לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בגדרה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בגדרה

יש לכם צורך מיידי בחברת הדברה מקצועית שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים בסביבתכם? אתם רוצים לבצע הדברה מדוייקת בבית ולא יודעים עם מי לדבר? חברת ההדברה פסט-קונטרול כאן איתכם עד שהבעיה תפטר. אנחנו מספקים שירותי הדברה בגדרה לכל סוגי המזיקים. שירותי ההדברה שלנו מבוצעים על ידי מדבירים מנוסים ומקצועיים וניתן לכל סוגי הלקוחות. הזמינו עכשיו שירותי הדברה בגדרה דרך חברת פסט-קונטרול ותשכחו מהמזיקים.

ביצוע הדברה בגדרה בנוכחות בעלי חיים בבית לא חייב להיות משימה בלתי אפשרית. בכתבה הבאה נסביר לכם כיצד להתכונן להדברה בנוכחות בעלי חיים בבית ומה אפשר לעשות במקרה של הרעלה של בעלי חיים. כאשר תזמינו חברת הדברה מקצועית תגיע למקום, תהיו בטוחים כי הדברה בגדרה תתבצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

זקוקים להדברה בגדרה? הגעתם למקום הנכון
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה
כולל אחריות בכתב הניתנת בסיום ההדברה
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בגדרה להיפטר מהמזיקים בבית ובעסק.הדברה בגדרה

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בגדרה

לקוחות מכל הסוגים שזקוקים לשירותי הדברה בגדרה פונים לפסט-קונטרול המספקים את כל שירותי ההדברה לתושבים בעיר. השירותים שלנו כוללים הדברת מזיקים ביולוגית, לכידות חולדות ועכברים ועוד שירותים רבים. המדבירים שלנו יגיעו לכל מקום בעיר בכדי לסייע לתושבי העיר להיפטר מהמזיקים בסביבת הבית או העסק. אנחנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בעיר כבר שנים וביצענו מספר רב של פעולות הדברה בגדרה.
לפניכם טבלה המציגה חלק מאותן פעולות הדברה שביצענו בעיר וסביבתה ומחיר כל שירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בגדרה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הדברת נמלים בפאב בגדרההדברת הנמלים בוצעה על פיזור פיתיונות ג'ל בכניסות ובמקומות אסטרטגיים במטבח הפאב.350 ₪
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים בגדרהלוכד העכברים הגיע לדירה במהירות ביצע סריקה קצרה בדירה, איתר את העכבר מתחת לאחד הרהיטים במקלחת ולכד אותו.450 ₪
הדברת נדלים בבית פרטי בגדרההדברת נדלים על ידי ריסוס הבית בחומר הדברה מיוחד נגד חרקים מרבי רגליים.400 ₪

כיצד מתבצעת הדברה עם בעלי חיים בבית?

יש לכם חתול או כלב בבית? בבואכם להזמין חברת הדברה בגדרה חשוב ביותר להביא בחשבון מספר דברים. כעת נציין לכם את הדברים החשובים שיש להביא בחשבון טרם ביצוע ההדברה:

כדאי להזמין חברת הדברה מקצועית: על מנת להימנע ממצב של הרעלת בעלי חיים כתוצאה מחשיפה לחומרי הדברה, יש חשיבות רבה להזמין חברת הדברה מקצועית.  כאשר תזמינו חברת הדברה מקצועית ובה מדבירים מוסמכים, כך תדעו כי לא תתרחש כל סכנה ובעלי החיים שלכם בטוחים. 

וודאו האם המדביר מעניק לכם יומן הדברה: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחון האם המדביר מעניק לכם יומן הדברה. כאשר המדביר יעניק לכם יומן הדברה, כך תדעו כי מדובר במדביר מוסמך ומקצועי. ביומן ההדברה יהיה תיעוד של כל החומרים שבאמצעותם בוצעה ההדברה.

מתלבטים? מוזמנים להתייעץ עם הוטרינר: אם קיימת התלבטות, הרי ההמלצה היא להתייעץ עם וטרינר על מנת לברר כיצד אפשר להימנע ממצב של הרעלה כתוצאה מחשיפה לחומרים השונים. 

הקפידו להוציא את כל החפצים של בעל החיים מהבית: על מנת לא להגיע למצב בו בעל החיים לא יגיע במגע עם חומרי ההדברה, חשוב ביותר להוציא את כל החפצים של בעל החיים מהבית לרבות שתייה, צעצועים, שמיכות וגם קערת אוכל. 

כדאי לשים לב לבעלי חיים קטנים: במידה ואתם מגדלים בבית בעלי חיים קטנים כמו למשל אוגרים, הרי ההמלצה היא להיזהר כמה שיותר על מנת לא לגרום להם לפגיעה.

מתי תחזרו הביתה לאחר ההדברה?

לשאלה מתי תחזרו הביתה לאחר הדברה בגדרה, הרי אין תשובה חד משמעית אלא התשובה נקבעת בהתאם למספר פרמטרים אשר נציג בפניכם כעת:

סוג החומר בו המדבירים עשו שימוש: החזרה הביתה לאחר ההדברה תלויה בסוג החומרים בהם המדביר עשה שימוש לאחר ההדברה. 

בהתאם לגודל בעל החיים: שימו לב, ככל שבעל החיים שלכם גדול יותר, הרי לא תצטרכו לחשוש מפני החזרה הביתה לאחר ביצוע ההדברה.

בקשו מהמדבירים הסבר מפורט: שימו לב, על חומרי ההדברה  רשום פירוט של חומרים שונים ולכן יש להקפיד ולבקש מהמדבירים הסבר לגבי חומרי ההדברה על מנת לא להגיע למצב בו אינכם יודעים מה כוללים חומרים שונים. 

מתי בעלי החיים יחזרו הביתה: לשאלה מתי בעלי החיים יכולים לחזור הביתה לאחר ההדברה, ההמלצה היא לחכות כמה שיותר, כלומר למעלה מ 10 שעות עד החזרה של בעלי החיים לבית, בייחוד כאשר מדובר על הדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים כימיים.

מהם הסימנים להרעלה של בעלי חיים?

אם יש לכם בעלי חיים בבית ואתם מעוניינים לבצע הדברה בגדרה, הרי אחת הסיטואציות המפחידות ביותר היא הרעלה של בעלי חיים. אף אחד אשר מגדל כלב או חתול לא רוצה להיות עד למצב שבו בעל החיים שלו הורעל כתוצאה מחומרי הדברה ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק לדעת מהם הסימנים להרעלה. כעת נביא בפניכם את הסימנים השונים:

הקאות: כאשר בעל החיים מקיא לעיתים קרובות, זה סימן להרעלה.

רעידות: הבחנתם כי לאחר ההדברה בעל החיים רועד? ייתכן כי הוא נחשף לחומרי הדברה.

שלשולים: הבחנתם כי בעל החיים משלשל לאחר ההדברה? כדאי למהר ולפנות אותו לבית חולים וטרינרי לקבלת טיפול.

מוות: מוות של בעל חיים כתוצאה מחשיפה לחומרי הדברה עשוי להתרחש תוך 24 שעות מהחשיפה לחומרי הדברה.

שימו לב, אם אינכם רוצים לגרום נזק לבעלי החיים שלכם, הרי חשוב ביותר להיעזר בחברת הדברה מקצועית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגדרה

מחיר הדברת תיקנים נקבע בעיקר לפי סוג הנמלים, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום המיועד בגדרה.

כמובן, אנו מספקים בגדרה גם אחריות לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים לכל שירותי ההדברה הסטנדרטית שלנו.

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות בעיר מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום