לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה במודיעין

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה במודיעין

מחפשים מדביר שיבצע אצלכם בבית או בעסק הדברה נגד נמלים? זקוקים להדברת מכרסמים או מזיקים בדחיפות? הגעתם למקום הנכון בשבילכם. שירות הדברה במודיעין של חברת פסט-קונטרול מבוצע על ידי מדביר מנוסה ומוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה. הדברה עם שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. הזמינו עכשיו מדביר במודיעין דרך חברת פסט-קונטרול.

מזיקים בבית אינם מהווים אורחים נעימים במיוחד. מזיקים הנמצאים בקירות, ארונות מטבח ועוד עשויים לגרום נזקים שונים ולכן חשוב ביותר להזמין הדברה במודיעין. רק כאשר תזמינו הדברה מטעם חברה מקצועית תדעו כי ההדברה בוצעה על הצד הטוב ביותר למען הבריאות שלכם.

מחפשים הדברה במודיעין? זה המקום בשבילכם
אחריות בכתב הניתנת בסיום כל הדברה
הדברות נגד כל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות במודיעין להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה במודיעין

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות במודיעין

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים  את כל סוגי שירותי הדברה עבור תושבי מודיעין מכבים-רעות. אם נתקלתם בחולדה בעסק ובין אם אתם זקוקים להדברה דחופה בבית או בחצר, שירות הדברה במודיעין נמצא לרשותכם. שירות זה מבוצע על ידי המדבירים של חברת פסט-קונטרול שיגיעו אליכם במהירות ויספקו לכם את כל פתרונות ההדברה.

לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות ההדברה שביצענו במודיעין בזמן האחרון ומחיר כל שירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה במודיעין:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת נדלים בבית פרטי במודיעיןהדברת נדלים על ידי ריסוס הבית בחומר הדברה מיוחד נגד זוחלים.400 ₪
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים במודיעיןלוכד העכברים הגיע לדירה במהירות ביצע סריקה קצרה בדירה, איתר את העכבר מתחת לאחד הרהיטים בסלון ולכד אותו.450 ₪
הדברת נמלים בבית קפה במודיעיןהדברת הנמלים בוצעה על פיזור פיתיונות ג'ל במקומות אסטרטגיים במטבח בית הקפה ובכניסות אליו.350 ₪

מה כוללת הדברת עש המזון?

אמנם עש המזון אינו מהווה סכנה לבני אדם או חיות המחמד בבית, אבל הוא עשוי להזיק למזון אותו אתם מאחסנים בארונות המטבח. ברגע בו יש לכם מזון נגוע בעש, כדאי לזרוק את המזון, זאת במטרה למנוע מתקפת עש. הדברה במודיעין של אש המזון אשר תעשה על ידי חברה מקצועית תאפשר לכם לדעת כי לא תראו עש בסביבת המטבח. 

ההדברה כוללת מספר שלבים אשר נציג אותם כעת:

בדיקה יסודית של המטבח: בשלב הראשון יש בדיקה יסודית של המטבח על מנת לראות האם יש אריזות חשודות. במידה ואתם מבחינים באריזות חשודות, הרי ההמלצה היא לזרוק את המזון. בדיקה יסודית במטבח תאפשר לזהות האם יש עש במקום.

הצבת מלכודת: בשלב הבא, יש להציב מלכודת אשר תגרום ללכידת עש. נוסף על זאת, ניתן להציב גם מלכודת דבק אשר כוללת פרומון אשר מושך את העש. 

הדברה: בשלב הבא, המדביר יבצע הדברה במקום  על מנת לחסל את כל העש באמצעות תכשיר ייעודי הכולל רעל ואינו גורם נזק לבני אדם.

איך אפשר לבצע הדברה במודיעין עם חיות מחמד?

יש לכם חיות מחמד בבית ואתם צריכים לבצע הדברה במודיעין? שימו לב, במידה ויש לכם כלבים או חתולים בבית, ההמלצה היא להוציא את בעלי החיים מהבית למשך 24 שעות על מנת לא לאפשר להם להיחשף לחומרי ההדברה. 

שמירה על בעלי החיים: כאשר תוציאו את בעלי החיים מהבית, כך לא תגרמו להם סכנה ותהיה לכם האפשרות לדעת כי שמרתם עליהם ולא חשפתם אותם לחומרי הדברה הכוללים רעלים. 

היוועצות עם חברת הדברה: נוסף על זאת, כדאי להתייעץ עם חברת הדברה על מנת לקבל מידע לגבי הדברה בבית והנוכחות של בעלי החיים.

איך יודעים כי מדובר במדביר מקצועי?

בעיר מודיעין ניתן למצוא לא מעט חברות הדברה ולכן חשוב ביותר להקפיד ולמצוא מדביר מקצועי. הדברה במודיעין אשר תתבצע על ידי חברה מקצועית תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי בחרתם את המדביר המתאים.

לשאלה כיצד תוכלו לזהות כי מדובר במדביר מקצועי, הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם:

רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה: מדביר מקצועי יהיה איש מקצוע אשר בבעלותו רישיון מטעם החברה להגנת הסביבה. טרם הזמנת המדביר, דרשו ממנו להציג את הרישיון. על גבי רישיון ההדברה מצויין אילו עבודות הוא מבצע.

פירוט אודות חומרי ההדברה: נוסף על זאת, לאחר ביצוע הדברה, מדביר מקצועי יעניק לכם דוח מפורט אודות חומרי ההדברה השונים. כאשר הוא יעניק לכם את הדוח, תדעו מהם החומרים בהם הוא עשה שימוש.

הסבר לגבי ההדברה: יתרה מכך, מדביר מקצועי יעניק לכם הסבר לגבי ההדברה כגון מתי יש לצאת מהבית ומתי אפשר לחזור לבית לאחר ההדברה, האם אפשר לשטוף את הרצפה לאחר ההדברה. 

המלצות על השירות: מדביר מקצועי יהיה איש מקצוע אשר זכה לקבלת המלצות רבות מטעם לקוחות קודמים. על מנת לבחור את המדביר המקצועי ביותר, חשוב להתייעץ עם לקוחות קודמים על מנת לקבל מידע רב. כאשר תאספו מידע רב, הרי יהיה לכם האפשרות לבחור את המדביר הטוב ביותר. כאשר זה נוגע להימצאות של מזיקים בבית, חשוב ביותר לא להתפשר אלא לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר.

שאלות ותשובות בנושא הדברה במודיעין

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו במודיעין והסביבה, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר הדברה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום, יש לנו מחירים מיוחדים לתושבי מודיעין.

הדברה ירוקה זו הדברה שנעשה בה שימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמחים ומכילים פירוטראידים, אנו עושים בחומרים אלו שימו בכל רחבי בארץ.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום