לוכד עכברים

באמצעות שימוש בחומרים אורגניים ניתן להביא ללכידה של העכברים ללא כל גרימת נזק לסביבה תוך הרחקת העכברים.

העכברים מסמנים את הטריטוריה שלהם במהירות רבה באמצעות שתן וצואה וגם באמצעות ריח אותו הם מפרישים מאזור הבטן. בבואם להגיע למקום חדש הם יחפשו במהירות מקום מסתור ונגישות למזון ושתייה. העכברים לא יהססו לכרסם כל העומד בדרך שלהם, בין אם מדובר בחוטי חשמל, קירות גבס ורהיטים על מנת ליצור לעצמם פתח מילוט וגישה למזון. בשל ההתרבות המהירה שלהם, קיימת חשיבות רבה לדאוג לשירותיו של לוכד מקצועי.

לוכד עכברים
לוכד עכברים

 

מה כוללות פעולות ההדברה של לוכד עכברים

מתוקף תפקידו לוכד עכברים נמנע מפגיעה פיזית בעכברים אלא עושה שימוש בחומרים אורגניים תוך ביצוע פעולות הדברה נוספות כמו הדברה ביולוגית העושה שימוש בטבע וכן הרחקה מהאזור הרצוי. לכידה של עכברים באמצעות הדברה ירוקה מובילה לסילוקם ובהקטנת הפגיעה בעכברים, אך קיימת חשיבות עליונה להקפיד את הפעולה בידי מדביר מקצועי אשר יהיה ביכולתו לייצור בקרה נגד העכברים.

מדביר מקצועי יעניק את מלוא תשומת הלב להדברה ביולוגית במטרה להביא לצמצום הפגיעה בבני אדם. מכאן, קיימת חשיבות רבה להקפיד על בחירת מדביר מקצועי אשר בקיא בשיטות ההדברה השונות ובוחר את השיטה המתאימה ביותר.

אילו מלכודות קיימות לצורך ללכידת עכברים

מלכודת קפיץ

מדובר במלכודת אשר משמשת לצורך לכידת עכברים בצורה מהירה ללא כל שימוש בחומרי הדברה רעילים. המלכודת פועלת באמצעות דריכה כאשר הקפיץ נמתח ברגע בו העכבר נכנס לתוכה ונלכד.

מלכודת רשת / מלכודת פח

מדובר בדרך ההומנית ביותר ללכידת עכברים. המלכודת בנויה בצורה המאפשרת לעכברים להיכנס לתוכה במטרה לנגוס בפיתיון בפנים, אז הפתח של המלכודת ייסגר והעכבר ישאר בתוכה. באמצעות השימוש במלכודת ניתן לשחרר את העכברים בשטח פתוח וכך להימנע מההריגה שלהם. אמנם עכברים נחשבים לחיה בעלת תחכום אבל הם נוטים להתפתות למזון טעים.

מלכודת דבק

גם מלכודת דבק מסייעת ללכידת עכברים ונחשבת לאחת השיטות היעילות ביותר ללכידת עכברים. המלכודת מהווה משטח עליו יש דבק ובו שמים מזון לצורך פיתיון, דבר אשר גורם לעכברים להידבק ללא כל יכולת לזוז ברגע שהם חשפו את גופם לדבק. בו ברגע שהעכברים נתפסו במלכודת הדבק, הם יגלו קושי לזוז,דבר אשר יגרום להם להידבק למלכודת בחלקים נוספים בגוף.

חשיבותו של הטיפול המונע

לצד הזמנה של לוכד עכברים מקצועי לצורך ביצוע הלכידה, קיימת חשיבות עליונה להקפיד על טיפול מונע במטרה להרחיק את העכברים משטח הבית.

ניתן לבצע מספר פעולות אשר ימנעו את החזרה של העכברים לתוך הבית. ראשית כל, חשוב ביותר לאטום את הסדקים והחריצים השונים אשר עשויים לשמש את העכברים למעבר לבית. יתרה מכך, חשוב מאד לפנות פסולת וערימות של גרוטאות בשטח הבית.

לוכד עכברים מומחה יגיע עם האישורים הדרושים

כאשר אתם מבחינים בעכבר בסביבת הבית שלכם ומעוניינים להזמין לוכד מקצועי, יהיה עליכם לוודא כי אכן מדובר באיש מקצוע אשר לו כל האישורים הדרושים לביצוע הפעולה.

הפעולה של לכידת העכברים תעשה על ידי לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב במתן שירותים של הדברת עכברים למגוון רחב של קהלים. ברשותו של לוכד עכברים מקצועי צריכים להימצא אישורים והיתרים על מנת לספק שירות מקצועי אשר יוביל ללכידת העכברים בצורה הטובה ביותר. מאידך, אם אין ברשותו האישורים הדרושים לביצוע הלכידה של העכברים, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה כי אין מדובר בלוכד עכברים מקצועי אשר בקיא במלאכת לכידת העכברים.

לקבלת הצעת מחיר מהירה
או חייגו: 050-322-0201