לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בחולון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בחולון

זקוקים למדביר מקצועי בחולון שיפתור לכם בעיות מזיקים או מכרסמים? מחפשים חברת הדברה שמספקת שירותי הדברה בחולון? אנחנו בפסט-קונטרול כאן בשביל לטפל בכל הבעיות שלכם, אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותי הדברה ולכידה המבוצעים על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון. בסיום שירות ההדברה גם ניתנת אחריות בכתב כי הבעיה תיפטר. אז הזמינו עכשיו שירותי הדברה בחולון.

הדברה בחולון המבוצעת על ידי חברה מקצועית בתחום תאפשר לכם לא לראות מזיקים לתקופה ארוכה. כאשר מדובר על חברה מקצועית הפועלת ברישיון ועושה שימוש בחומרים איכותיים ,התוצאה תהיה הדברה באיכות גבוהה חברה מקצועית תדע לבצע את כל סוגי ההדברות בהצלחה רבה.

צריכים הדברה בחולון? זה המקום בשבילכם
מגוון סוגי הדברות לטיפול בכל סוגי המזיקים
אחריות בכתב בסיום כל הדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים ביחס לשוק ההדברה
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בחולון להיפטר מהמזיקים בסביבתם.הדברה בחולון

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בחולון

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים שירותי הדברה בפריסה ארצית וגם שירותי הדברה בחולון. כל סוגי ההדברה והלכידה לכל סוגי המזיקים והמכרסמים. המדבירים שלנו ביצעו כבר אלפי עבודות הדברה באזור חולון ואנו מכירים היטב את הסביבה והמזיקים השונים. 
יצרנו בשבילכם טבלה המכילה פעולות הדברה נפוצות בחולון, כמו גם את אופן ההדברה ומחיר השירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בחולון:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת נמלים במסעדהבחולוןהדברת הנמלים בוצעה על פיזור פיתיונות ג'ל במקומות אסטרטגיים במטבח המסעדה ובכניסות אליה.350 ₪
לכידת עכבר בדירה קטנה בחולוןלוכד העכברים הגיע לדירה במהירות ביצע סריקה קצרה בדירה, איתר את העכבר מתחת לאחד הרהיטים בסלון ולכד אותו.450 ₪
הדברת זבובונים בבית בחולוןההדברה בוצעה על ידי ריסוס הבית בחומר הדברה מיוחד נגד מעופפים.350 ₪

מהם חומרי ההדברה אשר חברה מקצועית תעשה בהם שימוש?

הדברה בחולון אשר נעשית על ידי חברה מקצועית בתחום תאפשר לכם לא לראות מזיקים לתקופה ארוכה. חברת הדברה מקצועית ומוסמכת לביצוע הדברה תעשה שימוש במספר חומרים בהתאם לסוג ההדברה:

הדברה ירוקה: במקרה של הדברה ירוקה, חברה מקצועית תבחר לעשות שימוש בחומרים המופקים מתמציות של צמחים ואינם מזיקים לבעלי חיים ובני אדם וניתן לבצע את ההדברה בשטחים קטנים. השימוש בחומרים הנ"ל יהיה באישור המשרד להגנת הסביבה וכך תהיו בטוחים כי מדובר בחומרים המותרים לשימוש.

הדברה כימית: חברת הדברה תבחר לעשות שימוש בחומרים הכוללים רעלים לטובת הדברה של מזיקים כמו תיקנים למשל ומזיקים אחרים.

שימו לב, חברת הדברה מקצועית תגיע למקום, תבחן את רמת הנגיעות ואת סוג המזיקים ורק לאחר מכן תחליט מהי שיטת ההדברה המתאימה ביותר ותבצע בחירה משוכלת של החומרים.

כמה זמן כלבים צריכים להיות מחוץ לבית במסגרת ההדברה?

יש לכם כלב בבית ואתם מעוניינים לבצע הדברה? רבים חוששים מכך ואינם יודעים כיצד להתנהל במקרה בו יש בעל חיים בבית ולכן חשוב ביותר ליידע את חברת ההדברה באשר לנוכחות של הכלב בבית ולהמתין להוראות מצד החברה.

הדברה בחולון לרבות הדברה ירוקה והדברה כימית מחייבת אתכם להוציא את הכלב מחוץ לבית על מנת לא לגרום להיחשף לחומרי ההדברה השונים ולהזדקק לטיפול רפואי.

הוצאה של הכלב מחוץ לבית למספר שעות: לשאלה לכמה זמן עליכם להוציא את הכלב מחוץ לדירה, התשובה היא למספר שעות ,זאת במטרה לא לאפשר לכלב ללקק את החומרים השונים וכך לגרום לו נזק ולפגוע באיכות ההדברה. כאשר תוציאו את הכלב מחוץ לבית לכמה שעות, תהיו בטוחים כי ההדברה תתבצע בצורה הטובה ביותר ללא כל חששות.

מסירת כל המידע באשר לביצוע ההדברה: חברת הדברה מקצועית תעניק לכם מידע מפורט בנושא על מנת לאפשר לכם להתארגן כמה ימים לפני ההדברה ולהוציא את הכלב מחוץ לבית. כאשר יהיה לכם את כל המידע הדרוש, תוכלו להיות בטוחים כי ההדברה תתבצע בהצלחה רבה ולא תראו מזיקים שונים בסביבה בשל הדברה מוצלחת.

האם חברת הדברה מבצעת הדברה בשעות הלילה?

ראיתם תיקנים או עכברים בשעת לילה ואתם מתלבטים האם הדברה בחולון אפשרית לביצוע גם בשעות הלילה? התשובה היא כן, בהחלט. חברה מקצועית תעניק שירותי הדברה גם בשעות הלילה. ישנם מקרים מסוימים בהם תדרשו להזמין את החברה דווקא בשעות הלילה:

מזיקים פעילים בעיקר בלילה: ישנם מזיקים שונים אשר ניתן לראותם פעילים בשעות הלילה כמו תיקנים או עכברים. על מנת למנוע מהם להמשיך ולהגיע לסביבה שלכם בשעות הלילה, זה הזמן ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית אשר תגיע לביצוע הדברה גם בשעות הלילה.

גרימת נזקים לדירה: במקרה של עכברים אשר עשויים לכרסם כל אביזר שהם רואים בדרך, חשוב ביותר למהר וליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית לצורך ביצוע הדברה בשעת לילה.

חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום תגיע אליכם בשעת לילה מאוחרת לביצוע הדברה באמצעות חומרים מאושרים מטעם המשרד להגנת הסביבה ותדאג להעניק לכם יומן הדברה מפורט אשר כולל את שמות החומרים בהם נעשה שימוש במסגרת ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בחולון

כמובן גם להדברת תיקנים אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים, כמו לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו.

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו בחולון, זמן ההגעה הממוצע עומד על כחצי שעה.

אנו מספקים בחולון את כל שירותי ההדברה הקיימים בשוק ההדברה כיום ללא יוצא מן הכלל.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום