הדברת חולדות

מדי שנה ניתן לראות כי חולדות גורמות נזקים משמעותיים ביותר בעלות של מיליוני דולרים. לא רק שהן מכרסמות מזון באופן מהיר אלא הן מכרסמות את דרכן דרך הקירות ולכן יש לדאוג להדברה.

הדברת חולדות
הדברת חולדות

כיום ניתן למצוא הדברה ירוקה לחולדות

מדבירים מקצועיים בוחרים לעשות שימוש בהדברה ירוקה שאינה מבוססת על חומרים כימיקלים הגורמים נזק לבעלי חיים ובני אדם. אחת השיטות היא הדברה אלקטרונית אשר מבוססת על השמעה של רעש בתדרים הגורמים לחולדות לחוש מאוימות. בניגוד לחולדות, אוזן האדם אינה מסוגלת לשמוע את התדרים וכן האדם יכול להמשיך בשגרה בידיעה כי החולדות תחוסלנה.

כיצד נדע האם החולדות הגיעו

לשאלה כיצד נדע האם החולדות הגיעו, התשובה היא כי מדובר בבעל חיים גדול במיוחד בהשוואה לעכבר רגיל. ניתן להבחין בשני מינים של חולדות- החולדה המצויה אשר אורך הזנב שלה שווה לאורך הגוף וכן חולדת החוף בעלת זנב עבה יותר בהשוואה לגופה.

חשוב מאוד להקפיד על ניקיון

רגע לפני הקריאה למדביר מקצועי, ניתן לשמור על סביבה נקייה על מנת למזער את הופעת החולדות. שמירה על בית נקי לרבות גיזום והימנעות מפני זריקת פסולת בחצר וכן איטום של פתחי ביוב יובילו לצמצום חדירה של חולדות לבית.

הדברה באמצעות רעל

חולדות יכולות להעביר מחלות קשות המסכנות את חיי האדם ולכן חשוב מאד לנקוט אמצעי הגנה הכולל הדברה תוך שימוש בחומרים שונים. ניתן להתווכח האם רעל מהווה אמצעי אפקטיבי. במידה והרעל הוטמן בצורה אפקטיבית, הרי החולדות יאכלו אותו וימצאו את מותן תוך זמן קצר.

בעת השימוש ברעל אין לדעת מתי החולדות ימצאו את מותן, זאת בשל העובדה כי הרעל מתחיל לעבוד מספר ימים לאחר בליעתו על ידי החולדות. יתרה מזאת, החולדות עשויות למצוא את מותן בתוך חריצים בבית במקומות קשים להגעה, דבר אשר עשוי ליצור ריח רע בבית. המדביר מטמין את הרעל באמצעות תיבות האכלה סגורות המונעות גישה של ילדים או בעלי חיים אחרים- החולדה צריכה להיכנס אל התיבה ולאכול את הרעל.

ניתן לעשות שימוש במלכודות ופיתיונות

דרך נוספת להימנע מהופעה של חולדות היא באמצעות שימוש במלכודות ופיתיונות- מדובר בפתרון ידידותי לסביבה אשר אינו כולל שימוש בחומרים רעילים. עם זאת, כדאי לדעת כי החולדות נחשבות לחכמות במיוחד והן עשויות להפנים את הימצאות המלכודות ולהימנע מהן.

השאירו את מלאכת ההדברה לידי מדביר מקצועי

החולדות נחשבות לחיות חכמות במיוחד ובשונה מהדברה של עש או מזיקים קטנים, הדברה של חולדות היא עניין למקצוענים בלבד. החולדות אינן נוגעות ברעל אשר נגעה בו יש אדם והן עשויות לחוש מאוימות ואף לתקוף. אין לגעת בחולדה בשל העובדה כי היא עשויה להעביר מחלות רבות. נשיכה על ידי חולדה עשויה להיות עניין של חיים ומוות והדבר מחייב פינוי לבית חולים.

איך תרחיקו את החולדות באופן עצמאי

אם ברצונכם להרחיק את החולדות באופן עצמאי הרי יש פעולה בה ניתן לנקוט על מנת להימנע מהמפגש עם החולדות.

יש לשים לב כי חולדת החוף מקננת במחילות וכן בצינורות וביובים. החולדה עשויה להגיע אל פתח החלון שלכם באמצעות קפיצה מעצים גבוהים . מכאן, יש חשיבות רבה לדאוג לאטום את כל חלקי הבית והפתחים השונים העשוים להחביא חולדות.

עוד דבר אשר תוכלו לעשות בעצמכם זה טיפול בגינה- החולדות ניזונת מאוכל צמחוני בעיקר כמו פירות ויכולות להגיע אל הבית דרך הגינות ולכן יש להקפיד על תחזוקה שוטפת של הגינה לרבות ניקוי הגינה מפסולת וגיזום עצים.

לקבלת הצעת מחיר מהירה
או חייגו: 050-322-0201