הדברת מזיקים

נוכחותם של מזיקים רבים גורמת נזקים שונים לבני האדם והחיות ואין מדובר רק בחשש מפני המראה החיצוני שלהם אשר גורם לרתיעה בקרב רבים. מזיקים כמו פרעושים או קרציות לדוגמא, עשויים לפגוע בחיות הבית וכך גם בבני האדם ולכן חשוב ביותר לטפל בתופעה ולהזמין מדביר מוסמך שיבצע הדברת מזיקים מקצועית.

הדברת מזיקים
הדברת מזיקים

 

מדוע יש בעיה לעשות שימוש בחומרי הדברה ביתיים

רבים מאיתנו שואפים להיפטר מהחרקים באמצעות שימוש בחומרי הדברה ביתיים אותם ניתן לרכוש בחנות בקרבת הבית. חשוב לציין כי אין מדובר בטיפול מקיף אשר יסייע לפתרון הבעיה אלא רק בטיפול נקודתי ולשם כך יש להסתייע בשירותיו של מדביר מקצועי .

לשאלה מדוע אין זה פתרון מקיף, התשובה היא כי אורח החיים של המזיקים ארוך ומורכב והם הופכים סתגלנים. מכאן, אם בעבר עשיתם שימוש בתכשירי ריסוס ביתיים אשר פעלו על החרקים, הרי אותם מזיקים עשויים לפתח עמידות נגד התכשירים ולכן יש צורך בפעולה רחבה יותר.

על חשיבות הדברת מזיקים בגינה

מחוץ לבית מעבר לרצפה הנקייה תוכלו להבחין בעולם שלם של מזיקים החי בטבע. לכל צורות החיים יש תפקיד אקולוגי, אבל הדבר בא על חשבון האנשים המתגוררים בבית ועשוי לגרום לגינה נזקים. בתקופת הקיץ נהוג לבצע הדברת מזיקים בגינה, היות ומדובר בתקופה אידיאלית עבור מזיקים להתמקם בגינה.

מתי כדאי לבצע הדברת מזיקים בגינה? כאשר אתם מבחינים בהימצאות של עש מעל הדשא- מדובר במזיק חקלאי אשר עשוי לפגוע ביבולים שלמים ולגרום הרס לגינה שלכם. העש מכרסם את העלים וגורם לנזק משמעותי ביותר. יתרה מכך, כאשר אתם מבחינים בחורים בצמחייה וגושים באדמה, ייתכן כי מזיקים שונים הגיעו לביקור בגינה שלכם ויש לנקוט באמצעי הדברה שונים על מנת למזער את הנזק ולא לפגוע בגינה שלכם.

מה היתרונות של הדברה ירוקה

בשנים האחרונות לצד ההדברה הכימית ניתן לראות כי מדבירים רבים בוחרים בהדברה ירוקה. מדובר בחומרים אשר רמת הרעילות שלהם נמוכה בהשוואה לחומרים כימיים ולכן קיים סיכוי מזערי לפגיעה בבני האדם ובעלי חיים המצויים באזור. למעשה, בעת השימוש בחומרי הדברה ירוקה אין צורך לצאת מהבית בשעת ההדברה וכן אין צורך בפתיחת מגירות או ארונות. עוד יתרון טמון בכך כי החומרים השונים אינם הורגים את המזיקים אלא רק גורמים להרחקה שלהם ומאפשרת להם להמשיך לחיות במקום אחר. יש לציין כי חומרי הדברה ירוקה מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

כיצד ניתן למזער את הופעת המזיקים לפני בואו של המדביר

רגע לפני בואו של המדביר, ניתן לבצע מספר פעולות על מנת למזער את הפלישה של המזיקים לבית שלכם ואולי בשל כך אפילו תצליחו לחסוך את פעולת הדברת מזיקים על ידי מדביר מוסמך בדירה. מה ניתן לעשות? ההמלצה היא להקפיד ולנקות את הבית וכן לא להשאיר שאריות אוכל מפוזרות אשר מהוות מוקד משיכה לחרקים. מה עוד אפשר לעשות? ניתן לאטום את הסדקים בקירות המהווים מקום מחייה לחרקים וכן להימנע מגידול עשבים בחצר באמצעות הדברה.

יש להזמין אך ורק מדביר מורשה

הדברה מקצועית הכוללת הזמנת מדביר מורשה בעל רישיון וידע רב בתחום תהיה בעלת ערך מוסף- מדביר מקצועי אשא מבצע את עבודתו זמן רב ידע כיצד לטפל במזיקים השונים בצורה יסודית וכך לא תתאפשר למזיקים אפשרות לפתח עמידות, דבר אשר יוביל לפתרון בעיית המזיקים בלי לסכן את חיי האנשים ובעלי החיים בבית. טרם ביצוע העבודה, דרשו ממנו להציג את הרישיון שלו, כאשר על גבי הרישיון ניתן לראות אילו עבודות הדברה ביכולתו לבצע. מדביר מוסמך יהיה איש מקצוע אשר קיבל רישיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה ויהיה חלק ממאגר מדבירים.

לקבלת הצעת מחיר מהירה
או חייגו: 050-322-0201