לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה ברחובות

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה ברחובות

יש לכם מזיקים ואתם גרים ברחובות? זקוקים לחברת הדברה שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים ליד הבית או העסק? פסט-קונטרול מציגה, שירותי הדברה ברחובות. כאן מחכים לטלפון שלכם בשביל לספק לכם שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים. שירותי ההדברה שלנו מבוצעים על ידי מדבירים מקצועיים, עם ותק רב בתחום אשר מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה לבצע את כל סוגי ההדברה. הזמינו עכשיו שירותי הדברה ברחובות דרך חברת פסט-קונטרול.

גיליתם מזיקים בבית שלכם או בחצר? גילוי מזיקים עשוי לעורר חשש מפני המראה שלהם והן מפני הנזקים אשר המזיקים השונים עשויים לגרום. הדברה ברחובות אשר תעשה על ידי חברה מקצועית ובעלת ידע רב בתחום תבטיח כי לא תראו יותר מזיקים באזור שלכם.

זקוקים להדברה ברחובות? הגעתם למקום הנכון
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה
כולל אחריות בכתב הניתנת בסיום ההדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות ברחובות להיפטר מהמזיקים בבית ובעסק.הדברה ברחובות

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות ברחובות

חברת פסט-קונטרול מספקת שירותי הדברה בכל רחבי הארץ. בין שירותינו תמצאו גם שירותח הדברה ברחובות. מהדברת מזיקים ירוקה ועד ללכידת נחשים וחולדות אנו מספקים את כל שירותי ההדברה הקיימים בשוק. המדבירים שלנו יגיעו לכל מקום בעיר בכדי לסייע לכם להיפטר מהמזיקים בסביבתם. את שירותי ההדברה שלנו ברחובות אנו מבצעים כבר למעלה מ-15 שנים וביצענו מספר רב של פעולות הדברה בשביל התושבים.
לפניכם טבלה המציגה חלק מאותן פעולות הדברה שביצענו ומחיר כל שירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה ברחובות:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת נמלים בבית קפה ברחובותהדברת הנמלים בוצעה על פיזור פיתיונות ג'ל במקומות אסטרטגיים במטבח בית הקפה ובכניסות אליו.350 ₪
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים ברחובותלוכד העכברים הגיע לדירה במהירות ביצע סריקה קצרה בדירה, איתר את העכבר מתחת לאחד הרהיטים בסלון ולכד אותו.450 ₪
הדברת זבובונים בבית פרטי ברחובותההדברה בוצעה על ידי ריסוס הבית בחומר הדברה מיוחד נגד מעופפים.350 ₪

מה חשוב לדרוש בעת הגעה של חברת הדברה ברחובות?

ביצוע הדברה ברחובות מחייב אתכם להזמין חברת הדברה מקצועית. נכון, היום ניתן לבצע הדברה גם באופן עצמאי באמצעות תכשירים שונים, אך אין מדובר בהדברה אפקטיבית לאורך זמן רב. בעת הזמנה של חברת הדברה חשוב ביותר לדרוש את הדברים הבאים:

בקשו לראות את תעודת המדביר: בבואכם להזמין חברת הדברה בקשו לראות את תעודת המדביר. חשוב ביותר להתעקש ולראות כי אכן המדביר נושא עמו תעודת הדברה בתוקף והוא בקיא בסוגי ההדברה השונים והמזיקים השונים.

שימוש בחומרי הדברה מותרים לפי החוק: שימו לב היום התקנים מותרים לחברות הדברה לעשות שימוש בחומרי הדברה הכוללים חומרים בטוחים לשימוש ואינם מזיקים הן לבני האדם והן לבעלי החיים.

אחריות על ביצוע ההדברה: נוסף על זאת, חשוב ביותר לוודא כי החברה מעניקה אחריות על ביצוע הדברה. משמעות האחריות היא כי החברה עומדת מאחורי ביצוע ההדברה ויש ביכולתם של המדבירים בחברה לסייע לכם במידת הצורך במסגרת תקופת האחריות ללא תשלום נוסף.

איך תמנעו ממזיקים להגיע לבית שלכם?

אחת הטעויות הגדולות ביותר של אנשים שמזמינים חברת הדברה היא להזמין את החברה בדקה ה90 על מנת לכבות שריפות. הדברה ברחובות אשר נעשית בזמן ולא בדקה ה90 תבטיח כי לא תראו מזיקים לתקופה ארוכה ולכן כדאי להקדים תרופה למכה ולהזמין את חברת ההדברה כמה שיותר מוקדם.

חשיבות טיפול מונע על ידי חברת ההדברה: ביצוע הדברה בכל שנה יאפשר לכם לנשום עמוק ולדעת כי לא תראו מזיקים לתקופה ארוכה. כאשר מדובר על הדברת תיקנים למשל, ההמלצה היא לבצע את ההדברה בתחילת האביב בין החודשים מרץ- מאי ולא לחכות עד אמצע הקיץ אז ניתן להבחין ברמת נגיעות גדולה של תיקנים.

בעיות במבנה הצנרת: ייתכן כי הסיבה לרמת הנגיעות הגבוהה של המזיקים היא בעיה בצנרת. לצורך כך, הזמנת מדביר מקצועי תסייע לכם. מדביר מומחה בתחום יוכל להסביר לכם מה בדיוק הבעיה על מנת לדחות את ההופעה של המזיקים השונים.

הדברה טבעית: דרך נוספת לדאוג לצמצום המזיקים היא הדברה טבעית. אם יש לכם בחצר הבית חתולים, הרי מדובר במדבירים אשר ישמחו לבצע את עבודת ההדברה במהירות רבה. החתולים יאתרו עבורכם את המקקים, העכברים והנחשים.

מתי יש צורך בביצוע הדברה נוספת?

ביצעתם הדברה ברחובות ואתם מתלבטים האם יש צורך בהדברה נוספת? אם ביצעתם הדברה לפני עונת הקיץ, הרי אין צורך בביצוע הדברה נוספת. הדברה אחת לשנה מספיקה על מנת לטפל בבעיית המזיקים השונים. שימו לב, ישנם מקרים בהם יש צורך לחזור על ביצוע ההדברה במקרה של הופעת פשפשים או עכברים בתדירות גבוהה. במקרים הנ"ל יש צורך להזמין שוב את חברת ההדברה לצורך הדברת פשפשים או עכברים נוספת.

במקרה של הדברה נוספת, הרי החברה לא תגבה מכם תשלום אלא ההדברה תתבצע במסגרת תקופת האחריות. כך או אחרת, אם אתם מתלבטים, הרי חשוב ביותר לתת לחברת הדברה מקצועית לבחון את רמת הנגיעות ולהחליט בהתאם. אם מדובר בעכבר אחד שראיתם, הרי אפשר ללכוד אותו באמצעות מלכודות שונות ואין צורך בביצוע הדברה חוזרת אלא ניתן לבצע לכידה תוך שימוש באמצעים מתאימים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה ברחובות

כמובן, אנו מספקים ריסוס נגד נמלים יחד עם אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים.

מחיר הדברות ברחובות נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום. במקרים של קריאה בלילה תתכן תוספת.

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו ברחובות, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום