הדברת מעופפים

מעופפים אשר מתגלים בחצר או בבית עשויים להטריד את המנוחה שלכם. כאשר החלטתם לשבת בשעות הערב בגינה ולפתע אתם שומעים זמזומים מטרידים, הרי מדובר בחוויה שאינה נעימה במיוחד. אם ניסתם את כל השיטות השונות לרבות מלכודות או תאורה סגולה, הרי כדאי להזמין שירותי הדברת מעופפים.

הדברת מעופפים
הדברת מעופפים

  

מעופפים מגיעים דרך החלון

אותם מעופפים מגיעים אליכם דרך החלון או הדלת ונחשבים למטרד רציני למדי בעיקר בעונת הקיץ. מעבר לפתרון הבעיה באמצעות התקנת רשתות, חשוב ביותר להקפיד על ריסוס וסגירה של פתחי הביוב. התדירות של המעופפים אינה קבועה ולכן חשוב ביותר לטפל בבעיה- שיטת ההדברה אינה קבועה אלא נעשית בהתאם לסוג המעופף. כך לדוגמה, ריסוס של תיקן אמריקאי יעשה בבורות ואילו ריסוס של עש יתבצע במקומות שונים בבית בהתאם להימצאו.

מה חשוב לדעת בעת הזמנת מדביר

בעת הזמנה של מדביר חשוב מאד לשאול אותו כמה שיותר שאלות בנוגע לשימוש בחומרים מסוכנים וכמובן לשאול אותו לגבי שנות הניסיון שלו. נציין כי מרבית המעופפים מקורם במרחב הפתוח בבית. כך למשל, אשפה שלא פונתה או עצים מסוג מסוים אשר מושכים אליהם צרעות. כאשר מדובר על בעיה אשר מקורה במרחב הציבורי אין זה מספיק לבצע הדברת מעופפים בשטח הבית, אלא יש לדאוג גם לביצוע ריסוס גם בשטח הציבורי על מנת למנוע הופעה של מעופפים.

הריסוס יבוצע על ידי חומרים באישור משרד הבריאות

בשנים האחרונות ניתן לראות תכשירי ריסוס רבים הכוללים שימוש בחומרים רעילים. טרם הזמנת המדביר יש לוודא כי מדובר בחומרים אשר קיבלו אישור מטעם משרד הבריאות. מדביר מוסמך יעשה שימוש בחומרים אשר קיבלו אישור מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. בין המכשירים השונים ניתן למנות : סנטור, סיפרמקס ותכשירים נוספים.

שילוב של הדברה ירוקה יסייע להיפטר מהמעופפים

על מנת להיפטר מהמעופפים בצורה הטובה ביותר ניתן לשלב בין הדברה ירוקה לבין שיטות הדברה אחרות. רגע לפני כן, ההמלצה היא להתייעץ עם מדביר מקצועי במטרה לבחור את השיטה המתאימה ביותר. כדאי לדעת כי קיימים הבדלים בין תקופות דגירה שונות בקרב המעופפים ולכן הבחירה בחומרים שאיתם נעבוד ונבצע בעזרתם הדברת מעופפים צריכה להיות מדויקת.

שילוב פעולות מנע ימנעו את הופעת המעופפים

יתרה מכך, שילוב של פעולות מנע ימנעו את הופעת המעופפים. מדובר בפעולות כמו איטום סדקים או חריצים בחלל המטבח ועד לניקיון החצר והבית ופינוי אשפה בזמן. מה עוד כדאי לעשות? ההמלצה היא להפחית את השימוש בחומרים הכימיים הנמכרים בחנויות השונות, זאת מתוך ידיעה כי מדובר בחומרים שאינם מהווים תחליף לשירותי הדברה מקצועיים הניתנים על ידי מדביר מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום . מדביר מקצועי יעשה שימוש בחומרי הדברה איכותיים אשר קיבלו אישור מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

מתי אסור לכם להתפשר בעת הזמנת מדביר

במידה ואתם מבחינים במעופפים שונים בבית או בחצר, הרי יש לשים לב לבעיה בזמן ולא לאפשר להם להתרבות. מדביר מקצועי ישמח להגיע עם חומרי הדברה מתאימים לטובת ביצוע הדברת מעופפים. בעת הזמנה של מדביר אסור לכם בשום אופן להתפשר על הניסיון והוותק. מדובר בהליך הדורש מיומנות אשר נצברת כתוצאה משעות עבודה רבות והיכרות עם חומרים שונים. יתרה מזאת, מדביר העובד עם רישיון מטעם משרד הבריאות יבצע בחירה מדויקת של חומרי הדברה תוך בחינת המעופפים השונים. מדביר מקצועי ידע לנצל בחוכמה את ארגז הכלים אשר עומד לרשותו לטובת ביצוע עבודה ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות, דבר אשר יבטיח לכם שקט נפשי לאורך זמן רב.

לקבלת הצעת מחיר מהירה
או חייגו: 050-322-0201