לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בטבריה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בטבריה

מחפשים חברת הדברה מקצועית שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים והמכרסמים באזור טבריה? רוצים לבצע הדברה בבית או בעסק ולא יודעים למי לפנות? פסט-קונטרול כאן לשירותכם. אנחנו מספקים שירותי הדברה בטבריה לכל סוגי המזיקים. שירותי ההדברה שלנו מבוצעים על ידי מדבירים מנוסים ומקצועיים אשר מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה לבצע את כל סוגי ההדברה. הזמינו עכשיו שירותי הדברה בטבריה דרך חברת פסט-קונטרול ותשכחו מהמזיקים.

כאשר יש לכם חיית מחמד בבית או תינוק קטן, אין ספק כי החשש מפני הדברה בטבריה הוא מובן מאליו. הדברה אשר מבוצעת על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תאפשר לכם לנשום לרווחה ולדעת כי מדובר בחברה מקצועית אשר עושה שימוש בחומרי הדברה איכותיים.

זקוקים להדברה בטבריה? הגעתם למקום הנכון
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה
כולל אחריות בכתב הניתנת בסיום ההדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בטבריה להיפטר מהמזיקים בבית ובעסק.הדברה בטבריה

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בטבריה

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים את כל שירותי ההדברה לתושבי טבריה וסביבת הכנרת. מהדברת מזיקים ירוקה ועד ללכידת עכברים ונחשים, המדבירים שלנו יגיעו לכל מקום בעיר בכדי לסייע לתושבי טבריה להיפטר מהמזיקים בסביבת הבית או העסק. אנחנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בעיר כבר למעלה מ-15 שנים וביצענו מספר רב של פעולות הדברה בסביבה.
לפניכם טבלה המציגה חלק מאותן פעולות הדברה שביצענו בטבריה ומחיר כל שירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בטבריה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת תיקנים בבית קפה בטבריההמדביר הגיע לבית הקפה וביצע ריסוס נגד תיקנים עם חומרים ירוקים.350 ₪
הדברת זבובונים בבית פרטי בטבריהההדברה בוצעה על ידי ריסוס הבית בחומר הדברה מיוחד נגד מעופפים.350 ₪
הדברת נמלים במלון בטבריההדברת הנמלים בוצעה על פיזור פיתיונות ג'ל במקומות אסטרטגיים במטבח המלון וגם בכניסות אליו.350 ₪

איזה סוג רישיון צריך על מנת לבצע הדברה בדירה בטבריה?

הדברה בטבריה מחייבת אתכם להזמין חברת הדברה מקצועית ובה צוות מדבירים מוסמכים אשר להם רישיון הדברה בתוקף. 

כאשר מדבירים יציגו בפניכם רישיון תוכלו לדעת כי הם ביצעו את הפעולות הבאות:

עברו בהצלחה מבחנים: על צוות המדבירים לעמוד בהצלחה במבחנים העיוניים והמעשיים מטעם המשרד להגנת הסביבה על מנת להתחיל לעבוד בתור מדבירים. 

ניתן למצוא שם שמם במאגר של המשרד להגנת הסביבה: זאת ועוד, ניתן למצוא את שמם של המדבירים באתר של המשרד להגנת הסביבה. באתר הנ"ל תמצאו מאגר ובו שמות המדבירים המוסמכים לבצע הדברה. רגע לפני שאתם מזמינים מדבירים, חשוב ביותר להיכנס למאגר על מנת לבחון את ההיצע ולראות האם המדבירים אשר הזמנתם נמצאים ברשימה. שימו לב, במידה והמדבירים אינם נמצאים ברשימה, הרי הם אינם מדבירים מורשים. 

רמות היתרים: לפי החוק יש רמות שונות של היתרים ולכן חשוב ביותר לבחון איזה היתר יש לחברת ההדברה המגיעה לבצע הדברה בדירה שלכם. כך לדוגמא מדביר המבצע הדברה בדירות יחזיק אישור אשר מקנה לו לבצע הדברה בדירות, משרדים ושטחים בהם ניתן למצוא עד 16 אנשים.

האם יש צורך ברישיון הרחקת יונים?

יונים מהוות מטרד משמעותי העברת מחלות וגם בשל העובדה כי היונים מביאות איתן לכלוך רב. בשל כך, חשוב ביותר לנקוט בפעולה לבצע הדברה בטבריה. לפי החוק, אין להדביר את היונים אלא לבצע הרחקה. רק חברת הדברה מקצועית תדע לבצע את ההרחקה בצורה הטובה ביותר על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרה ולא לראות יונים בסביבה שלכם. כאשר אתם בוחרים חברת הדברה לביצוע הרחקת יונים, חשוב ביותר לוודא כי החברה מחזיקה ברישיון. 

ביצוע עבודה בגובה: על מנת לבצע עבודת הרחקת יונים בגובה, חשוב ביותר להחזיק ברישיון. לפי החוק, על מרחיקי יונים המטפסים לגובה על מנת להרחיק את היונים להיות בעלי רישיון לעבודה בגובה. 

עמידה במבחנים בהצלחה: על מנת להציג רישיון לעבודה בגובה על מרחיקי היונים לעבור בהצלחה מבחנים בפיקוח ממשלתי. כאשר אתם שוכרים את השירות של מרחיקי יונים, הרי חשוב ביותר לוודא כי המרחיקים בעלי רישיון.

מה אפשר לעשות כאשר יש מגע עם חומרי הדברה?

בשנים האחרונות ניתן לקרוא על מקרים רבים בהם אנשים אשר ביצעו הדברה נחשפו לחומרי הדברה וכתוצאה מכך מצאו את עצמם מאושפזים בבית החולים.  אין ספק כי חשיפה לחומרי הדברה עשויה להיות מסוכנת ולהותיר חותם אשר בא לידי ביטוי בתסמינים שונים כמו קשיי נשימה.

ישנם מספר דברים אשר אפשר לעשות כאשר באים במגע עם חומרי הדברה וכעת נפרט:

מידע אודות חומרי ההדברה: הדברה בטבריה מחייבת אתכם להיות מעודכנים בכל הפרטים השונים ולדעת בדיוק מה כוללים חומרים שונים. במידה והתינוק שלכם נחשף לחומרי הדברה, הרי חשוב ביותר לרחוץ אותו במהירות ולבקש מצוות המדבירים הסבר מפורט על חומרי ההדברה. 

מקרה של הרעלה חמורה: שימו לב, אם התרחשה הרעלה חמורה, חשוב ביותר למהר לפנות לקבלת טיפול רפואי.

יש להישמע להוראות של חברת ההדברה: נוסף על זאת, חשוב ביותר להישמע להוראות של חברת ההדברה. כאשר מדובר בחברת הדברה מקצועית, הרי החברה ביצעה הדברות רבות בעבר.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בטבריה

כמובן, אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים בטבריה ולכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו.

מחיר הדברה נקבע בעיקר לפי סוג החומר בשימוש, גודל השטח המרוסס ורמת נגיעות התיקנים במקום.

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה בטבריה.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום