לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בהרצליה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בהרצליה

גיליתם מזיקים בבית או בעסק ואתם לא יודעים מה לעשות? אתם מעוניינים בהדברה ביולוגית או ירוקה? שירותי הדברה בהרצליה מטעם חברת פסט-קונטרול הם השירותים המקצועיים והאמינים ביותר שתוכלו למצוא באזור. בין אם מדובר על חולדות, עכברים ואפילו תיקנים, מדביר מנוסה ומוסמך יגיע אליכם להרצליה, ויפתור את הבעיה. הזמינו עכשיו מדביר בהרצליה של חברת פסט-קונטרול.

הדברה בהרצליה מתבצעת על ידי מומחים בתחום. בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי או יש לכם עכברים בעסק ואתם זקוקים לביצוע הדברה, אתם יכולים להזמין חברת הדברה מקצועית וליהנות מראש שקט. חברת הדברה מקצועית תספק לכם שירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר.

מחפשים הדברה בהרצליה? זה המקום בשבילכם
אחריות בכתב הניתנת בסיום כל הדברה
הדברות נגד כל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בהרצליה להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה בהרצליה

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בהרצליה

כשחברת פסט-קונטרול מבצעת עבודה תוכלו לקבל שירותי הדברה מכל הסוגים בכל חלקי הרצליה. בין אם נתקלתם בפרעושים במיטה ובין אם אתם זקוקים להדברה מקיפה בעסק, שירות הדברה בהרצליה נמצא לרשותכם. המדבירים שלנו יגיעו אליכם במהירות ויספקו לכם את כל פתרונות ההדברה במקצועיות ובאדיבות.

לפניכם טבלה המציגה חלק מאוסף פעולות ההדברה שביצענו בהרצליה ומחיריהן:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בהרצליה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
ריסוס תיקנים בדירת מרתף בהרצליהמדביר מוסמך הגיע לדירה וביצע סריקות בבית כדי לבדוק היכן צריך לרסס את התיקנים ועד כמה נגוע המקום. האזור רוסס בביטחה. 400 ₪
הדברת טרמיטים בבית בהרצליההמדביר נקרא על ידי בעל הבית. מדובר היה על מבנה ישן והיה צריך לרסס את כל אזור המשקופים כדי למגר את הבעיה.2000 ₪
ריסוס בהרצליה נגד פשפשים בבית עסקנמצאו פשפשים במרחב ובעיקר בספות האירוח. האזור רוסס מפשפשים ולאחר זמן מה כבר ניתן היה לחזור לעסק.450 ₪

הדברה בהרצליה למקרה חירום

הדברה בהרצליה מתבצעת גם בשגרה כחלק מתוכנית הדברה שנתית על ידי חברת הדברה מקצועית אך גם כחלק ממקרה חירום. שימו לב, אם נתקלתם במכרסמים בשעת לילה מאוחרת ואתם מפחדים לקום בבוקר ולמצוא להקת מכרסמים אצלכם בבית, הרי זה בדיוק הזמן להזעיק את השירות של חברת הדברה מקצועית. 

זמינות 24 שעות: חברת הדברה מקצועית תגיע במקרה חירום בכל שעות היום. בין אם מדובר בשעות הבוקר או בין אם מדובר בשעות הלילה. החברה תגיע עם החומרים הדרושים לביצוע ההדברה במטרה לבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר.

הדברה לכלל האוכלוסיה: בין אם מדובר על בית עסק או על בית פרטי ובו יש מקרה חירום, החברה תגיע עם חומרי ההדברה המתאימים ביותר לביצוע הדברה על הצד הטוב ביותר.  בין אם מדובר באנשי עסקים או אנשים פרטיים, חברת ההדברה תשלח את המדבירים האיכותיים ביותר לביצוע הדברה בצורה הטובה ביותר.

מה יש לעשות אחרי הדברה בהרצליה

לאחר הדברה בהרצליה חשוב ביותר להקפיד על מספר פרמטרים על מנת לשמור על ההדברה לאורך זמן רב. 

בחנו לכמה זמן תקפה האחריות: חשוב ביותר לוודא מול חברת ההדברה כמה זמן תקפה האחריות- האם מדובר על אחריות לשנה או האם מדובר על אחריות לזמן קצר יותר. יש לוודא זאת מול החברה על מנת לדעת כיצד להיערך. 

הנחיות מצד המדבירים לגבי שמירה על האזור: נוסף על זאת, בתום ההדברה החברה תעניק לכם הסבר מפורט לגבי שמירה על הסביבה, לרבות הקפדה על ניקיון או חסימה של פחים, הרחקה של אשפה או מזון.  ההנחיות השונות יסייעו לכם להימנע מהופעה של מזיקים בהמשך והתוצאה תהיה כמות פחותה של מזיקים בתום ההדברה.

מתי אפשר לחזור למקום לאחר ההדברה: נוסף על זאת, חברת ההדברה תעניק לכם הסבר מפורט לגבי מתי אפשר לחזור לבית או לעסק. במקרה של הדברה כימית לצורך הדברה של מזיקים כמו תיקנים, יש להמתין כמה שעות עד לחזרה למקום על מנת לאפשר לחומרי ההדברה להיקלט היטב. 

אוורור: נוסף על כך, חשוב ביותר לדאוג לאיוורור טוב ולהקפיד לפתוח את כל החלונות.

מהי הדברה מקצועית בהרצליה?

בשנים האחרונות אנו שומעים על מקרים רבים בהם אנשים מתחזים למדבירים ומציעים שירותי הדברה. קרו כבר מקרים בהם אנשים הציעו שירותי הדברה ואנשים שילמו על כך מבחינה בריאותית. מכאן, חשוב ביותר לבחור חברה מקצועית. 

בעת הדברה בהרצליה חשוב ביותר להקפיד על הפרמטרים הבאים:

רישיון הדברה בתוקף: חברת הדברה מקצועית תבצע הדברה רק כאשר היא תציג בפניכם רישיון הדברה בתוקף. כאשר החברה תציג לכם רישיון הדברה בתוקף, תדעו כי לצוות החברה יש את הרישיון לביצוע ההדברה. 

היתר לעשות שימוש בחומרי הדברה איכותיים: נוסף על כך, חברת הדברה מקצועית תציג בפניכם היתר לשימוש בחומרי הדברה איכותיים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כאשר החברה תציג את ההיתר, תדעו כי מדובר בחברה מקצועית. 

הנחיות ברורות לאחר ההדברה: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחור חברה אשר מעסיקה צוות מדבירים מקצועי אשר דואג להנחות אתכם בצורה ברורה באשר לפעולות שיש לעשות לאחר ההדברה. רק כאשר אתם מבינים את ההוראות, ההדברה תהיה אפקטיבית. 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בהרצליה

השירות בפסט קונטרול מתבצע לאורך שעות היממה וזמן ההגעה הממוצע של מדביר מטעמנו הוא כחצי שעה מזמן הזמנת השירות. 

כאשר מגיע מדביר מטעם חברת פסט קונטרול קודם מתבצעת הערכה. ההערכה כוללת את סוג הנחש המדובר, את גודל השטח, וכמובן את שיטת הלכידה. 

אנחנו מבצעים הדברה ביולוגית, הדברה ירוקה והדברה כימית. על פי העדפת הלקוח והערכת המדביר המוסמך יוחלט על סוג ההדברה המתאים למקרה.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום