לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בפתח תקווה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בפתח תקווה

נמאס לכם ממזיקים שמטרידים אתכם בבית ובחצר? מחפשים דרך להיפטר מהם אחת ולתמיד? אנחנו כאן בשבילכם. אצלנו בפסט-קונטרול תוכלו למצוא בין שירותינו גם שירותי הדברה בפתח תקווה. אנו מספקים אחריות בסיום כל הדברה ביחד עם שירותי איכותי ומקצועי שמבטיח לכם להיפטר מהמזיקים לצמיתות.

במידה ואתם מתגוררים באזור פתח תקווה והבחנתם במזיקים שונים, ההמלצה היא לא לנסות ולהיפטר מהם באופן עצמאי באמצעות שיטות לא יעילות אשר לא יסייעו לכם להיפטר מהם אחת ולתמיד,  אלא להסתייע בשירות של חברת הדברה מקצועית לצורך הדברה בפתח תקווה אשר תכלול שימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

מחפשים חברה מקצועית להדברה בפתח תקווה? זה המקום
אחריות בכתב בסיום כל הדברה
מטפלים בכל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בפתח תקווה להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה בפתח תקווה

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בפתח תקווה

אצלנו בפסט-קונטרול תוכלו למצוא את כל סוגי ההדברות והלכידות לכל מקום בארץ, אנו מספקים גם שירותי הדברה בפתח תקווה. המדבירים שלנו ביצעו פעולות הדברה רבות בפתח תקווה לאורך השנים ועדיין אנו מקבלים פניות רבות מצד תושבי פתח תקווה לשירותי הדברה בעיר מהדברת מזיקים ועד לוכד נחשים. 

יצרנו למענכם טבלה המציגה פעולות הדברה נפוצות בפתח תקווה, אופן ההדברה ומחיר השירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בפתח תקווה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הרחקת יונים בבניין בפתח תקווההרחקת היונים בוצעה על ידי התקנת רשת מונופילמנט מתקדמת במסתור הכביסה של הבניין, לאחר מכן גם ביצענו ניקוי וחיטוי במקום.1,500 ₪
לכידת נחש בשטח פתוח בפתח תקווהדווח לנו על נחש בשטח פתוח בפתח תקווה, לוכד הנחשים הגיע מהר למקום, איתר את הנחש ולכד אותו.500 ₪
הדברת צרעות בחצר בית ספר בפתח תקווהההדברה בוצעה בשעות הערב על ידי ריסוס הקן בחומר הדברה, לאחר מכן עקר המדביר את הקן מהמקום.450 ₪
הדברת נמלים בחצר בית פרטי בפתח תקווההדברת הנמלים בוצעה על ידי פיזור פיתיונות גרגירים בחצר הבית, פיתיונות אלו מרעילים את הנמלים ואת המלכה ובכך מפרקים את הקן.350 ₪
הדברת תיקנים במסעדה בפתח תקווההדברת התיקנים בוצעה על ידי ריסוס חומר מיוחד ללא ריח נגד תיקנים בפינות המסעדה ובכניסות אליה.400 ₪
הדברת פשפשי מיטה בדירת 4 חדרים בפתח תקווההדברת פשפשים על ידי שימוש בקיטור חום למיטה, אבקות לשקעי החשמל וריסוס חומר הדברה מיוחד לשאר הבית.5,000 ₪

הדברה באזור פתח תקווה כוללת טיפול במזיקים שונים

העיר פתח תקווה מהווה מוקד מרכזי להופעה של מזיקים שונים אשר יש לטפל בהם באמצעות חברת הדברה מקצועית. בראשית דרכה  פתח תקווה הוקמה בתור מושבה חקלאית, כאשר השילוב בין חקלאות ובני אדם הוביל להתרבות המזיקים השונים.  ההדברה באזור פתח תקווה כוללת הדברת מזיקים שונים החל מנחשים ועד יתושים.

קבלת אחריות על ביצוע העבודה

בבואכם להזמין שירותי הדברה בפתח תקווה קיימת חשיבות עליונה לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום אשר המדבירים יעניקו לכם אחריות על ביצוע העבודה. מדבירים מקצועיים  יבחרו להבין לעומק את מקור הבעיה ואז לעסוק במציאות פתרון מתאים אשר יוביל להרחקת המזיקים.

הדברת חולדות ועכברים בעיר פתח תקווה

בשל העובדה כי כיום עדיין ניתן למצוא פרדסים ואזורים חקלאיים בעיר אשר מהווים את מקור מושבם של המזיקים השונים, יש חשיבות לטפל בבעיה. הדברת חולדות ועכברים זה עסק למקצוענים בלבד. כיום ישנן שיטות הדברה שונות לטובת טיפול בחולדות ועכברים. כך לדוגמה המדביר יכול להשאיר מלכודות אשר תפקידן הוא לנטר את הפעילות של העכברים והחולדות ולשים שום למזיקים.

מתגוררים בבניין משותף? חשוב מאד לבצע תחזוקה של חדר האשפה

במידה ואתם מתגוררים בבניין משותף ,קיימת חשיבות רבה לבצע תחזוקה של חדר האשפה אשר כוללת בין היתר פינוי האשפה במועד וסגירת חדר האשפה במטרה למנוע ריחות לא נעימים. סמוך לעונת הקיץ יש חשיבות רבה להזמין שירותי הדברה על מנת למנוע הופעה של מזיקים כאשר הטמפרטורות מתחילות לטפס. בחירת חברת הדברה מקצועית ובה מדבירים בעלי ניסיון בהדברה של חדרי אשפה תעניק שקט נפשי.

חברת הדברה מקצועית תציע לכם מענה מקיף

אין ספק כי העיר פתח תקווה נחשבת לאחת הערים בהן ניתן למצוא מגוון רחב של בעלי מקצוע ובין היתר חברות הדברה רבות. עם זאת, בעת בחירת חברת הדברה יש חשיבות עליונה להיות ממוקדים ולבחור את החברה אשר תעניק מענה מקיף ותציע פתרונות מקצועיים ואיכותיים במסגרת טיפול במזיקים השונים.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים הדברה ירוקה

בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים מעדיפים להזמין שירותי הדברה ירוקה. הכוונה היא להדברה באמצעות חומרים אורגניים או טבעיים וכמו כן שימוש במלכודת טבעיות. במסגרת הדברה ירוקה בעיר פתח תקווה ניתן לרסס אזורים שונים בבית באמצעות חומרי הדברה הכוללים תערובות ריסוס המכילות הדברה ירוקה ולא חומרים כימיים בכמות גבוהה.

מדביר מקצועי ידע לשלב בין שיטות השונות

נציין כי מדביר מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום ידע לשלב בין שיטות ההדברה השוות ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר אשר תחזיק מעמד זמן רב ותאפשר לעשות שימוש בחומרים בטיחותיים לסביבה ולבעלי החיים. על מנת לא לגלות כי הזמנתם מדביר שאינו מקצועי יתר על המידה, יש לדרוש ממנו להציג תעודת אחריות על ביצוע העבודה וכך לדעת כי יש אל מי לפנות במידת הצורך.

שירותי הדברה מקצועיים מטעם מדבירים בעלי הסמכות ורישיונות לביצוע ההדברה

עוד פרמטר חיוני בעת הזמנת חברת הדברה בעיר פתח תקווה הוא חשיבות הרישיונות וההסמכות אשר יש למדבירים. ביצוע עבודה על ידי מדביר מוסמך יאפשר לכם לדעת כי בחרתם איש מקצוע אשר לו ניסיון רב בתחום.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בפתח תקווה

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

אנו מספקים את שירותינו בפתח תקווה כבר למעלה מ-15 שנה, במהלך תקופת פעילותינו בעיר סייענו פעמים רבות ללקוחותינו להיפטר מבעיות המזיקים בסביבתם.

כמובן, אנו מספקים את שירותינו לכל סוגי הלקוחות, פרטיים עסקיים ומוסדיים.

לוכד חולדות בפתח תקווה
לוכד חולדות בפתח תקווה
לוכד נחשים בפתח תקווה
לוכד נחשים בפתח תקווה
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום