לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה בגבעתיים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בגבעתיים

מחפשים מדביר שיבצע אצלכם בבית או בעסק הדברה ירוקה? זקוקים להדברת מכרסמים בדחיפות? הגעתם למקום הנכון עבורכם. שירות הדברה בגבעתיים של חברת פסט-קונטרול מבוצע על ידי מדביר מנוסה ומוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה. הדברה עם שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. הזמינו עכשיו מדביר בגבעתיים דרך חברת פסט-קונטרול.

הבחנתם במזיקים בבית? עברתם לדירה חדשה בגבעתיים ואתם מעוניינים לבצע הדברה בגבעתיים? הדברה באמצעות חברה מקצועית תאפשר לכם לומר שלום למזיקים וכך ליהנות מאיכות חיים אשר לא כוללת מזיקים שונים. חברת הדברה מקצועית תכיר את סוגי ההדברות ותגיע מצוידת בכל אמצעי ההדברה השונים.

מחפשים הדברה בגבעתיים? זה המקום בשבילכם
אחריות בכתב הניתנת בסיום כל הדברה
הדברות נגד כל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות בגבעתיים להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה בגבעתיים

 

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות בגבעתיים

אנחנו בפסט-קונטרול מספקים שירותי הדברה מכל הסוגים עבור תושבי גבעתיים, בין אם נתקלתם בחולדה בעסק ובין אם אתם זקוקים להדברה דחופה בבית, שירות הדברה בגבעתיים נמצא לרשותכם. שירות זה מבוצע על ידי המדבירים של חברת פסט-קונטרול שיגיעו אליכם במהירות ויספקו לכם את כל פתרונות ההדברה.

לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות ההדברה שביצענו בגבעתיים ומחיר כל שירות:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בגבעתיים:אופן ההדברה:מחיר השירות:
ריסוס ירוק בדירת 4 חדרים בגבעתייםריסוס חומר ירוק נגד מגוון מזיקים בכל שטח הדירה. חומר זה מרחיק את המזיקים לאלתר.400 ₪
לכידת חולדה במועדון נוער בגבעתייםלוכד החולדות הגיע במהירות למקום ולכד את החולדה.450 ₪
הדברת נמלים בבית קפה בגבעתייםהדברת הנמלים בוצעה על פיזור פיתיונות ג'ל במקומות אסטרטגיים במטבח בית הקפה ובכניסות אליו.350 ₪
ריסוס אורגני נגד ג'וקים בדירת גן בגבעתייםביצענו ריסוס אורגני גנד ג'וקים על ידי ריסוס חומר טבעי ללא ריח בדירה ובכניסות אליה ובכך פתרנו את הבעיה.300 ₪

פרמטרים לבחירת חברת הדברה בגבעתיים

בעיר גבעתיים תמצאו לא מעט חברות הדברה אך בחירת חברת הדברה בגבעתיים תהיה מבוססת על מספר פרמטרים אשר נדגיש כעת: 

ניסיון רב בתחום: חברת הדברה חייבת להיות מנוסה בתחום ההדברה על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. 

מקצועיות: נוסף על זאת חברת הדברה צריכה להכיר את שיטות ההדברה השונות בין אם מדובר על הדברה אלקטרונית או הדברה כימית ולבצע את ההדברה בהתאם לסוג המזיק על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. 

רישיון הדברה: נוסף על זאת, חברת הדברה תהיה מצויידת ברישיון הדברה מקצועי המאפשר לצוות המדבירים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. 

קבלת המלצות: יתרה מכך, חברת הדברה תהיה מצוידת במגוון רחב של המלצות. כאשר החברה תהיה מצויידת בהמלצות שונות תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר.

הדברה לבית עסק בגבעתיים

בעיר גבעתיים ניתן למצוא לא מעט בתי עסק הזקוקים להדברה על מנת לאפשר ללקוחות והעובדים להיכנס למקום ללא חשש. בעיר גבעתיים תמצאו לא מעט בתי עסק כמו בתי קפה אשר בהם הבעלים בוחרים לבצע הדברה בגבעתיים על מנת לאפשר למקום להמשיך ולפעול בלי חשש מפני היתקלות עם מזיקים. מה חשוב לדעת לפני ביצוע הדברה. 

איזה סוג הדברה מדובר: היום ניתן למצוא סוגים שונים של הדברה ולכן חשוב ביותר לבחור את סוג ההדברה המתאים בהתאם לסוג המזיק. כאשר מדובר על הרחקת עטלפים, הרי ניתן לבחור הדברה אלקטרונית אשר במסגרתה נעשה שימוש במכשור אלקטרוני לטובת הרחקת המזיקים השונים. לעומת זאת, כאשר מדובר על הדברת תיקנים אפשר לבחור הן בהדברה ירוקה או הדברה כימית. 

זמן ביצוע הדברה: כאשר מדובר על בתי עסק בעיר גבעתיים יש חשיבות רבה לבצע את ההדברה בתום שעות הפעילות במטרה לא לאפשר ללקוחות להיפגע מביצוע ההדברה. 

פירוט על חומרי ההדברה: לאחר ביצוע ההדברה החברה תעניק תעודת אחריות ובה פירוט על חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש.

מתי תזדקקו לשירות של הדברה בגבעתיים?

ישנם מקרים בהם תזדקקו לשירות של הדברה בגבעתיים וכעת נפרט על המקרים השונים בהם לא כדאי להתפשר אלא להזמין חברת הדברה: 

כניסה לדירה חדשה: עומדים להיכנס לדירה חדשה בעיר ורוצים ליהנות משקט נפשי ולא לראות מזיקים? בדיוק בשביל זה כדאי לכם להזמין חברת הדברה מקצועית אשר תגיע לדירה החדשה שלכם לצורך ביצוע הדברה בצורה אפקטיבית ביותר. 

לפני עונת הקיץ: רגע לפני עונת הקיץ, ההמלצה היא לבצע הדברה בבית או בבית העסק. בתום עונת האביב המזיקים השונים יוצאים ממקומות המסתור ומחפשים מקומות נעימים לשהות בהם בתקופה של החום הגדול. בדיוק בשביל זה צריך שיהיה לכם מספר טלפון של חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב על מנת למנוע את המפגש עם המזיקים השונים בעונת הקיץ. 

רמת נגיעות גבוהה: אם הבחנתם ברמת נגיעות גבוהה במקום של מזיקים שונים כמו מכרסמים או נמלים, הרי חשוב ביותר לדאוג לביצוע הדברה על ידי חברת הדברה מקצועית בעיר גבעתיים. החברה תגיע עם הציוד הדרוש לביצוע ההדברה בצורה טובה על מנת לאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי לא תפגשו שוב במזיקים השונים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגבעתיים

אנחנו בפסט-קונטרול משתדלים לספק שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של הזמנת שירות מעכשיו-לעכשיו עומד על כחצי שעה.

מחיר הדברה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום.

הדברה ירוקה זו הדברה שנעשה בה שימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמחים ומכילים פירוטראידים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום