לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בדרום

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בדרום

תושבי הדרום, נמאס לכם ממזיקים שמסתובבים בבית, בחצר ובעסק? מחפשים לוכד נחשים מוסמך ומקצועי שיגיע מהר? אנחנו בפסט-קונטרול מספקים את כל שירותי ההדברה בדרום שתזדקקו להם. אצלנו תוכלו למצוא את כל שירותי ההדברה הקיימים כיום בשוק המבוצעים על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שיגיעו במהירות לכל מקום ויבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר. הזמינו עכשיו הדברה בדרום דרך פסט-קונטרול.

הבית נחשב לסביבה מוגנת עבור רבים. עם זאת, לקראת האביב אנו עשויים לגלות כי יש לנו אורחים בבית בדמות מזיקים שונים כמו נמלים, מכרסמים ותיקנים. על מנת לשמור על אורח חיים בריא ללא מזיקים, חשוב ביותר להיעזר בשירות של הדברה בדרום. הזמנת חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תעניק לכם שקט נפשי וכך תדעו כי  המזיקים לא יפקדו את הבית שלכם.

מחפשים מדביר בדרום? הגעתם למקום הנכון
כל שירותי ההדברה תחת קורת גג אחת
כולל אחריות בכתב 
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בדרום להיפטר מהמזיקים בבית ובעסק.

הדברה בדרום

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בדרום

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים את כל שירותי ההדברה הקיימים כיום בשוק ההדברה בדרום הארץ, אנו מבצעים פעולות הדברה בדרום כבר למעלה מ-15 שנה, לאורך השנים ביצענו פעולות הדברה רבות עבור תושבי הדרום מהדברת מזיקים ירוקה לבית ולעסק ועד לכידת עכברים ונחשים במקרי הצורך.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות ההדברה שביצענו בדרום ומחירי השירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בדרום:אופן ההדברה:מחיר השירות:
לכידת נחש בשטח פתוח בדימונהלוכד הנחשים הגיע במהירות למקום המדובר ולכד את הנחש.500 ₪
הדברת יתושים בחצר בית פרטי בבאר שבעהדברת היתושים בוצעה על ידי ניקוז מקורות המים בחצר הבית ולאחר מכן ריסוס החצר בחומר הדברה ירוק נגד יתושים.350 ₪
הרחקת יונים בבניין בירוחםהיונים היו מקננות במסתור הכביסה של הבניין, הרחקת היונים בוצעה על ידי התקנת רשת מתקדמת במסתור וביצוע חיטוי וניקוי צואת יונים במקום.1,500 ₪
הדברת פשפש המיטה בבית מלון באילתההדברה בוצעה בחמישה מחדרי בית המלון וכללה שימוש בקיטור חום וריסוס חומר הדברה נגד פשפשים.6,000 ₪
הדברה ירוקה נגד נמלים במסעדה בבאר שבעההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר הדברה ירוק נגד נמלים, חומר הדברה זה נספג היטב בקרקע וקוטל את הנמלים. 350 ₪
הדברת מכרסמים במפעל באשדודההדברה בוצעה על ידי הצבת מלכודות האכלה במפעל ומסביב לו.500 ₪

יתרונות הדברה מקצועית בדרום

קיימים יתרונות רבים להזמנת חברת הדברה בדרום וכעת נפרט את היתרונות השונים: 

פתרון כללי לדירה: כאשר אתם בוחרים לבצע הדברה באזור הדרום באמצעות חברת הדברה, חשוב ביותר להבין כי מדובר בפתרון כולל לדירה ולא פתרון זמני. 

הצגת רישיון: כמו כן חברת הדברה מקצועית תציג רישיון הדברה וכך תדעו כי מדובר בחברה מקצועית ולא באנשים חובבנים. ביצוע הדברה חובבנית עשויה לעלות לכם ביוקר לא רק מבחינת המחיר אלא גם מבחינת התוצאה- החרפה במצב הרפואי כתוצאה משימוש בחומרי הדברה לא איכותיים. 

פתרונות למזיקים נוספים: נוסף על הדברת תיקנים או הדברת נמלים, חברת הדברה מקצועית יכולה למצוא לכם פתרונות למזיקים נוספים כמו למשל הרחקת יונים באמצעים שונים כמו למשל רשת או דוקרנים ועוד אמצעים בהתאם לצרכים ומיקום הקן של היונים. 

ביצוע הדברה על ידי מדביר מוסמך: נוסף על זאת, חברת הדברה מקצועית תדאג לשלוח את צוות המדבירים המובילים ביותר בתחום ולא תשלח אנשים חסרי ניסיון שאינם בקיאים בחומרים השונים. מדביר מוסמך יהיה איש מקצוע אשר עבר הסכמה בתחום ועבר בהצלחה את המבחנים השונים במסגרת קורס הדברה.

מהי הדברה אפקטיבית בדרום?

על מנת לבצע הדברה בדרום בצורה אפקטיבית חשוב ביותר להביא בחשבון את הנקודות הבאות: 

שיחה טלפונית: חשוב ביותר להקדים ולשוחח עם המדביר שיחה מקדימה ולהסביר לו איזה מזיקים אתם רואים בבית שלכם או שמא אתם חושדים בהימצאות של מזיקים שונים בבית שלכם. שיתוף המידע עם המדביר יסייע לכם לבחור את חומרי ההדברה המתאימים ביותר. 

נקודות של ריבוי מזיקים: אם ידוע לכם על נקודות שיש בהם ריכוז גבוה של מזיקים, חשוב ביותר לעדכן את המדביר על מנת שתהיה לו האפשרות להתייחס לכך.

איך שומרים על הבריאות במהלך ההדברה בדרום?

במסגרת הדברה בדרום חשוב ביותר להקפיד על שמירה על הבריאות, זאת בשל העובדה כי חומרי ההדברה נחשבים מסוכנים לבני אדם וחיות מחמד ולכן חשוב ביותר לנקוט במספר פעולות: 

מידע על החומרים: חשוב ביותר לבקש מהמדביר פירוט על כל חומרי ההדברה אשר בכוונתו לעשות שימוש. בין אם מדובר בחומרי הדברה ירוקה או בין אם מדובר  על חומרי הדברה כימית, חשוב ביותר לדעת את הרכיבים השונים. 

מידע על הרעלה: אם אתם חוששים כי אחד מבני הבית או בעלי החיים הורעלו כתוצאה מחשיפה של חומרים שונים, חשוב לדעת את כל המידע לגבי התנהגות לאחר הרעלה כולל פינוי לבית החולים. 

בעלי חיים בדירה: במידה ואתם מגדלים בעלי חיים בבית, חשוב ביותר ליידע את המדביר כך שהוא יעניק לכם הוראות מדויקות באשר מה שיש לעשות עם בעלי החיים לפני ואחרי ההדברה. 

בירור לגבי אזור ההדברה: נוסף על זאת, חשוב ביותר לוודא את הפרטים לגבי האזור בו תבוצע ההדברה. 

שטיפת הבית: חשוב ביותר לבדוק כמה זמן אתם צריכים להמתין עד לשטיפה של הבית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בדרום

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

אנו מספקים את כל שירותי ההדברה הקיימים בשוק ההדברה כיום ללא יוצא מן הכלל.

כמובן, אנו מספקים אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום