לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בדימונה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בדימונה

מחפשים הדברת מזיקים ירוקה לבית או לעסק? חברת הדברה מקצועית שתספק לכם פתרון מהמכרסמים בסביבה שלכם? אצלנו תמצאו את כל זאת ועוד. שירות הדברה בדימונה של חברת פסט-קונטרול כולל את כל שירותי ההדברה הקיימים כיום מהדברה ירוקה למזיקים ועד לכידת מכרסמים ונחשים במקום, השירותים שלנו זמינים בכל שעה בכל יום. הזמינו עכשיו שירות הדברה בדימונה ותהינו מפיתרון פשוט ויעיל לבעיות המזיקים שלכם.

גילוי של מזיקים בבית או בחצר אינו נעים במיוחד. אם אתם מעוניינים להיפטר מהמזיקים, הרי הדברה בדימונה היא הפתרון הטוב ביותר. אם אתם רוצים להיפטר מהמזיקים השונים, יש ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית ובה מדבירים בעלי ניסיון רב בתחום.

מחפשים הדברה בדימונה? הגעתם למקום הנכון
אחריות בכתב לכל הדברה
הדברת כל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בדימונה להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה בדימונה
 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בדימונה

אצלנו בחברת פסט-קונטרול מספקים שירותי הדברה בדימונה כבר שנים רבות. מדבירים שלנו ביצעו עבור לקוחותינו תושבי דימונה והסביבה אלפי פעולות הדברה שונות ומגוונות תוך הקפדה על שירות איכותי ואדיב והגעה זריזה לקריאות דחופות מעכשיו-לעכשיו. בנוסף, אנו מספקים אחריות לכל הדברה שתבטיח לכם כי הבעיה תטופל.

לפניכם טבלה הכוללת חלק מפעולות ההדברה שביצענו בדימונה ומחירי השירותים השונים:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בדימונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
ריסוס תיקנים בדירת מרתף בדימונהמדביר מוסמך הגיע לדירה וביצע סריקות בבית כדי לבדוק היכן צריך לרסס את התיקנים ועד כמה נגוע המקום. האזור רוסס בביטחה. 400 ₪
ריסוס בדימונה נגד פשפשים בבית עסקנמצאו פשפשים במרחב ובעיקר בספות האירוח. האזור רוסס מפשפשים ולאחר זמן מה כבר ניתן היה לחזור לעסק.450 ₪
הדברת טרמיטים בבית בדימונההמדביר נקרא על ידי בעל הבית. מדובר היה על מבנה ישן והיה צריך לרסס את כל אזור המשקופים כדי למגר את הבעיה.2000 ₪

איך תשמרו על הבריאות שלכם במהלך הדברה בדימונה?

במסגרת הדברה בדימונה אתם עשויים להיחשף למגוון חומרי הדברה כימיים המזיקים לבריאות.  ביצוע הדברה כימית כולל שימוש בחומרים כימיים בכמות גבוהה עשויים להזיק לבריאות ולכן חשוב ביותר לשמור על הבריאות שלכם על מנת לא להיחשף לחומרים מסוכנים. 

לשאלה כיצד תשמרו על הבריאות שלכם? הנה מספר אפשרויות:

בקשו מהמדביר לעדכן אתכם לגבי חומרי ההדברה: בקשו מהמדביר לעדכן אתכם בנוגע לחומרי ההדברה- בין אם מדובר על הדברה כימית או על הדברה ירוקה חשוב ביותר לדעת מהם המרכיבים השונים. 

העתק של תעודת מדביר: נוסף על כך, חשוב ביותר לבקש מהמדביר העתק של תעודת המדביר שלו על מנת לדעת כי אכן מדובר במדביר מוסמך אשר עבר בהצלחה קורס הדברה.  העתק של תעודת מדביר תאפשר לכם לדעת כי מדובר במדביר מוסמך בעל ניסיון רב אשר לא יגרום לפגיעה בבריאות שלכם.

עדכון המדבירים במסגרת הדברה בחצר

נוסף על ביצוע הדברה בבית, חשוב ביותר לדאוג גם לביצוע הדברה בחצר על מנת למגר את הופעתם של מזיקים שונים ולהבטיח כי לא תראו במקום מזיקים לאורך תקופה ארוכה. מעוניינים לבצע הדברה בחצר הבית על מנת להיפטר מהמזיקים השונים? גם במקרה הזה, חשוב ביותר לא להיות שאננים אלא להקפיד ולעדכן את חברת ההדברה בנוגע להימצאות של קיפודים וחתולים בחצר.

שימו לב, קיפודים וחתולים נחשבים לבעלי חיים מוגנים לפי החוק חל איסור לעשות שימוש בחומרים אשר יגרמו להם להרעלה. מכאן, יש לעדכן את המדבירים במסגרת הדברה בדימונה לגבי בהימצאותם של בעלי החיים לפני ביצוע הדברה. אם חל מקרה ובו בעלי החיים בחצר הורעלו כתוצאה מחשיפה לחומרי ההדברה, הרי חשוב ביותר לקבל מהמדבירים מידע לגבי טיפול בהם על מנת לא להחמיר את המצב הבריאותי שלהם בשל החשיפה לחומרי ההדברה.

מהי הדברה יעילה?

בשנים האחרונות אנו עדים למספר עולה של חברות הדברה. בעת ביצוע הדברה בדימונה החוכמה היא לבחור חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב לצורך הדברה. 

הדברה יעילה תהיה הדברה אשר תכלול את הדברים הבאים:

שימוש בחומרי הדברה בטוחים לשימוש: שימו לב, רק חברה מנוסה בתחום תבצע את ההדברה תוך שימוש בחומרים מותרים לשימוש ולא תעמיד אתכם בפני סכנה העשויה לגרום לכם נזק בריאותי.

ביצוע טיפול מונע: אחת הטעויות של אנשים היא להזמין חברת הדברה רק כאשר יש מזיקים שונים. עם זאת, חברת הדברה מנוסה תגיע אליכם אחת לשנה על מנת לבצע טיפול מונע במטרה לא לראות מזיקים. 

מדבירים בעלי ניסיון רב: שימו לב, כאשר תזמינו חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום, תהיה לכם האפשרות לקבל מידע לגבי בעיות במבנה או בצנרת על מנת לתקן את הבעיות שעשויות לגרום לרמת נגיעות גבוהה של מזיקים בבית או בחצר. 

קבלת אחריות על ההדברה: יתרה מכך, חברת הדברה אשר תבצע הדברה יעילה תוך שימוש בחומרי הדברה מתאימים תדאג להעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה. כאשר החברה תעניק לכם אחריות, תוכלו להזמין שוב את החברה במידה ויש רמת נגיעות גבוהה אשר מצריכה את הגעה של חברת ההדברה פעם נוספת על מנת למגר את הופעת המזיקים השונים בבית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בדימונה

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות הדברת נמלים ללקוחותינו במהירות, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו בדימונה עומד על כחצי שעה.

מחיר הדברת מקקים בדימונה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום.

אנו מספקים בדימונה וגם בפריסה ארצית את כל סוגי השירותים כולל הרחקת חתולים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום