לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בחיפה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בחיפה

מחפשים חברת הדברה מקצועית שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים בסביבתכם? רוצים לבצע הדברה בבית או בעסק? פסט-קונטרול כאן לשירותכם. אנחנו מספקים שירותי הדברה בחיפה לכל סוגי המזיקים. שירותי ההדברה שלנו מבוצעים על ידי מדבירים מנוסים ומקצועיים אשר מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה לבצע את כל סוגי ההדברה. הזמינו עכשיו שירותי הדברה בחיפה דרך חברת פסט-קונטרול.

אנשים זקוקים לביצוע הדברה בחיפה על מנת לא למצוא מזיקים שונים בדירה כמו למשל מכרסמים או מזיקים נוספים כמו תיקנים. טרם ביצוע ההדברה, חשוב ביותר להכיר את חומרי ההדברה השונים על מנת לבחור את החומרים המתאימים ביותר.

זקוקים להדברה בחיפה? הגעתם למקום הנכון
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה
כולל אחריות בכתב הניתנת בסיום ההדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בחיפה להיפטר מהמזיקים בבית ובעסק.

הדברה בחיפה

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בחיפה

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים את כל שירותי ההדברה לתושבי חיפה, מהדברת מזיקים ירוקה ועד ללכידת עכברים ונחשים, המדבירים שלנו יגיעו לכל מקום בעיר בכדי לסייע לתושבי חיפה להיפטר מהמזיקים בסביבת הבית או העסק. אנחנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בעיר חיפה כבר למעלה מ-15 שנים וביצענו מספר רב של פעולות הדברה בחיפה.
לפניכם טבלה המציגה חלק מאותן פעולות הדברה שביצענו בחיפה ומחיר כל שירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בחיפה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
לכידת עכברים במחסן עסק בחיפהלוכד העכברים הגיע ולכד 2 עכברים, לאחר מכן הוסיף והציב תיבות האכלה בשטח המחסן.600 ₪
פינוי פגר עכבר בדירה בחיפההמדביר הגיע לדירה וביצע סריקה לאיתור הפגר, לאחר שאיתר אותו בתעלת האוורור, פינה אותו וביצע ניקוי וחיטוי במקום.500 ₪
הרחקת יונים ממרפסת שמש בחיפההיונים קיננו במרפסת השמש והטרידו את דיירי הבית, הרחקת היונים התבצעה על ידי התקנת פסי דריכה חשמליים על מעקה המרפסת.1,600 ₪
לכידת נחש בגינת עסק בחיפהלוכד הנחשים הגיע לעסק ולכד את הנחש לאחר סריקה קצרה.500 ₪
הדברת פשפשי מיטה בדירת 3 חדרים בחיפההדברת פשפשים על ידי שימוש בקיטור חום למיטה, אבקות לשקעי החשמל וריסוס חומר הדברה מיוחד לשאר הבית.3,500 ₪
הדברת חדקונית הדקל במסעדה בחיפהההדברה בוצעה על ידי החדרת חומר נגד חדקונית הדקל לשלושת קודקודי העצים. 600 ₪

הדברה בחיפה לקראת מעבר לדירה חדשה

כניסה לדירה חדשה נחשבת לסיטואציה מרגשת ביותר ויש להתכונן לכך היטב. במסגרת ההכנות לכניסה לדירה חדשה, כדאי לבצע הדברה של מזיקים שונים על מנת לשמור על אורח חיים נקי ללא מזיקים. 

רגע לפני כניסה לדירה חדשה יש חשיבות רבה לבצע הדברה בחיפה. כעת נמנה את הסיבות השונות: 

הקדימו תרופה למכה: חשוב ביותר להקדים תרופה למכה ולבצע הדברה כדי לא לראות כמות גדולה של תיקנים או נמלים בבית. ככל שתקדימו תרופה למכה, כך לא תמצאו את עצמכם חיים עם מזיקים שונים. 

אין צורך להתפנות מהדירה:  רגע לפני הכניסה לדירה חדשה, אתם יכולים להזמין הדברה בראש שקט בידיעה כי אתם לא צריכים לפנות את הדירה.

אילו סוגי הדברות ניתן למצוא?

רגע לפני הזמנת חברת הדברה בחיפה חשוב ביותר להבחין בין סוגי ההדברות השונות. כיום ניתן למצוא שפע של מזיקים כמו תיקנים או נמלים. לכל מזיק יש הדברה המיועדת עבורו וחומרי הדברה אשר מטרתם היא לחסל את המזיקים השונים.  חשוב ביותר להזמין חברת הדברה מקצועית ומומחית בתחום על מנת לבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר.  מדביר מקצועי ובעל ניסיון רב יבצע סקירה מקיפה של אמצעי ההדברה השונים במטרה לבחור את אמצעי ההדברה הטוב ביותר. 

הדברה כימית: הדברה כימית משמעותה שימוש ברעלים לצורך הדברה של מזיקים שונים כמו תיקנים. לאחר ביצוע ההדברה חשוב ביותר להישמע להוראות של המדביר לגבי שעת החזרה לדירה וקיימת חשיבות רבה להקפיד על אוורור המקום. 

הדברה אלקטרונית: בשנים האחרונות ניתן למצוא גם הדברה אלקטרונית אשר מטרתה להרחיק מזיקים שונים כמו למשל יונים או מזיקים אחרים. מדובר על הדברה אשר במסגרתה נעשה שימוש בגלי קול הגורמים הפרעה למזיקים השונים השומעים את גלי הקול ומסתלקים מהמקום. 

הדברה ירוקה: משמעות המונח ירוק הוא שימוש בחומרים מהטבע. מדובר בחומרים המתפוגגים במהירות גבוהה ואינם מותירים נזק. החומרים מיועדים לשטחים קטנים ומבוססים על בסיס צמחי כמו למשל קבוצת פירוטראידים. 

הדברה ביולוגית: נוסף על כך, ניתן לראות גם בשנים האחרונות הדברה ביולוגית הנעשית ללא שימוש בחומרי הדברה אלא בהתערבות בהליך הביולוגי.

הדברה באמצעים טבעיים

בשנים האחרונות ניתן למצוא גם מגוון חומרי הדברה טבעיים. ניתן לרכוש את החומרים השונים בחנויות המציעות ציוד לבית. הנה מספר פתרונות טבעיים: 

עלי דפנה וציפורן: נוסף על כך, ניתן לעשות שימוש בעלי דפנה וציפורן על מנת להרחיק חרקים שונים. 

חומץ: אם אתם מעוניינים להרחיק תיקנים, הרי חשוב ביותר לשים חומץ ברצפה. כאשר תשימו חומץ לא תראו תיקנים. 

מנטה: על מנת להרחיק מכרסמים כמו חולדות, אפשר לשים מנטה. פיזור מנטה באזור של השירותים ימנע הופעה של מכרסמים. 

כך או אחרת, על מנת להבטיח הדברה איכותית חשוב ביותר לקרוא לשירות של חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. חברת הדברה מקצועית תבצע את ההדברה תוך הקפדה על כללי בטיחות ושימוש בחומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בחיפה

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר הדברה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום.

כמובן, אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו.

לוכד נחשים בחיפה
לוכד נחשים בחיפה
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום