הדברת טרמיטים

טרמיטים הם זן מזיקים הקיים בארץ וניתן למצוא אותם בבתים וחפצים שונים. מדובר בסוג מסוכן של מזיקים אשר יש לטפל בהם בדחיפות רבה.
על הדרכים להדביר טרמיטים ושאר המידע אודות הדברת טרמיטים – בכתבה הבאה.

הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים

קודם כל , מהם טרמיטים

רגע לפני שנסביר על הדרכים להדברת טרמיטים, נסביר מהם – מדובר בחרקים קטנים בגודל נמלה עד תיקן אשר ניזונים מתאית העץ, בין אם העץ חי או מת.

מדובר בחרקים מסוכנים המהווים איום על החפצים בבית. ניתן לזהות את הטרמיטים בבית באמצעות ערימה של שבבי עץ המזכירים מראה של נסורת.

כיצד לטפל בטרמיטים

ניתן למנות מספר שיטות לצורך הדברת טרמיטים:

שיטה ביולוגית: מדובר בשיטה המתאימה לשטחים פתוחים יותר תוך שימוש באוייבים המושבעים של הטרמיטים כמו דוב הנמלים אשר ניתן לייבא אותו במקרה ומבחינים בהימצאות שלהם בשדות פתוחים. עוד דבר, ניתן לפזר חיידקים מיוחדים אשר מיועדים להדברה של טרמיטים ולבחון את השטח לפני ביצוע הפעולה.

שיטה כימית: מדובר בהדברה באמצעות שימוש ברעלים, בדיוק כמו ביצוע הדברה של מעופפים אחרים המצויים בשטח הבית. ניתן לבצע הדברה של טרמיטים אשר תמנע את ההופעה שלהם בבית.

במידה ויש חשש- חשוב מאד לא להזניח את הבעיה

במידה ואתם מבחינים בטרמיטים, חשוב ביותר לא להזניח את הבעיה אלא לטפל בה מיד. הטרמיטים עשויים להביא איתם קבוצות גדולות ולכן יש לטפל בבעיה במהירות.

שימו לב, הם ממש לא יסתפקו רק ברהיט אחד בבית שלכם, אלא יעברו מרהיט אחד לאחר. הדברה של טרמיטים תמנע את הופעתם וכך תצילו את הרהיטים שלכם בצורה הטובה ביותר.

מתי כדאי להזמין מדביר

על מנת להימנע מהופעה של טרמיטים בשטח הבית כדאי להזמין מדביר בעת המקרים הבאים:

אזור: יש להזמין את שירותיו של המדביר כאשר נתגלו טרמיטים באזור מסוים.

כמות העץ בבית: כאשר מדובר על בתים בהם יש כמות גדולה של עץ, הרי קיים סיכון להופעה של טרמיטים ולכן כדאי להזמין מדביר.

מדביר מקצועי יעשה שימוש בחומר איכותי

מדביר מקצועי יבחר לעשות שימוש בחומר איכותי כמו פרמיס אשר יעלים את הטרמיטים- מדובר בטיפול אפקטיבי ביותר אשר מוביל לחיסול הטרמיטים. הטיפול נעשה באמצעות חגורה אשר מפרידה בין הקן לבין האזור הנוגע- כל טרמיט אשר עושה את דרכו חזרה אל הקן עובר דרך החגורה הספוגה בחומר ומעביר זאת לטרמיטים האחרים.

מדובר בחומר אשר פעיל זמן רב והמשמעות היא השמדה של כל הטרמיטים. מדובר בחומר שאינו מהווה סיכון לאנשים ולכן בעת ההדברה ניתן לזהות בבית לאחר איטום החורים.

כמה זמן לוקח לחומר להשפיע

מדובר בחומר המגיע לקיבה של הטרמיטים והפעולה אינה מיידית. רק לאחר מספר ימים ניתן לראות את ההשפעה של החומר- הטרמיטים עוברים דרך האזור הספוג בחומר וכך הופכים לנשאים של החומר. בהמשך הם מלקקים זה את זה וכך החומר חודר לקיבה וגורם להם לתמותה.

במסגרת התפקיד של המדביר הוא יחפש מקורות נגועים ולאחר מכן יבצע קדיחה בכל הבית במטרה להזריק את חומר ההדברה ולאחר מכן לבצע איטום של כל החורים. מדובר בפעולה הלוקחת מספר שעות.

עבודה עם חומרים ידידותיים לסביבה

במידה וקיים חשש מפני זיהום או רעלים, כיום ניתן לבקש לבצע הדברה ירוקה הכוללת שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה. מדובר בהדברה אשר מאפשרת לדיירי הבית לשהות במקום ללא כל חשש.

אחריות על ביצוע העבודה

מדביר מקצועי יציע אחריות על ביצוע הדברת טרמיטים תוך שימוש בידע מקצועי אשר צבר במהלך השנים לטובת ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

לקבלת הצעת מחיר מהירה
או חייגו: 050-322-0201