפטר מהחרקים באמצעות שימוש בחומרי הדברה ביתיים אותם ניתן לרכוש בחנות בקרבת הבית. חשוב לציין כי אין מדובר בטיפול מקיף אשר יסייע לפתרון הבעיה אלא רק בטיפול נקודתי ולשם כך יש להסתייע בשירותיו של מדביר מקצועי .

לשאלה מדוע אין זה פתרון מקיף, התשובה היא כי אורח החיים של המזיקים ארוך ומורכב והם הופכים סתגלנים. מכאן, אם בעבר עשיתם שימוש בתכשירי ריסוס ביתיים אשר פעלו על החרקים, הרי אותם מזיקים עשויים לפתח עמידות נגד התכשירים ולכן יש צורך בפעולה רחבה יותר.

על חשיבות הדברת מזיקים בגינה

מחוץ לבית מעבר לרצפה הנקייה תוכלו להבחין בעולם שלם של מזיקים החי בטבע. לכל צורות החיים יש תפקיד אקולוגי, אבל הדבר בא על חשבון האנשים המתגוררים בבית ועשוי לגרום לגינה נזקים. בתקופת הקיץ נהוג לבצע הדברת מזיקים בגינה, היות ומדובר בתקופה אידיאלית עבור מזיקים להתמקם בגינה.

מתי כדאי לבצע הדברת מזיקים בגינה? כאשר אתם מבחינים בהימצאות של עש מעל הדשא- מדובר במזיק חקלאי אשר עשוי לפגוע ביבולים שלמים ולגרום הרס לגינה שלכם. העש מכרסם את העלים וגורם לנזק משמעותי ביותר. יתרה מכך, כאשר אתם מבחינים בחורים בצמחייה וגושים באדמה, ייתכן כי מזיקים שונים הגיעו לביקור בגינה שלכם ויש לנקוט באמצעי הדברה שונים על מנת למזער את הנזק ולא לפגוע בגינה שלכם.

מה היתרונות של הדברה ירוקה

בשנים האחרונות לצד ההדברה הכימית ניתן לראות כי מדבירים רבים בוחרים בהדברה ירוקה. מדובר בחומרים אשר רמת הרעילות שלהם נמוכה בהשוואה לחומרים כימיים ולכן קיים סיכוי מזערי לפגיעה בבני האדם ובעלי חיים המצויים באזור. למעשה, בעת השימוש בחומרי הדברה ירוקה אין צורך לצאת מהבית בשעת ההדברה וכן אין צורך בפתיחת מגירות או ארונות. עוד יתרון טמון בכך כי החומרים השונים אינם הורגים את המזיקים אלא רק גורמים להרחקה שלהם ומאפשרת להם להמשיך לחיות במקום אחר. יש לציין כי חומרי הדברה ירוקה מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

כיצד ניתן למזער את הופעת המזיקים לפני בואו של המדביר

רגע לפני בואו של המדביר, ניתן לבצע מספר פעולות על מנת למזער את הפלישה של המזיקים לבית שלכם ואולי בשל כך אפילו תצליחו לחסוך את פעולת הדברת מזיקים על ידי מדביר מוסמך בדירה. מה ניתן לעשות? ההמלצה היא להקפיד ולנקות את הבית וכן לא להשאיר שאריות אוכל מפוזרות אשר מהוות מוקד משיכה לחרקים. מה עוד אפשר לעשות? ניתן לאטום את הסדקים בקירות המהווים מקום מחייה לחרקים וכן להימנע מגידול עשבים בחצר באמצעות הדברה.

יש להזמין אך ורק מדביר מורשה

הדברה מקצועית הכוללת הזמנת מדביר מורשה בעל רישיון וידע רב בתחום תהיה בעלת ערך מוסף- מדביר מקצועי אשא מבצע את עבודתו זמן רב ידע כיצד לטפל במזיקים השונים בצורה יסודית וכך לא תתאפשר למזיקים אפשרות לפתח עמידות, דבר אשר יוביל לפתרון בעיית המזיקים בלי לסכן את חיי האנשים ובעלי החיים בבית. טרם ביצוע העבודה, דרשו ממנו להציג את הרישיון שלו, כאשר על גבי הרישיון ניתן לראות אילו עבודות הדברה ביכולתו לבצע. מדביר מוסמך יהיה איש מקצוע אשר קיבל רישיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה ויהיה חלק ממאגר מדבירים.

שאלות ותשובות בנושא הדברת מזיקים

הדברת מזיקים כללית יעילה נגד מגוון סוגי מזיקים כמו: נדלים, עכבישים, תיקנים, נמלים, דגי כסף ועוד.

אנו מספקים את שירותי הדברת המזיקים שלנו כבר למעלה מ-15 שנה, במהלך תקופת פעילותינו סייענו פעמים רבות ללקוחות מכל רחבי הארץ להיפטר מבעיות המזיקים בסביבתם.

מחיר הדברת מזיקים נקבע בעיקר לפי סוג המזיק, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות.

הדברת תיקנים
הדברת תיקנים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת נדלים
הדברת נדלים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הרחקת חתולים
הרחקת חתולים
הדברת תיקן גרמני
הדברת תיקן גרמני
הדברת נמלי אש
הדברת נמלי אש
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפשי מיטה
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת דג הכסף
הדברת דג הכסף
הדברת עש
הדברת עש
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הרחקת עטלפים
הרחקת עטלפים
הדברת חרקים
הרחקת חרקים
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת זבובונים
הדברת זבובונים
הדברת מעופפים
הדברת מעופפים
הדברת פרעושים
הדברת פרעושים
הדברת יתושים
הדברת יתושים
הדברת עכבישים
הדברת עכבישים
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום