לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בעכו

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בעכו

גיליתם שיש לכם אורחים לא רצויים במרחב? מצאתם מזיקים בבית או בעסק ואתם לא יודעים מה לעשות?  עכשיו יש פתרון מוכח! שירותי הדברה בעכו מטעם חברת פסט-קונטרול הם השירותים המקצועיים והאמינים ביותר שתוכלו למצוא באזור. בין אם מדובר על חולדות, עכברים ואפילו תיקנים או אם אתם מעוניינים בהדברה ביולוגית או ירוקה, מדביר מנוסה ומוסמך יגיע אליכם הביתה ויפתור את הבעיה. הזמינו עכשיו שירותי הדברה בעכו של חברת פסט-קונטרול.

עולם ההדברות כולל לא מעט חברות הדברה. בעת ביצוע הדברה בעכו אתם זקוקים למקצוענים אמתיים- חברה אשר לה ניסיון רב בתחום הדברת מזיקים שונים, לרבות ידע רב. חברה מקצועית תאפשר לכם לדעת כי בחרתם את החברה הטובה ביותר.

מחפשים הדברה בעכו? זה המקום בשבילכם
אחריות בכתב הניתנת בסיום כל הדברה
הדברות נגד כל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בעכו להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה בעכו

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בעכו

כשחברת פסט-קונטרול מבצעת עבודה בעכו את יכולים להיות בטוחים שההדברה או הלכידה תתבצעה בצורה המקצועית והמשתלמת ביותר שתוכלו לקבל. אנחנו מספקים שירותי הדברה מכל הסוגים בכל חלקי עכו. בין אם נתקלתם בפרעושים במיטה ובין אם אתם זקוקים להדברה מקיפה בעסק, שירות הדברה בעכו נמצאים לרשותכם. המדבירים שלנו יגיעו אליכם במהירות ויספקו לכם את כל פתרונות ההדברה במקצועיות ובאדיבות.

לפניכם טבלה המציגה חלק מאוסף פעולות ההדברה שביצענו בעכו ומחיריהן:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בעכו:אופן ההדברה:מחיר השירות:
ריסוס תיקנים בדירת מרתף בעכומדביר מוסמך הגיע לדירה וביצע סריקות בבית כדי לבדוק היכן צריך לרסס את התיקנים ועד כמה נגוע המקום. האזור רוסס בביטחה. 400 ₪
ריסוס בעכו נגד פשפשים בבית פרטינמצאו פשפשים במרחב ובעיקר בספות האירוח. האזור רוסס מפשפשים ולאחר זמן מה כבר ניתן היה לחזור לבית.450 ₪
הדברת טרמיטים בבית בעכוהמדביר נקרא על ידי בעל הבית. מדובר היה על מבנה ישן והיה צריך לרסס את כל אזור המשקופים כדי למגר את הבעיה.2000 ₪

מה כוללת הדברת תיקנים בדירת 2 חדרים בעכו?

הדברה בעכו בדירת 2 חדרים כוללת הזמנת חברת הדברה מקצועית ובה צוות מדבירים מנוסים מהשורה הראשונה לצורך ביצוע ההדברה.

חברה מקצועית תבצע את הפעולות הבאות טרם ביצוע ההדברה:

סוג התיקן: נהוג להבחין בין 2 סוגי תיקנים: 1. תיקן אמריקאי בעל כנפיים המגיע מהביובים ברוב המקרים וניתן לראותו בעיקר בעונת הקיץ. 2. תיקן גרמני: התיקן הגרמני נפוץ בעיקר במקומות חמים ולחים כמו מטבחים וניתן לראותו בכל השנה. מדביר מקצועי מטעם חברת הדברה ידע לזהות את סוג התיקן טרם ביצוע הדברה על מנת לבחור את ההדברה המתאימה ביותר.

בחירת סוג ההדברה: בחירת סוג ההדברה תכלול התייחסות למספר סוגי הדברה: 1. הדברה כימית: שימוש בחומרי הדברה רעילים לצורך ביצוע ההדברה. 2. הדברה ירוקה: שימוש בתמציות צמחים לצורך ביצוע ההדברה.

יומן הדברה מפורט: לאחר ביצוע ההדברה, חברת הדברה תעניק יומן הדברה ובו פירוט אודות החומרים השונים אשר נעשה בהם שימוש.

האם כלבים נשארים בבית בביצוע הדברה בעכו?

בשל נוכחות המזיקים בחיינו קיימת חשיבות רבה לביצוע הדברה בבית. כאשר ההדברה נעשית בצורה מקצועית על ידי חברת הדברה מנוסה התוצאה היא שדרוג רמת החיים ללא מזיקים שונים.

לשאלה הכלבים יכולים להישאר בבית בעת ביצוע הדברה, התשובה היא לא. יש להוציא את הכלבים למשך 24 שעות ביממה ולהחזירם לאחר ביצוע הדברה. חשוב ביותר לעדכן את המדביר לגבי נוכחות של בעלי חיים בבית. כאשר תעדכנו את המדביר לגבי הימצאות של כלבים בבית הוא יאמר לכם כיצד לנהוג תוך כמה זמן ניתן להחזיר את הכלבים לדירה. חשוב ביותר להוציא את הכלבים מהדירה על מנת לא להגיע למצב ובו הם עשויים ללקק את חומרי ההדברה וכתוצאה מכך לחטוף הרעלה.

שימו לב, בבואכם להזמין חברת הדברה מקצועית חשוב ביותר לערוך עם החברה שיחה מקדימה וליידע את החברה לגבי הימצאות של כלבים בבית וכך המדבירים יוכלו לעדכן אתכם בפרטים ולבחור את שיטת ההדברה המתאימה ביותר. גם אם אתם בוחרים לבצע הדברה כימית עבור הדברת תיקנים, אין לכם מה לחשוש כי הכלבים לא יהיו נוכחים בבית במסגרת ההדברה ולכן מדובר בשיטת הדברה בטוחה.

איך מתבצעת התקנת רשת להרחקת יונים בעכו?

במידה ואתם סובלים ממזיקים שונים כמו יונים, קיימת חשיבות רבה להרחיק את היונים. היונים גורמות נזקים שונים כגון לכלוך וגם מעבירות שורה ארוכה של מחלות ולכן חשוב ביותר להזמין מרחיק יונים. שירות הדברה בעכו יכלול בין היתר הרחקה של יונים באמצעות שיטות שונות. אחת השיטות היא התקנת רשת להרחקה של יונים.

בהשוואה לשיטות ההרחקה האחרות, מדובר בשיטה הומנית יותר אשר מטרתה להרחיק  את היונים מהאזור בלי לגרום להם פגיעה. שימו לב, רק מרחיק יונים בעל רישיון לעבודה בגובה יורשה להתקין רשת במקומות גבוהים ולכן חשוב ביותר לבקש ממנו להציג רישיון לעבודה בגובה לצורך ההתקנה.

ההתקנה כוללת מספר שלבים:

בחירת הרשת: רוב המתקינים יעשו שימוש בקשת מסוג פוליאתילן הנחשבת חזקה ועמידה בהשוואה לרשתות אחרות.

עבודה מחושבת: במסגרת ההתקנה על המתקין להביא בחשבון את תנאי השטח והמקום בו מעוניינים לבצע את ההתקנה.

ציוד מקצועי: נוסף על כך, חשוב ביותר לעשות שימוש בציוד מקצועי לצורך התקנה איכותית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בעכו

אנחנו מבצעים הדברה ביולוגית, הדברה ירוקה והדברה כימית. על פי העדפת הלקוח והערכת המדביר המוסמך יוחלט על סוג ההדברה המתאים למקרה.

השירות בפסט קונטרול מתבצע לאורך כל שעות היממה וזמן ההגעה הממוצע של מדביר מטעמנו, בעיר עכו, הוא כחצי שעה מזמן הזמנת השירות. 

כאשר מגיע מדביר בעכו מטעם חברת פסט קונטרול קודם מתבצעת הערכה. ההערכה כוללת את סוג הנחש המדובר, את גודל השטח, וכמובן את שיטת הלכידה. 

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום