לקבלת יעוץ ללא עלות
תפריט

איך למנוע חולדות ועכברים בדירה

חולדות ועכברים בדירה זהו מחזה נורא, אנשים רבים מפחדים מהופעתם של החולדות והעכברים וברוב המקרים קוראים מיד למדביר שיבוא ויטפל בבעיה, ניתן למנוע מהחולדות והעכברים להופיע בבית וכך תחסכו את הבהלה ואת הכסף שלכם עבור שירותי הדברה מיותרים, איך עושים זאת? כל הטיפים לפניכם.

איטום חור בקיר
איטום חור בקיר

 

מניעת חולדות ועכברים בדירה על ידי שמירה על הניקיון

ידוע כי החולדות והעברים חובבים זבל ושאריות מזון, הם מגיעים לשם ומחפשים במה אפשר לכרסם, שמירה על סביבה נקייה ללא שאריות אוכל ואשפה תעזור למניעת שהייה של חולדות ועכברים באזורכם.

מניעת חולדות ועכברים על ידי איטום חורים באמצעות גבס בקירות

בשביל שהחולדות והעכברים יופיעו בדירה הם צריכים פתח דרכו יוכלו לחדור אליה, במקרים רבים החולדות והעכברים מוצאים חורים בקירות דרכם הם מסוגלים לעבור ובכך להיכנס לדירתנו.
במידה ובדירתכם מצויים חורים בקירות הבית אנו ממליצים לסגור אותם על ידי שימוש באיש מקצוע אשר מתמחה בביצוע עבודות גבס בירושלים במידה וזהו אכן אזור מגוריכם, אם לא ניתן לחפש איש גבס בכל אזור שהוא העיקר שידע לסתום היטב את החורים.

טיפול בצמחייה שמטפסת על הבניין

בבניינים רבים ישנם עצים וצמחים שמטפסים על הבניין ומגיעים לחלונות הדיירים, זהו מקום נוסף ממנו נכנסים החולדות והעכברים, הם מטפסים ללא קושי על ענפי העצים והצמחים ובכך מגיעים עד לחלון ביתכם, טיפול בעצים וצמחייה אלו ימנעו מהחולדות והעכברים לגשת ולטפס עד לחלון הדירה שלכם ובכם ימנעו את כניסתם.

טיפול בעובש וצביעת הקירות

בנוסף לזבל ולכלוך גם עובש בקירות מהווה מקום מחיה נהדר עבור החולדות והעכברים, לא רק עבורם – חרקים נוספים אוהבים מקומות אלו כגון תיקנים למיניהם, טיפול בעובש שבקיר יחסל מקום מחיה נוסף עבור מזיקים אלו וימנע מהם להיכנס לשטח הבית ולהתרבות בו.
כמובן שכחלק מהטיפול בעובש שבקיר מומלץ לבצע צביעה לקיר על ידי צבעי בירושלים אשר מתמחה בתחום הטיפול בקירות מסוג זה ויבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר על מנת למנוע מהבעיה לשוב לאחר תקופה קצרה.

הזמנת מדביר לצורך פיזור רעלים באזור

השיטה הטובה ביותר למניעת הופעתם של חולדות ועכברים היא הטיפול בהם מראש, טיפול אינטנסיבי ומבוקר על ידי מדביר מוסמך שיבצע הדברה באזור כנגד המכרסמים, פעולה זאת אומנם תעלה לכם סכום כסף סמלי אך תמנע מכם את אי הנעימות בעתיד.
אז איך עושים את זה? כאשר מפזרים רעלים יש לעשות זאת בצורה מבוקרת על ידי שימוש בתיבות האכלה המיועדות לכך, פיזור רעלים בשטח ללא תיבות האכלה מסוכן לאדם ולבעלי החיים באזור, מה גם שכשאנו משתמשים בתיבות האכלה אנו יודעים בוודאות אם אכן היה כרסום של חולדות ברעלים שהנחנו(רק חולדות ועכברים מסוגלים להיכנס לתיבות האכלה).
שימו לב כי שימוש עצמי ברעלים ללא טיפול של מדביר מוסמך הוא עבירה על החוק ומסוכן מאוד לאדם ולסביבה, הרעלים עובדים על מערכת הדם ויפגעו בכל יצור חי אשר יאכל ממנו.

שימוש במלכודות בסביבת הבית

שיטה נוספת להרוג ולהרחיק מכרסמים היא השימוש במלכודות, מלכודות אלו מותרות לשימוש על ידי כל אדם בניגוד לשימוש ברעלים, ישנם סוגים רבים של מלכודות כגון מלכודות דבק, מלכודות קפיץ או מלכודות הומניות, פיזור מלכודות שיהיו דרוכות ומוכנות להגעת המכרסמים ויפעלו בעת שאכן יגיעו יסייעו לכם ללכוד אותם ולמנוע מהם להתרבות עוד לפני שבכלל הבחנתם בהם, חשוב לשים לב כי אתם ממקמים את המלכודות במקומות בהם אין גישה לאדם על מנת שבעל חיים אחר או ילד קטן לא ייפגעו מהמלכודת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
לקבלת הצעת מחיר מהירה
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!
מידע נוסף

איך למנוע חולדות ועכברים בדירה

חולדות ועכברים בדירה זהו מחזה נורא, אנשים רבים מפחדים מהופעתם של החולדות והעכברים וברוב המקרים קוראים מיד למדביר שיבוא ויטפל בבעיה, ניתן למנוע מהחולדות והעכברים

הדברה ירוקה מחיר

הדברת נמלים, הדברת תיקנים, הדברת צרעות, הדברת נמלת האש, הדברת עש המזון, הדברת עש הבגד, הדברת עכברים, הדברת חולדות, לכידת עכברים, לכידת חולדות, הדברת קרציות

חרקים בבריכות שחייה
מאמרים

חרקים בבריכות שחייה

חרקים בבריכות שחייה אחד ממקומות הבילוי הפופולריים ביותר בחודשי הקיץ ובמיוחד בתקופת החופש הגדול היא בריכת השחייה, משפחות שלמות אורזות פירות וחטיפים ונוסעות לבריכה, אולם

נחש בשטח
מאמרים

התמודדות עם מזיקים בטיולי שטח

התמודדות עם מזיקים בטיולי שטח אין כיף כמו טיולי השטח, בג'יפים או ברגל, עם המשפחה או עם חברים, בצפון או בשפלה, בערבי גיבוש או סתם

הרחקת מזיקים בזמן אירוע בטבע
מאמרים

הרחקת מזיקים בזמן אירוע בטבע

הרחקת מזיקים בזמן אירוע בטבע רבים בוחרים לחגוג בטבע אירועים מסוימים כמו ימי הולדת, הצעות נישואין ואפילו חתונות, הטבע מלא בשלל מזיקים שעלולים קצת לקלקל