לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בעפולה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בעפולה

יש לכם מזיקים שמטרידים אתכם בחצר, בבית או בעסק? מחפשים דרך להיפטר מהם אחת ולתמיד? אנחנו כאן עם שירות הדברה לכל סוגי המזיקים בסביבתכם. אצלנו בפסט-קונטרול תוכלו למצוא בין שירותינו גם שירותי הדברה בעפולה. אנו מספקים שירות איכותי ומקצועי שמבטיח לכם להיפטר מהמזיקים לצמיתות עם אחריות בסיום כל הדברה. תתקשרו, אתם לא תתחרטו!

הדברה בעפולה מתבצעת על מנת למגר את הופעת המזיקים השונים. חברת הדברה מקצועית מבצעת את העבודה תאפשר לכם להמשיך לחיות בשגרה ללא כל חשש מפני היתקלות עם מזיקים שונים. אם אתם מתגוררים בבניין משותף- ישנם מספר דברים שעליכם לדעת.

מחפשים חברה מקצועית להדברה בעפולה? זה המקום
אחריות בכתב בסיום כל הדברה
מטפלים בכל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בעפולה להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה בעפולה

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בעפולה

בפסט-קונטרול תוכלו למצוא את כל סוגי ההדברות והלכידות. אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ, בנוסף אנחנו מספקים גם שירותי הדברה בעפולה. המדבירים שלנו ביצעו פעולות הדברה רבות בעיר לאורך השנים ועדיין אנו מקבלים פניות רבות מצד התושבים לשירותי הדברה בעיר להדברת על סוגי מזיקים.

יצרנו למענכם טבלה המציגה פעולות הדברה נפוצות בעיר, אופן ההדברה ומחיר השירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בעפולה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
לכידת נחש בחצר בעפולהלוכד הנחשים הגיע במהירות למקום המדובר ולכד את הנחש.500 ₪
הדברה ירוקה נגד נמלים במסעדה בעפולהההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר הדברה ירוק נגד נמלים. 350 ₪
הדברת יתושים בבית בעפולההדברת היתושים בוצעה על ידי ריסוס החצר בחומר הדברה ירוק נגד יתושים.350 ₪

הדברה בבניין משותף בעפולה

מגורים בבניין משותף מצריכים מהדיירים לדאוג לנראות של הבניין. במסגרת הדאגה לבניין חשוב ביותר לבצע הדברה בעפולה. בשל העובדה כי מדובר בבניין משותף ישנן מספר פעולות אשר חשוב ביותר לבצע על מנת שההדברה תעבור על הצד הטוב ביותר:

עדכון כל הדיירים בנוגע להדברה: טרם ביצוע ההדברה, יש לעדכן את כל הדיירים לגבי ביצוע ההדברה במטרה לא לאפשר מחדל בטיחותי אלא לשמור על בריאותם של הדיירים. 

כדאי לתלות שלטי אזהרה: יתרה מכך, חשוב ביותר לתלות שלטי אזהרה במקומות שונים בבניין כמו למשל מעלית, לובי או בתיבות הדואר. 

שליחת הודעה לכל הדיירים: נוסף על זאת, כדאי לעדכן את כל הדיירים בבניין לגבי ההדברה. חשוב ביותר לשלוח הודעה יום לפני ההדברה על מנת שכל הדיירים יהיו מעודכנים.

האם יש צורך בהצגת רישיון במסגרת הרחקת יונים?

יונים מהוות מטרד משמעותי – היונים מביאות עימן מחלות שונות וגורמות ללכלוך רב בבית, מה שמצריך ניקיון איכותי. ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע הרחקת יונים על ידי חברת הדברה בעפולה. חברה הדברה מקצועית תגיע אליכם על מנת לבצע הרחקה של יונים בצורה מקצועית. 

חשיבות רישיון: נשאלת השאלה האם יש צורך ברישיון לצורך הרחקה של יונים? התשובה היא כן. לצורך פעולת הרחקת יונים על מרחיק יונים להחזיק ברישיון לביצוע עבודה בגובה. בשנים האחרונות ניתן להבחין בחוק אשר מחייב כל איש מקצוע המבצע עבודה בגובה להחזיק ברישיון. 

תנאי לקבלת הרישיון: על מנת להחזיק ברישיון, על מרחיק יונים לעבור קורס בפיקוח ממשלתי ולהצטייד באישור על מנת לבצע את ההרחקה בצורה המקצועית והטובה ביותר.

בחירת אמצעי הרחקה מתאים: מרחיק יונים בעל רישיון לעבודה בגובה יבחר את שיטת ההרחקה המתאימה ביותר, בין אם מדובר על שימוש בדוקרנים או בין אם מדובר על שימוש בשיטה אחרת.

איך לבחור מדביר מקצועי?

בחירת מדביר מקצועי לצורך ביצוע הדברה בעפולה זאת משימה חשובה ביותר. בשנים האחרונות ניתן לקרוא לא מעט על מקרים בהם הבחירה במדביר התגלה כבחירה לא נכונה וכתוצאה מכך נגרם נזק משמעותי.  

ישנם מספר פרמטרים אשר חשוב להביא בחשבון במסגרת בחירה של מדביר:

קבלת רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה: מדביר מקצועי יהיה איש מקצוע אשר עבר בהצלחה את המבחנים וקיבל רישיון לביצוע הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. כאשר המדביר קיבל את הרישיון הוא יהיה חלק ממאגר המדבירים וכך תדעו כי מדובר באיש מקצוע לכל דבר. 

אילו סוגי הדברה הוא רשאי לבצע: שימו לב, לא כל מדביר רשאי לבצע את כל סוגי ההדברות. טרם הזמנתו אליכם, יש לוודא כי ביכולתו לבצע את סוג ההדברה הדרוש- בקשו ממנו להציג את הרישיון שלו ועל גבי הרישיון תוכלו לראות אילו סוגי הדברה הוא רשאי לבצע. 

קבלת אחריות על ביצוע ההדברה: יתרה מכך, מדביר מקצועי יעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה. במקרה של רמת נגיעות גבוהה הוא יגיע למקום לצורך ביצוע הדברה נוספת. תקופת האחריות אינה קבועה אלא משתנה בהתאם לסוגי המזיקים השונים. 

בחירת אמצעי ההדברה המתאים ביותר: נוסף על זאת, מדביר מקצועי ידע לבחור את אמצעי ההדברה המתאים ביותר בהתאם לסוגי המזיקים השונים במטרה לבצע את ההדברה בהצלחה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בעפולה

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות עומד על כחצי שעה.

אנו מספקים את שירותינו בעפולה כברשנים רבות, במהלך התקופה בעיר סייענו פעמים רבות ללקוחותינו להיפטר מבעיות המזיקים בסביבתם.

כמובן, אנו מספקים את שירותינו לכל סוגי הלקוחות, פרטיים עסקיים ומוסדיים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום