לקבלת יעוץ ללא עלות

הדברה באשדוד

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באשדוד

לא יכולים יותר עם הקרציות שמביא הכלב מהגינה? נתקלתם בנחש בתוך צנרת הביוב? תושבי אשדוד, פסט-קונטרול מספקת מגוון שירותי הדברה באשדוד על ידי מדבירים מקצועיים מהשורה הראשונה. המומחים שלנו בתחום ההדברה ידאגו להיפטר מכל בעיית מזיקים בבית או בעסק שלכם ולספק לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה. הזמינו עכשיו שירותי הדברה באשדוד דרך פסט-קונטרול.

הדברה באשדוד נחוצה על מנת להמשיך וליהנות מאיכות חיים ללא מזיקים. אם אתם חוששים להיתקל במזיקים שונים, הרי הזמנת חברת הדברה מקצועית זה הפתרון הטוב ביותר עבורכם.  כאשר תזמינו חברת הדברה מקצועית לא תראו יותר מזיקים שונים.

זקוקים להדברה באשדוד? הגעתם למקום הנכון
אחריות בכתב בסיום כל הדברה
הדברות נגד כל סוגי המזיקים
הגעה מהירה וזמינות 24/7
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו 077-805-0436
סייענו כבר לאלפי לקוחות באשדוד להיפטר מבעיות המזיקים בבית או בעסק.הדברה באשדוד

רוצים לקבל עוד פרטים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

פעולות הדברה נפוצות באשדוד

המדבירים שלנו בפסט-קונטרול מתמחים בפעולות ההדברה הנפוצות באשדוד כמו: לכידת נחשים וחולדות, הדברה נגד ג'וקים ועוד. אנחנו פועלים באשדוד כבר למעלה מ-15 שנה ובעזרתינו תוכלו להסיר דאגה מלבכם בכל הקשור לבעיות מזיקים. המומחים שלנו מכירים את כל סוגי ההדברות והלכידות הקיימות בשוק ההדברה והן מסופקות גם באשדוד.

חלק פעולות ההדברה שביצענו לאחרונה באשדוד, מחיריהן ואופן פעולתם, מוצרפים בטבלה שלפניכם:

פעולות הדברה באשדוד שביצענו לאחרונה:אופן ההדברה:מחיר השירות:
הרחקת חתולים ממטבח במלון באשדודקיבלנו תלונה ממלון על חתולים משוטטים בקרבת המטבח, ההרחקה בוצעה במהירות ולא חזר חתול נוסף.700 ₪
קן פרעושים בדירה ברחוב באשדודבעלי דירה הבחינו בפעילות פרעושים בביתם, נקראנו לרסס את הקן.₪500
ריסוס אורגני נגד מזיקים באשדודריסוס אורגני נגד מזיקים בוצע בבית גדול.850 ₪

מהי חברת הדברה מומלצת באשדוד

בעיר אשדוד תמצאו לא מעט חברות הדברה, אך מבין החברות השונות המציעות שירותי הדברה חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית ביותר. כיצד תדעו מהי חברת הדברה מומלצת על ידי לקוחות אחרים? כעת נמנה את הפרמטרים השונים:

שימוש בחומרי הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה: בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בחומרי ההדברה וההבנה כי יש לשמור על הסביבה ולהקפיד לעשות שימוש בחומרים איכותיים. חברת הדברה בעיר אשדוד תהיה חברה אשר תעשה שימוש בחומרים איכותיים על מנת להבטיח את איכות ההדברה לאורך תקופה ממושכת .

הדברה של כל סוגי המזיקים: חברה מקצועית בתחום ההדברה בעיר אשדוד תציע לכם להדביר את כל סוגי המזיקים. אם אתם לא רוצים לראות נמלים במטבח או תיקנים, הרי זה הזמן המתאים ביותר לקרוא לשירות הדברה מקצועי בתחום. 

הדברה ללא ריח: בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי בחומרי ההדברה. אם פעם היינו רגילים לראות חומרים הכוללים ריח חריף, הרי כיום אין זה ממש כך. בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי הבא לידי ביטוי בחומרי הדברה שאינם כוללים ריח וניתן לעשות בהם שימוש ללא כל חשש.

הגנה על הסביבה: נוסף על זאת, בשנים האחרונות ניתן למצוא גם חומרי הדברה אשר כוללים חומרים שאינם מזיקים לסביבה. כך לדוגמא הדברה ירוקה כוללת שימוש בחומרים המופקים מתמציות של צמחים.

הדברה של קרציות באשדוד

אם יש לכם בעלי חיים בבית, אתם וודאי עדים לתופעה של קרציות בבית. קרציות נחשבות למזיקות במיוחד ולכן חשוב ביותר להזמין חברת הדברה באשדוד על מנת להיפטר מהמקרציות. מה תפקידה של חברת הדברה מקצועית במקרה בו נתקלתם בקרציות?

איתור סוג הקרציה: ראשית כל, המדביר יזהה את סוג הקרציה ולאחר מכן יבחר את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

בחירה של שיטת הדברה מתאימה: נוסף על זאת, המדביר יבחר את שיטת ההדברה המתאימה ביותר מבין שיטות ההדברה השונות.

כיצד תערכו להדברה באשדוד

בין אם מדובר על הדברה של קרציות , נמלים או כל מזיק אחר, חשוב ביותר לבצע מספר פעולות על מנת להיערך להדברה בצורה טובה ביותר. הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם להיערך לפעולת ההדברה בצורה הטובה ביותר:

ניקיון של הבית: טרם ביצוע הדברה באשדוד חשוב ביותר להיערך להדברה באמצעות ניקיון מקצועי של הבית. על מנת שההדברה תתבצע בצורה איכותית, חשוב ביותר להקפיד על ניקיון יסודי ברמה הגבוהה ביותר.  אם יש לכם גינה, הרי חשוב ביותר להקפיד על ניקיון הגינה בצורה מקיפה ולהקפיד שהגינה תהיה נקייה מעשבים. בתוך הבית חשוב ביותר להקפיד על ניקיון הרצפה והחדרים בהם תתבצע ההדברה.

ביצוע הדברה אחידה: חברה מקצועית בתחום ההדברה תדאג לביצוע הדברה אחידה על פני השטח על מנת להגיע לתוצאה הרצויה- לאפשר לכם לחיות ללא מזיקים. כאשר חברת ההדברה תבצע הדברה אחידה אשר תכלול הדברה במקומות האסטרטגיים בהם התגלו מזיקים, תוכלו להירגע ולדעת כי לא תראו יותר מזיקים.

אחריות על ההדברה: על חברת ההדברה להעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה. כאשר תקבלו אחריות לתקופה ממושכת, תוכלו לדעת כי ניתן לפנות לחברה על מנת לבצע הדברה נוספת במידה וגיליתם מזיקים נוספים בבית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באשדוד

לכידת נחש באשדוד יכולה לעלות החל מ350 שח, העלות תלויה כמובן בסוג הנחש, שטח הלכידה ושעת הגעת הלוכד.

אנחנו משתדלים לספק זמן ההגעה ממוצע של לוכד חולדות מעכשיו-לעכשיו בכחצי שעה. שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו, הוא גולת הכותרת אצלנו בפסט-קונטרול.

במהלך תקופת פעילותינו באשדוד סייענו פעמים רבות ללקוחותינו להיפטר מבעיות קרציות ומזיקים בסביבתם. עם ותק של למעלה מ-15 שנה באשדוד.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום