ֿ
לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה ביבנה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה ביבנה

זקוקים באופן מיידי לחברת הדברה מקצועית שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים או המכרסמים בסביבתכם? רוצים לבצע הדברה מקצועית בבית או בבית העסק? פסט-קונטרול כאן לשירותכם. אנחנו מספקים שירותי הדברה ביבנה לכל סוגי המזיקים. שירותי ההדברה שלנו מבוצעים על ידי מדבירים מנוסים ומקצועיים אשר מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה לבצע את כל סוגי ההדברה והלכידה. הזמינו עכשיו שירותי הדברה ביבנה דרך חברת פסט-קונטרול ותשכחו מהמזיקים.

נתקלתם במזיקים בבית ואתם זקוקים לביצוע הדברה ביבנה? חשוב ביותר לוודא כי אתם מזמינים חברת הדברה מקצועית ואיכותית אשר תבחר את חומרי ההדברה האיכותיים ביותר. כאשר צוות מדבירים מנוסה יבצע את ההדברה תוכלו לשים סוף לפחדים שלכם.

זקוקים להדברה ביבנה? הגעתם למקום הנכון
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה
כולל אחריות בכתב הניתנת בסיום ההדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות ביבנה להיפטר מהמזיקים בבית ובעסק.הדברה ביבנה

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות ביבנה

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים את כל שירותי ההדברה לתושבים בעיר יבנה, מהדברת מזיקים ביולוגית ועד ללכידת חולדות ועכברים, המדבירים שלנו יגיעו לכל מקום בעיר בכדי לסייע לתושבי יבנה להיפטר מהמזיקים בסביבת הבית או העסק. אנחנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בעיר כבר למעלה מ-15 שנים וביצענו מספר רב של פעולות הדברה ביבנה.
לפניכם טבלה המציגה חלק מאותן פעולות הדברה שביצענו ומחיר כל שירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה ביבנה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת נמלים בדוכן פלאפל ביבנהההדברה בוצעה על ידי פיזור ג'לים במטבח הדוכן ופיזור פיתיונות גרגירים מסביב לדוכן.400 ₪
לכידת עכבר בבית קפה ביבנההעכבר הסתתר באחת מפינות המטבח, לוכד העכברים הגיע למקום ולכד אותו במהירות, לאחר מכן הציב מלכודות במקומות אסטרטגיים.650 ₪
הדברת חדקונית הדקל בעסק ביבנההדברת חדקונית הדקל בוצעה על ידי הגמעת 3 עצי דקל בעזרת חומר מיוחד נגד חדקונית הדקל.850 ₪

איך תדעו באילו חומרים בוצעה הדברה ביבנה?

במידה וראיתם מזיקים בדירה הרי יש לבצע הדברה ביבנה על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.  בבואכם לבחור חברת הדברה, חשוב ביותר לבצע תחקיר מקיף על מנת לוודא כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר. אחד הדברים החשובים ביותר במסגרת בחירת חברת הדברה הוא לדעת מהם חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש. 

במידה ומדובר בהדברה כימית, הרי המדביר יעשה שימוש בחומרים רעילים ואילו כאשר מדובר על הדברה ירוקה המדביר יעשה שימוש בחומרים המופקים מתמציות של צמחים. כך או אחרת, חשוב ביותר לוודא כי אתם יודעים מה כוללים החומרים. כיצד תדעו מהם החומרים?

המדביר צריך להשאיר לכם יומן הדברה: במסגרת ההדברה, המדביר צריך להשאיר לכם יומן הדברה ובו פירוט אודות חומרים שונים. מדביר מקצועי יקפיד להשאיר לכם את יומן ההדברה בסיום ההדברה וכך תהיו בטוחים מהם החומרים.

שם התכשיר: במסגרת כתיבה של יומן ההדברה על המדביר לרשום את שם התכשיר בו הוא עשה שימוש.

שם החומר הפעיל כולל ריכוז: נוסף על זאת, המדביר יכתוב פרטים לגבי שם החומר הפעיל כולל ריכוז החומר. 

סוג המזיק: המדביר יציין את סוג המזיק כך למשל האם מדובר בתיקנים או שמא מדובר בנמלים. 

שם המדביר כולל חתימה: במסגרת יומן ההדברה, המדביר יכתוב את שמו כולל חתימה. 

שימו לב, כאשר המדביר לא השאיר לכם יומן הדברה, הרי חשוב ביותר ליצור עימו קשר על מנת לקבל את יומן ההדברה ולדעת בדיוק באילו חומרים נעשה שימוש.

מתי אפשר לשטוף את הרצפה לאחר ההדברה?

הדברה ביבנה אשר בוצעה בבית מחייבת אתכם לדעת מתי ניתן לשטוף את הרצפה לאחר ההדברה. לצורך קבלת התשובה, ישנם מספר דברים חשובים אשר כדאי לדעת:

שימוש בחומרי הדברה: לשאלה מתי יהיה ניתן לשטוף את הרצפה, יהיה עליכם לדעת באילו חומרים המדביר עשה שימוש. חשוב ביותר לשאול את המדביר לגבי חומרים השונים על מנת שתדעו מתי לשטוף את הרצפה ולא תעשו זאת מוקדם מדי וכך ההדברה תהיה אפקטיבית ותוכלו לנשום לרווחה כי לא תראו מזיקים לתקופה ארוכה.

המתנה של מספר ימים: שימו לב, כאשר מדובר על הדברת תיקנים למשל, ההמלצה היא להמתין מספר ימים עד לשטיפה של הרצפה.

הדברה בדירה חדשה- כל מה שחשוב לדעת

בשעה טובה עברתם לדירה חדשה? מעבר לדירה חדשה נחשב לסיטואציה מרגשת ביותר. במסגרת מעבר לדירה חדשה חשוב ביותר לדאוג לנושא ההדברה. הדברה ביבנה בדירה חדשה תתבצע על ידי חברה מקצועית בתחום אשר תקפיד למסור לכם הנחיות מדויקות באשר לביצוע ההדברה על מנת שההדברה תתבצע בצורה אפקטיבית. מהן ההנחיות?

הרימו את כל החפצים מהרצפה: אם התחלתם העברה של חפצים שונים לדירה ואתם מעוניינים לבצע הדברה, הרי חשוב ביותר להרים את כל החפצים מהרצפה. כאשר תאספו את כל החפצים מהרצפה, יהיה ניתן לבצע הדברה בצורה טובה. 

הקפידו לפתוח את החלונות: נוסף על זאת, חשוב ביותר להקפיד ולפתוח את החלונות על מנת לדאוג לאוורור מתאים. 

הקפידו לנקות את השיש טרם ההדברה: יתרה מכך, חשוב ביותר להקפיד ולנקות את השיש לפני ביצוע ההדברה ולא להשאיר שאריות מזון אשר עשויות לעודד את בואם של מזיקים שונים לבית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה ביבנה

כמובן, אנו מספקים ביבנה גם אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו.

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות ביבנה מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר הדברה ביבנה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום המיועד.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום