לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה באשקלון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באשקלון

הצמחים בגינה כל הזמן נהרסים? אולי יש לכם מכרסמים בסביבת הגינה? אם אתם צריכים שירות הדברת מכרסמים באשקלון התקשרו עכשיו לחברת פסט-קונטרול. אצלנו תמצאו שירותי הדברה באשקלון ממדבירים מקצועיים עם ותק רב. השירות שלנו הוא מהיר, איכותי ומשתלם במיוחד. מהרו להזמין עכשיו.

הדברה באשקלון  מיועדת לתושבי אשקלון  אשר מבחינים במזיקים שונים בבית שלהם. הדברה מקצועית אשר תבוצע על ידי חברה איכותית תכלול את כל סוגי המזיקים השונים כמו הדברה של נמלים ועד הדברה של מכרסמים.

זקוקים להדברה באשקלון? הגעתם למקום הנכון
אחריות בכתב בסיום כל הדברה
הדברות נגד כל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות באשקלון להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה באשקלון

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות באשקלון

למדבירים שלנו בפסט-קונטרול יש כבר למעלה מ-15 שנה של פעילות בעיר אשקלון. אנחנו מתמחים בפעולות ההדברה הנפוצות באשקלון כמו: לכידת נחשים וחולדות, הדברה נגד ג'וקים ועוד. תוכלו להסיר דאגה מלבכם בכל הקשור לבעיות מזיקים בעזרת המומחים שלנו. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי ההדברות והלכידות הקיימות בשוק ההדברה והן מסופקות גם אצלכם. הזמינו עכשיו הדברה באשקלון.


ריכזנו כאן בטבלה את ההדברות שביצענו לאחרונה באשקלון,
מחיריהן ופרטיהן:

פעולות הדברה באשקלון שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
לכידת נחש בחצר בית באשקלוןהוזמן לוכד נחשים לתפוס נחש שנמצא בבית משפחה באשקלון.700 ₪
לכידת חולדות במפעל באשקלוןהמדביר שלנו הציב מלכודות ברחבי במפעל והחולדות נתפסו.₪500
הדברה ביולוגית באשקלוןהשתמשנו בפרות משה רבינו להדברת כנימות מצמחים.850 ₪

למה חשוב לבצע הדברה של מכרסמים באשקלון

המלחמה של תושבי אשקלון במכרסמים שונים כמו עכברים או חולדות אינה נעימה במיוחד- אין זה נעים לראות מכרסמים שונים בבית ולכן חשוב ביותר להזמין חברת הדברה באשקלון. למה כדאי לבצע הדברה של מכרסמים בעיר אשקלון- כעת נציג בפניכם את הסיבות השונות:

המכרסמים אוהבים את המזונות של בני האדם: מכרסמים כמו עכברים או חולדות ניזונים ממזונות של בני האדם ולכן חשוב ביותר להזמין חברת הדברה מקצועית על מנת שלא תמצאו את עצמכם מארחים חברה לעכברים וחולדות. 

התרבות מהירה: נוסף על כך, מכרסמים מתרבים במהירות רבה ולכן חשוב ביותר להזעיק את השירות של חברה מקצועית בתחום ההדברה. רק חברה מקצועית בתחום ההדברה תדע לבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר. 

הדברה באמצעות הנחה של פיתיון הכולל רעל: חברת הדברה מקצועית תבצע את ההדברה באמצעות הנחה של פיתיון הכולל רעל. המכרסמים אשר יאכלו את הפיתיון ימצאו את מותם תוך זמן קצר וכך תוכלו לנשום לרווחה בידיעה כי לא תראו יותר מכרסמים בבית.

שימוש ברעל מושהה המתפרק לאחר מספר ימים: בשנים האחרונות ניתן לראות כי מכרסמים מבינים את הקשר בין הנחת הרעל לבין מותם של מכרסמים אחרים ולכן חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש ברעל מושהה- רעל אשר מתחיל את הפעולה רק לאחר מספר ימים וכתוצאה מכך המכרסמים מוצאים את מותם.

למה חשוב לקבל תעודת אחריות על הדברה באשקלון

במידה וראיתם מזיקים שונים בבית שלכם- בין אם מדובר על תיקנים או על נמלים, חשוב ביותר לבצע הדברה באשקלון ולדאוג כי צוות ההדברה יעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה.  למה חשוב לקבל תעודת אחריות על ההדברה?

רמת נגיעות גבוהה של מזיקים: במקרה בו יש רמת נגיעות גבוהה של מזיקים, הרי קבלת תעודת אחריות מאפשרת לכם לדעת כי במקרה בו לאחר ההדברה עדיין תהיה רמת נגיעות גבוהה, יהיה אפשר לבצע הדברה נוספת ללא צורך בתשלום נוסף.

שקט נפשי: בבואכם לקבל תעודת אחריות מטעם חברת הדברה מקצועית אתם יכולים להרגיש בטוחים ולדעת כי מדובר בחברה מקצועית אשר עומדת מאחורי השימוש בחומרי הדברה איכותיים ונחשבת איכותית. כאשר חברת הדברה תעניק לכם אחריות על ההדברה, הרי תדעו כי לא יקרה דבר רע במסגרת ההדברה והעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

שלבים של הדברה בבית פרטי באשקלון

מתגוררים בבית פרטי באשקלון  ומעוניינים לבצע הדברה בבית פרטי?ישנם מספר שלבים של הדברה בבית פרטי. כעת נביא בפניכם את השלבים השונים:

איתור סביבת המחייה של המזיקים: חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בידע והניסיון העומדים לרשותה על מנת לאתר את המזיקים תוך הבנה של סביבת המחייה שלהם.

ניטור המזיקים השונים:  לאחר הזיהוי של המזיקים השונים, בין אם מדובר על נמלים או על תיקנים, הרי השלב הבא יהיה ניטור המזיקים באמצעות שימוש בחומרי הדברה שונים. 

בחירה של שיטת ההדברה: חברת הדברה באשקלון  תבחר את שיטת ההדברה המתאימה בהתאם למזיקים השונים. כך למשל הדברת נמלים תתבצע באמצעות הנחה של פיתיונות ג'ל הגורמים להרחקה של הנמלים. בחירת שיטת ההדברה המתאימה ביותר תאפשר למדבירים לבצע הדברה אפקטיבית ביותר. 

בחינת רמת הנגיעות: על המדבירים לבצע בחינה של הסביבה כמה ימים לאחר סיום ההדברה על מנת לבחון את רמת הנגיעות.

קבלת תעודת אחריות: חברת הדברה מקצועית תעניק אחריות על ההדברה על מנת לאפשר לכם לפנות אליה בכל שאלה.

יומן הדברה: נוסף על זאת, חברה מקצועית בתחום ההדברה תעניק לכם יומן הדברה מקצועי אשר יכלול פירוט החומרים בהם נעשה שימוש במסגרת ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באשקלון

השירות של פסט-קונטרול ניתן 24/7 ובכל חלקי הארץ.

שירות מהיר ואיכותי רק ללקוחותינו, זמן ההגעה ממוצע של מדביר מעכשיו-לעכשיו בכחצי שעה. אצלנו בפסט-קונטרול אנחנו משתדלים לספק את השירות במהירות האפשרית.

ריסוס נגד נמלים הוא רק אחד ממגוון שירותים שאנחנו מציעים באשקלון.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום