לוכד חולדות

חולדות המצויות בסביבה של בעלי חיים או בני אדם עשויות להעביר מחלות שונות ואף לנשוך. כאשר נמצאה חולדה, יש לטפל בבעיה באמצעות לכידת החולדה בדרכים שונות. הימצאות חולדות בבית עשויה לגרום לנזקים רבים כגון כרסום כבלים חשופים או כרסום ציוד.

לוכד חולדות
לוכד חולדות

 

מה ההבדל בין לוכד עכברים לבין לוכד חולדות

אמנם גם עכברים וגם חולדות נחשבות לחכמות במיוחד, אבל החולדות ניחנות בכושר למידה טוב וממהרות להכיר היטב את הסביבה שלהן תוך זיהוי מקומות מסתור פוטנציאליים. כמו כן החולדות נחשבות למהירות ובעלות יכולת הישרדות גבוהה ולכן קיים קושי לתפוס אותן.

לוכד חולדות מקצועי ובעל ניסיון רב מכיר את ההרגלים של החולדות תוך איתור מקומות המסתור של החולדות ולכידה באמצעות מכשירים שונים. לכידת החולדות נעשית לאחר בדיקה מקיפה לגבי מקום הימצאותן תוך טיפול בנקודה במטרה למנוע חדירה של חולדות נוספות.

השימוש במלכודות השונות דורש מיומנות

לוכד מקצועי יעשה שימוש במגוון מלכודות לכידה כגון מלכודות דבק, מלכודות קפיץ או מלכודות רשת באמצעות שימוש בפיתיון על מנת למשוך את החולדות למלכודות. מדובר באמצעי לכידה מהיר ביותר תוך מניעת נזקים משמעותיים או חשיפה לרעלים מסוכנים.

בו ברגע שהחולדות מזהות מפגע הן מזהות כי מדובר במלכודת ולכן הן לא תתקרבנה לאזור. החולדות ימצאו דרכים שונים לעקוף את המלכודת תוך הסבת נזקים חמורים בבית.

מכאן, יש להשאיר את מלאכת הלכידה לידי לוכד מקצועי אשר ילכוד את החולדות במהירות. עם זאת, כאשר אדם שאינו מיומן יניח מלכודת לחולדה והיא תזהה כי מדובר במלכודת היא תגע לצאת מהמלכודת המיועדת עבור, זאת בניגוד ללוכד מקצועי.

שימוש בפיתיונות מורעלים

מדובר באחת השיטות היעילות ביותר בקרב מבנים הכוללים מזון או מבני תעשייה. מדובר בשיטה במסגרתה הלוכד מגיע למקום פעם בחודש לצורך ביצוע הלכידה תוך הצבה של פיתיונות רעל נעולות על מנת שחיות אחרות לא יגיעו לרעל.

מדובר ברעל מסוג אנטיקואגולנט אשר פוגע במערכת קרישת הדם של החולדות והן מתות תוך מספר ימים. ביצוע פיזור הרעל על ידי לוכד מקצועי יעשה תוך הקפדה על משנה זהירות והודעה לאנשים כי מדובר בחומר רעיל.

שימו לב כי כאשר מדובר בלכידת חולדות באופן פיזי או בהדברה על ידי רעלים לא קיים המושג הדברה ירוקה, מושג זה קיים כאשר משתמשים בריסוס כנגד מזיקים פרוקי רגליים ולא כנגד מכרסמים למיניהם.

מערכת אלקטרונית ללא שימוש ברעל

בשנים האחרונות ניתן לראות את הכניסה של שימוש בחומרים שאינם פוגעים באיכות הסביבה ובבני אדם. מלבד השיטות השונות ללכידה, נציין גם את השימוש במערכת אלקטרונית ללא שימוש ברעל. מדובר בשיטה מתקדמת ביותר אשר לא כוללת שימוש ברעלים או השארה של פגרים.

מדובר במערכת המפיצה רעש בעוצמה גבוהה ביותר אשר אינו מפריע לבני האדם, אך מפריע מאד לחולדות ואף גורם להן למצוקה רבה. לוכד מקצועי יבצע את הפעולה תוך אזהרה כי מבוצעת פעולה ללכידת חולדות באזור.

כיצד ניתן למנוע כניסה של חולדות לבית

באמצעות פעולות איטום הבית ניתן למנוע כניסה של חולדות לאזור הבית. במידה ואתם בונים בית חדש, ההמלצה היא להתייעץ עם לוכד מקצועי לצורך ביצוע איטום למניעה של חולדות לבית וכך להביא לצמצום היקף הנזק העשוי להיגרם.

לוכד מקצועי הוא מי שיש לו ניסיון רב בתחום וביכולתו לבחור את השיטה המתאימה ביותר תוך התבססות על שנות ניסיון רבות בתחום וביצוע לכידה של חולדות למגוון רחב של אנשים, הן אנשים פרטיים והן חברות המעוניינים לבצע לכידה של חולדות במקום העבודה.

בעת ההזמנה של של לוכד מקצועי אשר יעשה שימוש בשיטה המתאימה בהתאם לצרכים של הדיירים תוביל למיגור הבעיה והיעלמות החולדות. יתרה מכך, לוכד מקצועי יגיע שבוע לאחר מכן לביקורת על מנת לבחון את טיב העבודה.

לקבלת הצעת מחיר מהירה
או חייגו: 053-720-7106