לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בכרמיאל

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בכרמיאל

אתם גרים בכרמיאל ויש לכם בעיות עם מזיקים בבית? המזיקים בסביבתכם מטרידים את מנוחתכם ואתם לא יודעים איך לטפל בהם? חברת פסט-קונטרול כאן לשירותכם עם פתרונות מתקדמים לטיפול בכל בעיות המזיקים. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכרמיאל, השירותים שלנו מבוצעים על ידי מדבירים מנוסים ומקצועיים אשר מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה לבצע את כל סוגי ההדברה והלכידה. הזמינו עכשיו שירותי הדברה בכרמיאל דרך חברת פסט-קונטרול ותשכחו מהמזיקים.

מעוניינים לבצע הדברה בכרמיאל? כיום תמצאו שלל חברות הדברה אך מבין החברות השונות חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית ביותר. אין ספק כי בחירה של חברה מקצועית ואיכותית תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי בחרתם את החברה הנכונה ביותר.

זקוקים להדברה בכרמיאל? הגעתם למקום הנכון
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה
כולל אחריות בכתב הניתנת בסיום ההדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכרמיאל להיפטר מהמזיקים בבית ובעסק.הדברה בכרמיאל

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בכרמיאל

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים את כל שירותי ההדברה לתושבים בעיר כרמיאל ובסביבתה, מהדברת מזיקים ביולוגית ועד ללכידת חולדות ועכברים, המדבירים שלנו יגיעו לכל כרמיאל בכדי לסייע לתושבים להיפטר מהמזיקים בסביבת הבית או העסק. אנחנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בעיר כבר למעלה מ-15 שנים וביצענו מספר רב של פעולות הדברה בכרמיאל.
לפניכם טבלה המציגה חלק מאותן פעולות הדברה שביצענו לאורך השנים ומחיר כל שירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בכרמיאל:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת חדקונית הדקל במסעדה בכרמיאלההדברה בוצעה על ידי החדרת חומר נגד חדקונית הדקל לשלושת קודקודי העצים. 600 ₪
לכידת נחש בגינת עסק בכרמיאללוכד הנחשים הגיע לעסק ולכד את הנחש לאחר סריקה קצרה.500 ₪
הדברת פשפשי מיטה בדירת 3 חדרים בכרמיאלהדברת פשפשים על ידי שימוש בקיטור חום למיטה, אבקות לשקעי החשמל וריסוס חומר הדברה מיוחד לשאר הבית.3,500 ₪

מה כוללת השיחה המקדימה עם מדבירים בכרמיאל?

הדברה בכרמיאל בין אם מדובר בבית פרטי או בין אם מדובר בבית עסק מחייבת אתכם להיות עם היד על הדופק ולערוך שיחה מקדימה עם מדבירים. כאשר תערכו שיחה מקדימה עם המדבירים, תהיה לכם האפשרות לדעת בדיוק את כל הפרטים וגם לעדכן אותם בפרטים חשובים. הנה מספר דגשים חשובים בביצוע השיחה:

ציינו האם יש לכם ילדים קטנים או בעלי חיים בדירה: חשוב ביותר לציין בפני חברת ההדברה האם יש לכם בבית ילדים קטנים או בעלי חיים.  שימו לב, יש הבדל בין תינוק קטן לבין תינוק גדול וכן יש הבדל בין גורים לבין בעלי חיים גדולים יותר. חברת הדברה מקצועית תיקח לתשומת לב את כל הפרטים השונים על מנת לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר.

ציינו אילו מזיקים מיועדים להדברה: זאת ועוד, יהיה עליכם לציין אילו מזיקים מיועדים להדברה- האם מדובר בתיקנים או שמא האם מדובר בנמלים.

חומרי הדברה: כיום קיימים חומרי הדברה שונים ומשונים ולכן חשוב ביותר לדעת באילו חומרים חברת ההדברה תעשה שימוש ומהן ההשלכות.

חזרה לבית לאחר ההדברה: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחון את משך החזרה הביתה לאחר ההדברה. חשוב ביותר לשאול את המדבירים לאחר כמה זמן ניתן לשוב הביתה.

מה חשוב לעשות טרם הדברה בכרמיאל?

ישנן מספר פעולות אשר חשוב ביותר לבצע טרם הדברה בכרמיאל:

לבדוק את רמת הנגיעות: במקרה של רמת נגיעות נמוכה, הרי ייתכן והמדבירים יוכלו לבצע הדברה רק במקום אחד בבית ולא לבצע הדברה בכל הבית. מכאן, חשוב ביותר בשיחה המקדימה לעדכן את המדבירים לגבי הבעיה.  

איטום כל החפצים: בין אם יש לכם בעלי חיים בבית או תינוק, חשוב להקפיד על איטום כל החפצים ולסגור את החפצים בקופסה סגורה.

להכניס את החפצים לאזור ניטרלי: ההמלצה היא להכניס את החפצים לאזור ניטרלי על מנת לא לגרום להם נזקים במסגרת ההדברה.

סריקה של האזור: כדאי לבצע סריקה מקיפה של האזור על מנת לוודא כי לא שכחתם חפצים שונים ויש לכם אפשרות לאחסן את החפצים הרחק מהמקום בו תתבצע ההדברה.

איך להפחית את החשיפה לחומרי הדברה?

אין ספק כי חשיפה לחומרי הדברה אינה חשיפה נעימה במיוחד. עם זאת, ישנן מספר פעולות אשר ניתן לעשות על מנת להפחית את החשיפה לחומרי הדברה במסגרת הדברה בכרמיאל:

מודעה לגבי ביצוע הדברה: על המדביר לתלות בכניסה לבניין מודעה המודיעה על הדברה במקום. כאשר ההדברה מתבצעת בחדר המדרגות ובביוב על המדביר לעדכן את הדיירים על מנת שתהיה לכם האפשרות להיערך בהתאם ולדעת כמה שעות אליהם  לא לצאת מהבית על מנת לא להיות חשופים לחומרי הדברה.

מידע לגבי חומרי ההדברה: חשוב ביותר לדעת כמה שיותר פרטים על חומרי ההדברה.  טרם ההדברה שאלו את המדביר לגבי חומרי ההדברה השונים. בסיום ההדברה על המדביר להשאיר לכם יומן הדברה מפורט ובו מידע לגבי חומרי ההדברה השונים.

הקפידו להישמע להוראות של המדביר: נוסף על זאת, חשוב ביותר להקפיד ולהישמע להוראות של המדביר. ככל שתשמעו להוראות של המדביר, כך תהיה לכם האפשרות לא להיות חשופים לחומרי הדברה ותהיו רגועים ובטוחים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בכרמיאל

כמובן, אנו מספקים בכרמיאל ובכל הארץ אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו, כולל הדברת נמלים.

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות בכרמיאל מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר הדברה בעיר נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום המיועד.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום